reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Samosia, zgadzam się z Tobą w 100%. Też nie mam jakiś dodatkowych objawów, oprócz zmęczenia, ale nie chcę się tym zamartwiać. Jak czytam, że to jest powód do smutku, że mnie nie wykręca co rano, no to też się zaczynam stresować, choć wcale stres nie jest wskazany.
W sumie to chyba dobrze, że nie mamy mdłości? co nie?
 
reklama
:-) ja na razie zamartwianie zostawiam w kieszeni:-D
Znalazłam lekarza tylko 10 km od siebie to tyle co do sklepu:-) Poczekam aż Żab( tak pieszczotliwie nazywam W) wróci z pracy i karze mu zadzownić i się wypytać o wszytko i może nas umówi tak żeby on też mógł ze mną jechać i porobić za tłumacza jak coś:-p
Mam nadzieję że nie podadzą ceny z kosmosu.:no:
 
no ja juz w domku neistety jak weszlam to zlapalam sie za glowe moja inteligentna suka zostala sama na te pare godzin i niestety czekala mnei niespodzianka w 3 miejscach obdrapala mi sciane w jednym okropnie do starego koloru masakra chyba ja zabije...padam oczy zamykaja mi sie same zjem rosolek bo nie chce mi sie robic zupy i ide chyba lulu... pozniej jezyki na instrukcje hehe;) zaloze watek zeby kazda mogla sobie zobaczyc i bez problemow wejsc na to jesli chce a nie szukac po stronach ;)
 
wiecie a ja dzis rozmawialam z kolezanka i powiedziala mi zeby marchewki nie jesc surowej bo przez nia rowniez sa zaparcia...ja mdlosci nie mam ale na mysl np o parowkach czy wedlinie mnei cofa wchodzi mi tylko rosolek...dziwne

ide na tv i robic jezyki :):):)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Anulka to ci narobiła , no to niespodzianka, a ona młoda ta twoja sunia? że tak łobuzuje.
Ja leże i oglądałam na allegro rózności. Spac mi sie dalej chce okropnie i znowu mnie mdli...
margeritta no ja tez w poprzedniej miałam objawy ale potem ustały i niestety okazało sie, ze Dzwoneczek nie zyje. Och... Nie myśle, ze teraz jest źle , każda ciąża jest inna a my skończmy te tematy i zacznijmy się nią cieszyć.
 
witajcie dziewuszki , ja też nie mam mdłości i też sie troche denerwuje ale za to mam zawroty głowy, ból krzyża i pleców no i sutki bolą. Dzisiaj zdecydowałam się żeby pójśc zrobic test hcg w szpitalu no i jutro mam zanieść mocz, wynik dopiero w piątek a w poniedziałek wizyta u lekarzaGP,mam nadzieję że dostanę skierowanie na usg bo do swojego gina idę dopiero 30 grudnia a do tego czasu chyba zjem paznokcie. Dziewczyny czy to normalne że ja mam niewielkie ilości takiego gęstego białego śluzu, słyszałam że powinien być żółty i powinno być go dużo??
 
Hej Myśa, ja słyszałam, że może się zdarzyć taki żółty lub podbarwiony śluz, ale białawy jest całkiem naturalny i nie ma się czym martwić.
Poza tym słyszałam, gdzieś czytałam jakiś artykuł, że może on nawet dziwnie pachnieć, i żeby nie schizować, bo to się w pierwszym trymestrze zdarza.
Więc jest ok :)
 
Anulka to ci narobiła , no to niespodzianka, a ona młoda ta twoja sunia? że tak łobuzuje.
Ja leże i oglądałam na allegro rózności. Spac mi sie dalej chce okropnie i znowu mnie mdli...
margeritta no ja tez w poprzedniej miałam objawy ale potem ustały i niestety okazało sie, ze Dzwoneczek nie zyje. Och... Nie myśle, ze teraz jest źle , każda ciąża jest inna a my skończmy te tematy i zacznijmy się nią cieszyć.

5 miesiecy bedzie miala za dlugo siedziala bo od 8 prawie do 14 jak siedzi ze dwie godz to jest spoko a jak dluzej to cos zawsze zmasci no ...ja sie mecze ze zrobieniem tej instrukcji bo mam problemy ze zdjeciami ale mam nadzieje ze w koncu mi sie uda:)
 
reklama
Do góry