reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

miło mi orchidea:) a to Twoja 1 ciąża?? bo moja to już 3 ale poród będzie 1-szy. dlatego trochę się martwię i za bardzo stresuję tą ciążą. Już bym chciała mieć duży brzusio, czuć kopniaki a tu narazie NIC!! :)
 
reklama
Hej dziewczyny! Podczytuję was namiętnie.
Mi również śniła się dzisiaj dzidzia :) Cudny sen :) Szkoda tylko, że nie było widać czy to chłopiec czy dziewczynka. Mimo, że maleństwo było już w domu, wciąż stresowałam się pierwszym karmieniem, które mnie czekało. Hehe.
Mdłości mam, ale nie jest to bardzo uciążliwe. Dziwne, bo zaczęły się dopiero niedawno, a w pierwszym trymestrze nic a nic.
Jeśli mogę zabrać głos w sprawie tabelki, to popieram Corin. Fajnie, żeby była taka tabelka, którą co tydzień można by uaktualniać. Najlepiej jednak by było, gdyby ta tabelka była jedynym (lub chociaż pierwszym) postem w temacie.
Monika, Orchidea ja też jestem rocznik 84 :D
 
witam mamuśki brzucholki.
Katerino, jeśli Cie to pocieszy, to też przez to przechodziłam. tylko nie wymiotowałam rano a kolo 16. myślałam, że to przez witaminy. Lekarz zalecił mi rozłożenie swoich porcji jedzenia na jescze mniejsze i chyba poskutkowało. mam spokój. Powiedzial też, ze gdyby dopadło mnie ranne wymioty, to od momentu przebudzenia leżec sobie jeszce z pol godzinki w łożku i to pomaga. trzymaj się dzielnie
 
Witam i ściskam cieplutko Weroniko i Heledorko ;) a co do mdłości to u mnie minęły w 13 tygodniu i teraz czuję się naprawdę świetnie, nie czuję żadnych dolegliwości ciążowych a i brzusio wcale nie jest taki duży (NARAZIE)
 
Jesteśmy rocznikiem wyżu demograficznego - czyżby zatem kolejny się szykował?
Jeśli tak to niefajnie chyba. Przepełnione przedszkola i klasy w szkołach, trudniej będzie dostać się na studia itp.
Ale za to nasze dzieci będą miały więcej kolegów rówieśników na podwórku ;-)
 
Ostatnia edycja:
Hmmm sluchajcie kobietki trzeba jakas decyzje podjac co do tej listy... no bo taki balagan sie porobil mozna w nowy atek załozyć i bedzie dobrze czytelnie ladnie .
Czasami ... mam wrazenie ze porobily sie tutaj takie "klany" ktore sie mocno ze soba trzymaja i jak powie im sie cos nie tak po mysli ... to juz nie pasuje . A wydawalo mi sie ze forum jest od tego aby kazdy mogl wyglosic swoje zdanie .
A tutaj jest takie nie wiem takie niezgranie , kazdy ma prawo do glowu do rozmow a jak przychodza nowe osoby czesta sa ... po jakims czasie "olane" ze tak pozwole sobie napisac chyba nie chodzi o to kto jak dlugo jest na forum tylko o to zeby sie wspierac , wymieniac wskazowkami , pomagac .
 
Witam!

Już kiedyś starałam się coś napisać ale wyszło chyba z marnym skutkiem.
Mam nadzieję, że teraz będzie znacznie lepiej.
Miło mi będzie Was wszystkie poznać oraz dzielić się z Wami moimi sprawami.
Pozdrawiam serdecznie każdą lipcową mamę :)
Ja już jestem mamą - to moja druga ciąża.

Buzka :*
 
reklama
Do góry