reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Em_ka, no niestety, czekanie nie jest naszą mocną stroną, szczególnie na takie wieści... Nie chcę Cie martwić, ale to może jeszcze być za wcześnie... Zwłaszcza, jeśli to Nicola, faceta łatwiej byłoby namierzyć, hi, hi...
Zresztą te nasze dziewczę kochane też nie do końca pewne... tak mi A. powiedziała, ze za 2 tyg, czyli 19-20 to pewność jest 100%. No, ale sobie myślę, że moje 100% i jej 80% daje razem 200% :-D

Anula cierpliwości :)
 
Hanami - gratuluję chłopczyka! :) Ja też chcę, ja też chcę....... ;)
Ślimakowa - gratuluję dziewczynki :)

Ja mam USG za jakiś miesiąc dopiero. Buuuuuuuuuuuuuuu :confused2:
 
witajcie dziewczyny nie było mnie ze 2 dni miałam problemy troche to lezałam cały czas ale juz mnie plecy i krzyze bardzo bola .
Jesli chodzi o jedzenie to nigdy nie byłam wybredna jednak odrzuciło mnie w ciazy bardzo od wedlin i miesa , za to wcinam i pije rzeczy których nie jadłam wczesniej jakies dziwne smaki mnie nachodza, nie naleze do szczupłych osób nigdy nie byłam szczupła ale jak do tej pory to przytyłam 2 kg nie obrzeram sie , nie jem słodyczy po prostu czuje sie wspaniale jak w zadnej poprzedniej ciazy . Smakuje mi bardzo maslanka , sok pomidorowy , jabłka których nigdy nie jadłam , serki wiejskie , takie inne rzeczy .
Witam nowe kolezanki , przyszłe mamusie i pozdrawiam was goraco
 
Orchieda, dowiesz się. Chyba... zdecydowane raczej tak :)

Poza tym przyciśniesz lekarza, to coś wymyśli. W ostateczności możesz mu powiedzieć: "jak pan nie wie, to niech Pan chociaż strzela :)"
Wiem, łatwo mi gadać, jak juz wiem. Ale przyznasz, że chciałam czekać do 16tego lutego (są dowody na piśmie), tylko jak nie skorzystać z takiej okazji... Ostatecznie się zgodziłam... Śmieszny był M. bo poduszczał mnie wciąż, że nie wytrzymam i pojedziemy podejrzeć, a sam strasznie był ciekawski. Ale jakby co, to ja nie mogłam wytrzymać :) No tak, kobiety słaba płeć, to co sie dziwić :) A teraz mu mówię, że jest nas dwie i nasz głos się liczy podwójnie :)
 
marzenka dobry wieczorek dobrze,że wróciłaś ;) slimakowa no mam nadzieję,bo już i mój T by chciał wiedzieć co się tam chowa :-D na Twoim miejscu jakbym miała taką okazje też bym nie wytrzymała :-D
 
reklama
slimakowa gratulacje i zycze Ci zeby ta dziewczynka była nnie na 80 ale na 100%
w pierwszej ciazy na usg w 21 tyg lekarz mi powiedzial ze na 90% dziewczynka i sie sprawdziło, a teraz ide dopiero 11 lutego a to bedzie początek 20 tyg więc moze.... oby i musze cos wynyslec zeby moj maz w koncu mogł pojsc ze mna
 
Do góry