reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Anulka mój brzuch raczej miernota. Schudło mi się troszeczkę i mam teraz jesli nie wzdęty całkiem płaski, no prawie. Ale wzdyma mnie tak, ze wyglądam jak balonik. Wtedy mogę pocieszyc się brzusiem:-DMusi mi przejść do świąt bo juz kiedyś pisałam, ze moja mamusia nie zyje i muszę przyszykować święta u taty dla nas wszystkich. Pomoże mi sister ale będzie nas 10 osób i roboty jest masa. A ja nie mogę znieśc połowy zapachów. Przed chwila chciałam kurczaka do chińszczyzny pokroic w kostkę i wystarczył sam jego widok a Pan K mnie przytulił. Teraz kroi go Maciek. Jest chory i nie chodzi do szkoły no i mam nadzieję, ze się nie zarażę.:tak:
 
reklama
Oj ale napisałyście :-)
Koszalin też zasypany ale ja mieszkam w centrum więc jako tako odśnieżają. Margaretko jaki piękny brzuszek :-) Corin twój też cudowny. Mojego tak bardzo chyba nie widać, tzn nie moge odróżnić czy to moje sadełko czy juz brzuszek. A zapasów mam sporo :-(
Em-ka a gdzie mozna kupić figurki do malowania? Może zdążyłabym przed gwiazdką
Ja objawów ciążowych nie mam , poza jednym. Wieczorne zdejmowanie stanika to koszmar. Mam wrażenie , że walną o ziemię to raz , a dwa strasznie bolą. Ale to tylko chwila bez porównania z waszymi mdłościami. Więc nie narzekam. Ściskam Was mocno :-)
 
Wisienko to uwazaj na siebie oby tylko strachem sie obylo :) normalnie usypiam na siedzaco ahh lece narazie wpadne pozniej do was :) caluski :)

Mailuj
nie jestes sama z piersiami :) mam to samo:) okropnosc a zarazem fajne uczucie :) patrzac na nie daje mi pewnosc ze naprawde to ciaza hehe
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Anulka uważam. Maciek u siebie w łózku leżakuje i to chyba tylko jakaś mała infekcja, przeziębienie ale zostawiłam go żeby się nie rozhulał.
mailuj witaj. Mnie peirsi też bola. Jak jest dzien, ze bola mnie mocniej to mam gorsze mdłości.
We wro nie pada, raczej tak odwilzowo. Dzis świeciło słoneczko i myslałam, ze jest mróz ale nie było. Nie lubię takiej miejskiej chlapy ale święta w górach na pewno będa mroźne.
 
Hej:-)

Margerita, Corin śliczne brzuszki!!!!!!!!!! jeju jak ja bym chciała też juz taki mieć:-D

Wisieńko super, że Ci się polepszyło, mnie niestety dalej męczy:-( nie martw się nie zapomnimy o Tobie, wiem co to znaczy brak czasu przy przeprowadzce, my do dzisiaj jeszcze wszystkiego nie zrobilismy i tez mnie nie było jakiś czas.


A mam do Was takie pytanie:-) czy robiłyście/robicie coś na styl albumu ciążowego gdzie wklejałyście/wklejacie zdjęcia USG i w ogóle z czasu ciąży i czy zapisywalyście/zapisujecie rózne rzeczy? bo ja bym takie coś chciała zrobić ale nie mam pomysłu, zastanawiałam się nad gotowymi bo są ale po pierwsze kosztują w granicach 50 - 100 zł a po drugie fajniej zrobić samemu niż zapisywac w gotowych miejscach:-)
 
Witam ponownie;-)Corin no no brzuszek śliczny blizniaki będą jak nic;-)

Patrycjaa moje dzieci mają takie albumy i temu też zrobie tzn kupiłam gotowce powklejałam zdjęcia oraz robiłam drobne notatki do 1 roku życia.
 
Witajcie! No laseczki brzucholki fajne, Ja też 10 tc ale nie mam zbytnio tylko wtedy kiedy się najjem... heheh i mam wzdęcia ale pewnie dlatego ze to pierwsza ciąża i ćwiczyłam duzo i jestem szczupła.... ale chciała bym już mieć taki jak Wy!
Wisienka to fajnie jak już wracasz do funkcjonalności cieszy mnie to ze u Ciebie coraz lepiej, aż mi ulzylo... a ze świętami dasz radę bo kto jak nie ty! Będę Cię wspierać duchowo. Mój mąż pracuje w Wigilę, więc pojedziemy pewnie się połamać opłatkiem do teściów i poźniej do moich i ja zostanę a mąż do pracy. Za to 1 dzień u nas pewnie wiec też troszki szykowania bedzie ale damy radę.
Anulka no to zaglądaj i pisz a nie ja tu się martwię... no bo klapsa dostaniesz zaraz....
Chyba se zrobie poł godzinną dżemkę i na Majkę wstanę i gary zmyję i mąż bedzie i zjemy coś... bo coś czuje głoda <ostatnio coraz częściej> ... hehe a co do kg to cały czas się trzymam czasmi poł kg mniej czasami więcej...
Witam nowe Zafasolkowane!
 
Corin, Margarita wasze brzuszki są imponujące, śliczne, mojego jeszcze w ogóle nie widać. :szok:

Wisienka cieszę się że już ci lepiej :-)

Patrycja
ja ostatnio myślałam o czymś takim ale raczej poszukam gotowca i tam będę uzupełniać

Ja jutro będę się kłuć ale mi na razie kazał zrobić tylko grupe krwi, glukoze, morfologie i mocz. Oj strasznie nie lubię pobierania krwi... :wściekła/y:W czwartek wizyta to chyba wyniki już bedą.
 
Dzięki kopchane , ze mnie pamietacie.
Patrycja ja nie wziełam tych lekarstw od gina jedynie wypiłam te elektrolity i po nich mi lżej się zrobiło. Może spróbuj, nie zaszkodzą, zwłaszcza jak mało pijesz albo to zwracasz.
Zuzu doczekamy się brzusia i my.:-)
Ja zrobiłam kilka zapisków a zdjęcia z Usg zbieram w kopercie a potem pokseruję i powklejam bo boję się, zeby nie wyblakły. Kupiłam taki duzy album na zdjęcia dla dzieci ale z pustymi stronami i wkładam tam zapisana kartkę.
danuska witaj ja robiłam juz toxo, rózyczke, cyto, hbs, vdrl, morfologi, mocz i hiv. Teraz dostałam znów na mocz i tsh, bo takie wymioty może powodować nadczynnośc tarczycy. Robię w poniedziałek a wizytę mam we wtorek 21. No i wtedy największy natłok z przeprowadzka bo chcemy we wtorek juz spac u siebie.

Buziam i mam nadzieje, ze jutro dam rade zglądnąc.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Corin no no brzuszek śliczny blizniaki będą jak nic;-)

Mąż oszalałby z radosci, on cały czas wszystkim powtarza że tam dwójka siedzi :)
Okaze się (mam nadzieje ) w czwartek :)

Wisienko jak miło przeczytac że już ci lepiej.

Mnie mdli okrutnie, 24 godz / dobe. Nawet jak w nocy wstaję to mnie mdli. Pan K. jakos specjalnie mnie nie kocha, za to mdłosci dają mi popalić. Podobno jestem blada i zielona na zmianę...:eek:

Jutro badania, żebym nie zapomniała o kubeczku rano...
 
Do góry