reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Nas czeka remont. Mamy w sumie duzy dom i pokoi całe mnóstwo, ale sypialnie chcemy mieć na 1 poziomie. W tej chwili na poddaszu mamy naszą sypialnię, dwa pokoje dzieciece i łazienkę. Jest tez otwarta przestrzeń przy łazience, którą wykorzystuję do prasowania, ale chyba ja zamkniemy i przerobimy na naszą sypialnię. Zmieści się tam wtedy łózko i komoda :baffled: a naszą dotychczasowa sypialnie przerobimy na jeszcze jeden pokój dziecięcy. Jeszcze nie wiem jak będzie wyglądal i kiedy się za to weźmiemy. Póki co sam pomysł mnie przeraza.

A może by założyc osobny wątek na pomysły pokoju / kącika dla dzieciaczka?
Na poczatku można by tam wklejać linki do inspiracji, albo wpisywać pomysły, a na koniec mogłybyśmy chwalić sie już konkretnymi kącikami / pokoikami, jakie stworzyliśmy? :) Co wy na to?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej, nie było mnie wczoraj, calutką niedziele spędziłam z M. :-)

Mówiłyście o spodniach. Co prawda mieszczę się jeszcze we wszystkie swoje dżinsy ale jak siedzę to jest mi już ciasno i niekomfortowo. Jednak jak wchodzę na wagę to mam 53 czyli nawet jakieś 2-3 mniej niż przed ciążą. Brzuch mam większy ale taki że widzę go tylko ja i mój M. Nikt inny zmiany nie dostrzega. Tak jak Emka postaram się jak najdłużej chodzić w swoich spodniach ale ciążówki też w końcu kupię. :-)


U nas też będzie to tylko kącik dla Dzidzi, bo sami mieszkamy kątem u rodziców... Mamy dla siebie jeden pokój i w nim musimy się z Dzieckiem zmieścić jak na razie. :dry:


TummyTub chyba macie racje że ma się poczuć jak w brzuchu mamy, ale jak dla mnie drastycznie to wygląda. Szczególnie takie trzymanie za szyję. Nie zdecydowałabym sie na taki wynalazek.
 
hej dziewczyny, pare dni nie zagladalam do Was bo nie miałam czasu i ochoty. W koncu remont skaczony i bede miała wiecej czasu mimo ze do swiat niedaleko, ale nie bede sie wysilac.
Tummy tub jakos nie bardzo mi sie podoba i na pewno nie bede go kupować, a łóżeczko mam po Asi normalne szczeblinkowe z wyjmowanymi 2 szczebelkami
 
Witajcie, no ja już leże sobie w łożeczku....mąż znów na nocce... ech te moje samotne noce.... odbija mi się ciągle śledzik którego zjadłam na Wigilii w szkole. Co do spodni ciązowych ja se zakupiłam troszki takie większe ze streczem normalne, wiec myśle ze na 2 mc jeszcze mi starczą. Tiunik mam a mam bo lubilam w tym chodzić przed ciąża, pocieszam się ze jak bedzie cieplej, lepiej bedzie nam się ubrać niż z dużymi brzuchami w zimie... a to kurtka a to coś tam a tak klapeczki i cacy powinno byc. No upalów moze nie bedzie i damy rade.Co do pokoju malucha my mamy 3 pokoje wiec jeden już jest zrobiony pod malucha jest komoda łożko, na ścianie mamy żeźbe trójwymiarowa w sam raz heeh, no i łozeczko trzeba bedzie wiec ja tylko to dokupie jak narazie i sama się zastanawiam nad wanienką czy taka ze steleżem.... a i tak pewnie bede kąpać z mężem heeh jeszcze mamy czasu a czasu.....
 
Ja przy Weronice nauczyłam się im mniej rzeczy się kupuje tym lepiej. Szczególnie tych, które zajmują sporo miejsca. Dlatego zamiast stelażu pod wanienkę wystarczy mi krzesło. Bo póżniej nie ma co z tym stelażem robić, wszędzie się wala. Ja myślałam juz żeby pozamieniać pokoje ( mam 3) i Weronikę przenieśc do naszej sypialni (sama o to poprosiła kilka miesięy temu). Ale dzisiaj okazało się bardzo prawdopodobne, że wyprowadzimy się do domku. Więc przez najblizsze dwa miesiące nie kombinuje bo może sie okazać, że nie ma po co. Bardzo bym chciała, żeby tak było :-)
Co do TUB to moja siostar moczyła w nim swoje córeczki i pomagało im na kolki. Ale ja też nie mam za bardzo do tego zaufania. To łózeczko super , zastanawiam się tylko jak w Polsce kupić do niego materacyki??
 
reklama
Do góry