reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
dzień dobry :)

muszę się wyżalić - ja już drugi poranek z rzędu męczę się z głową w muszli klozetowej :-( Było już wszystko ok, zaczynałam naprawdę dobrze się czuć i tu nagle wszystko wraca.. Jestem zalamana :-(
 
hejka a ja po badaniach za tydzien wyniki... od razu wyrobilam sobie karte z grupa krwi... ale na powrocie nie bylo milych wiesci tej znajomej co zginela w wypadku ojciec znowu wczoraj mial wypadek wjechal pod tira:/ samochod skasowany ale na szczescie jest caly a jechal po cialo Kajci :( masakra jakas ja juz sobie nie moge z tym poradzic co za tragedie:(

co do listy lipcowek to moim zdaniem powinna byc zrobiona jako post jeden tylko a nie komentowac wszystko i tysiac roznych wklejac miala tym sie zajac Wisienka wiec trzeba cierpliwie poczekac az bedzie miec sile i poprawi wszystko zeby bylo przejrzyscie bo jak kazdy bedzie wstawial to zrobi sie dlugi watek a tak to by sie wchodzilo i wszystko bylo by od razu widac a nie na paru stronach szukac a jesli terminy nie sa pewne czy plec to po co wklejac co pare dni uzbierac do konca lutego i dopiero edytowac i tyle...wystarczy podgladnac inne fora ciezarowek maja pieknie i przejrzyscie...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Katerina kurcze... :* Przykro mi .. ale wiesz moja Pani doktor znaczy sie internistka ... powiedziala ze wymiotowala do 8 miesiaca z wszystkimi czterema ciazami ...
a Ty moze po prostu masz jakas niestrawnosc ale mdli tylko rano ? CZy caly dzien czujesz sie tak zle ....
Ja moge Tobie na pocieszenie powiedziec ze tez juz bylo wszystko ok to mdlosci wieczorem wrocily i odechciewa mi sie wszystkiego i robie wszystko by zasnac
 
Witam serdecznie wszyskie kobitki oczekujące swoich pociech w lipcu:) jestem na tym forum pierwszy raz i również czekam na Wielki Cud lipcowy i szczerze mówiąc już się nie mogę doczekać:) mam nadzieję że przyjmiecie mnie do swego grona:)
 
monika1984 witaj milutko no napewno każda z nas już by chciała mieć bobaska obok siebie a nie w brzusiu,ale doczekamy się :-D i widzę,że ten sam rocznik jesteśmy :happy2:
 
reklama
Do góry