reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

WITAJCIE jeszcze W STARYM ROKU !

xmas_icon_lol.gif
Mam dobra wiadomosc byłam na usg i dzidzius ma się dobrze oraz to co było zepsute naprawiło się mam się nie forsować czyli nie robić nic ...hi hi ale juz nie muszę plackiem leżec bo to nie było zbyt miłe....uszy mi się do góry podniosły bo nie ukrywam że trochę się przestraszyłam....ale teraz mam nadzieję że juz tylko będzie dobrze.



Nowy Rok 2011 przywitajcie w szampańskim nastroju, ufając, że będzie wspaniały i przyniesie niezapomniane chwile.
Zapomnijcie o szarej rzeczywistości i bawcie się najwspanialej jak potraficie.
 
reklama
Dziewczyny życzę Wam dużo miłości i zdrowia przez cały rok:-) Bo z tymi atrybutami z resztą sobie poradzimy. Całuję Was mocno i pozdrawiam wszystkie kilkucentymetrowe pokłady miłości :-)

Wisienka nawet jak nie masz neta to i tak Cię pozdrawiam i pamiętam o Tobie :-)
Margeritko ucałowania dla męża, który tak o Ciebie dba
 
Kochane życzę Wam szczęśliwego dotrwania do końca ciąży,zdrowych maluszków i wszystkiego Najpiękniejszego w Nowym Roku.Niech spełnią się Wasze marzenia!!!
 
Właśnie wróciłam z imprezy. W sumie to nawet zaliczyliśmy trzy domówki bo na dwóch pierwszych trudno było nawiązać kontakt z pijakami ;-) Na trzeciej było miło i przyjemnie ale zasypiałam. Wróciliśmy do domu i spanie mi przeszło :-( Ale wykorzystuję sytuację i życzę Wam raz jeszcze wszystkiego co najlepsze :-)
 
Bardzo chcialam wam złożyć życzenia o północy, ale koło 22.00 odpadłam, nawet nie wiem kiedy. Tak więc dziś życzę Wam wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku, spełnienia marzeń i szczęśliwego donoszenia maleństw i lekkich porodów, takich które opowiada się mówiąc "tak mogłabym rodzić codziennie" :)
 
Witajcie :-)
Nowy Rok to idealny czas na nowe wydarzenia, a tym bardziej na dzidziusia...
Cieszę się więc, że znalazłam to forum i będę mogła razem z przyszłymi mamusiami przeżywać kolejne etapy oczekiwania na maleństwo. Życzę Wam, aby dla nas wszystkich był to wyłącznie cudowny czas i aby wszelkie problemy omijały nas szerokim łukiem.
 
Monia witaj :)

A tak na marginesie to wsyztskiego dobrego w Nowym Roku spelnienia marzen i oczywiscie wypakowania sie w terminie :):):)
 
Hejka,
Juz mi lepiej na szczęście ale dopiero od dzisiaj. Wczoraj padłam jak kawka o 23, nieszkodzi. Najważniejsze, że mi to choróbsko powoli mija. Mowie Wam nie życze nikomu takiej choroby i stresów w ciąży, boisz sie wziac jakikolwiek lek, zeby dzidziolowi sie nic nie stalo. Ale wracam do żywych. Ide cos pożreć, bo schudłam 2 kilo przez tą chorobę - waże mniej niż przed ciążą. :/
 
Witam w Nowym Roku :-) Wczoraj imprezowałam w domku w małym ale sprawdzonym gronie, ja przy pikolaku wytrzymałam do 1.
Tylko że dziś cały dzień boli mnie głowa...

Wam kochane nie zdązyłam wczoraj napisać życzeń, ale dziś się poprawiam. Życzę Nam wszytskim zdrowia i szczęścia w Nowym Roku i abyśmy kolejnego spędzały już w co najmniej podwojonym składzie. :happy2:
 
reklama
Hej :-)

Mnie tu dawno nie było a to dlatego, że rzadko odwiedzam ostatnio Internet;-)
Korzystając z okazji, życzę spokojnego nowego roku, abyśmy wszystkie wytrwały i urodziły w lipcu zdrowe i śliczne bobasy :-):-):-)

Mnie we wtorek czeka USG, już nie mogę się doczekać, a jednocześnie trochę się denerwuję, oby wszystko było ok. Sylwka spędziłam głównie na rozmowie z Panem K :-D Ale wczoraj i dziś jest już ok, tylko lekkie nudności.

Witam nowe przyszłe mamusie :-D
 
Do góry