reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
NArazka Orchidea!

Ja też spadam, dużo wrażeń było, popatrzę sobie jeszcze na Małą na zdjęciach (kurczę, nie mamy imienia!) i odetchnę przy kakałku :) Dobranoc!
 
byłam na wątku lista lipcówek, i nie chce mi wczytać tej listy która zrobiła corin albo emka. No chyba ze jej tam nie ma, tylko komp mi się zawiesil. Tak a propo to do której z was trzeba napisać swoje dane zeby znależc się na liście? chyba ,że to nie ten wątek patrze.
 
do wisienki musisz napisac na PW a lista jest, mozliwe ze ci sie cos zawiesilo i nie wyskakuje. Wydrusia i inne tez nie sa jeszcze wpisane na ta liste, dlatego te petycje o poukladanie chronologiczne jest bezsensowne, skoro nie ma wszystkich i caly czas sie dane zmieniaja.
 
hej laseczki wpadlam sie przywitac bo nie wiem o ktorej bede... jade na badanka a tak mi sie nie chce do tego zjadla bym cos:/ a nie mozna nie wiem jak ja wytrzymam tyle czasu zanim mi krew pobiora:/ to poklikania;) i zycze milego dnia :)
 
TABELKA

Mała monis, wysli dane do mnie. Wydrussia, jeśli chcesz być w tabelcie i pozostałe dziewczyny których jeszcze nie ma, piszcie do mnie na PW. Te ktore chcą zamieścic już płeć, bo sa przekonanena 99,99% to tez niech sie odezwą w tym tygodniu. Petycje zbieram do soboty, w niedziele zamieszczam tabelkę ;-) I to chyba będzie dobry system. Zbieranie danych przez tydzien i zmiana w tabeli w niedziele, co sądzicie?

Ja dziś znowu sniłam o swojej dzidzi. Wprawdzie nie widzialam jej, ale znów mi się sniło że to chłopak. Kupowałam mu klocki, takie duże plastikowe. I jak już wybrałam z kazdego kształtu i koloru, to sprzedawca mi powiedział ze sprzeda mi tylko granatowe bo pozostałych kolorów ma mało :szok:
 
czesc Mamuski!!
hanami gratuluje facecika pod serduszkiem:)
slimakowa gratuluje dziewczęcia:)
super super super
corin ten pomysł ze zbieraniem danych bardzo dobry:)
mnie tez sie dziś dzidzia sniła, ze sie urodziła a ja nie miałam nic przygotowane, tzn. nic poprawne, nic pokładane i tak ubierałam brzdąca w te nieuprawne i nieuprasowane ciuszki. koniec snu:)
 
Dzień dobry brzucholinki :-D apropo snów to dziś śniło mi się,że urodziłam bliźniaki :szok: dwóch chłopaków :szok: i tak przychodzila rodzina i oglądała a te dzieciaczki spały po ponad 4 godz tak mówiłam rodzinie jak pytali czy są grzeczne,Jak mój wstał do pracy i poszłam siku zapytałam go co by zrobił jakby się okazało,że będą bliźniaki a wiecie co mój na to :" no fajnie i jeszcze jakby dwóch chłopaków było" :szok:
 
reklama
Pozdrowienia i buziaki macie od dodi_misi :-) napisała,że już trochę nakupowała rzeczy haha sklepy wykupi jeszcze przez te kilka dni :-D
 
Do góry