reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Dziewczyny,
ja właśnie z myślą o przepisach założyłam wątek oddzielny, i akurat jest tam oprzpis na sałatkę śledziową... Bo tak sobie pomyślałam, że jak macie jakieś fajne przepisy to wrzucajcie tam, wtedy będzie nam łatwiej znajdować.
Mathilda jeśli to nie zrobi Ci kłopotu wrzuć tam swój przepis. Będzie inspiracją dla łakombrzuszków :)
 
reklama
a ja robie zupke ogorkowa jakos mnie naszlo:) moj jeszcze spi dzis zrobil sobie widocznie wolne...wstal tylko psa rano wyprowadzil i wzial leki i spi do tej pory ile to mozna juz mnie to denerwuje:/
 
a ja robie zupke ogorkowa jakos mnie naszlo:) moj jeszcze spi dzis zrobil sobie widocznie wolne...wstal tylko psa rano wyprowadzil i wzial leki i spi do tej pory ile to mozna juz mnie to denerwuje:/

Zacznij odkurzać albo może garnek ci spadnie przez przypadek? :D

Z drugiej strony jak chory to niech śpi, szybciej wyzdrowieje ;)
 
Hej dziewczyny jakoś nie mam dziś weny do pisania. Czuję się lepiej, mdli tylko delikatnie ale nie wymiotowalam.
myli mam nadzieję, ze okaże się , ze będzie dobrze
 
To właściwie nie sałatka tylko takie śledzie pod pierzynką :) Bardzo proste
Płaty śledzi kroję na kawałeczki i układam na półmisku. Polewam mieszanką miodu i musztardy - można wkroić cebulę jak ktoś lubi, na to majonez wymieszanego z jogurtem - dietka :), na to pokrojone jajka, kukurydza i natka pietruszki - warstwami. Misz masz totalny ale ja uwielbiam.
Proporcje "na oko"
 
Witam po tygodniowej przerwie,
widze, ze watkow przybyło i jestesmy nawet juz na glownej stronie. Ktos ma taki sam suwaczek jak ja!?znalazlam go kiedys na stronie jakiegos doktora i bardzo mi sie spodobal.Ale trzeba go wklejac przy kazdej wiadomosci, troche irytujace.

 
Hej dziewczyny ....ta pogoda mnie dobija siedze jak kukła:szok: z miłą chęcią położyłabym się spac lecz po 16 musze odebraćdziecko ze szkoły....drastycznych objawów i zmian nadal u mnie brak juz zaczyna mnie to wkurzać .
 
reklama
Do góry