reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Ale ja przy każdej ciązy leżałam z miską w ręku ,spać mogłam calą dobe a teraz nic oprócz piersi i troszke na zapachy jestem wyczulona no i z tym apetytem to róznie bywa
 
reklama
Evelyn no to mnie troche pocieszyłaś, ja bym nie wytrzymała tygodnia i pewnie poszłabym wcześniej. Jejuuu czemu nie może być normalnie tylko musi się ten śluz zabarwiać?:-(

Wisieńka zazdroszczę Ci tych mdłości, już bym mogła siedzieć nad muszlą cały dzien ale wiedziałabym, żejest dobrze.

Margerita nie martw się bo jeśli ni Cię nie boli, ni emam plamien to wszystko jest dobrze. I kto to mówi no nie? pierwszy trymestr jest najgorszy, musimygo przetrwać razem.

Przepraszam, że Wam tak marudzę od samego rana ale musiałam się dowiedziec czy któras tez tak miała
 
Margerita ciąża powinna być pięknym stanem a tutaj ciągle jakieś czarne myśli i obawy są. Ja już nie moge się doczekać 16, może mnie zbada, może zrobi USG. Teraz ciągle sprawdzam i jest wszystko ok, jest normalna wydzielina.
 
Patrycjaa a moze po prostu jak wkładałaś lutkę to gdzieś się otarłaś lutką czy palcem a tam wszystko teraz jest takie rozpulchnione i naczynia są tuż tuz, to tak jak z dziąsłami u niektórych kobiet , krwawią bo są bardzo rozpulchnione. Jeśli jest dobrze to nie zadręczaj się. Bedzie dobrze
Myślę dziewczyny, ze to nie żadne marudzenie a po prostu obawa bo spotkało nas wcześniej nieszczęście i w ogóle w koło tyle strat. Ale musimy wziąć się do kupy i myslec pozytywnie. Będzie dobrze, nasze perełki rosną i są zdrowe a w Lipcu będziemy wrzeszczeć na porodówce a potem tulić nasze zdrowe słoneczka.
 
:-DHej...
Ja to się z tym swoim mam... Ukrywam się że tu zaglądam bo pewnie by się ze mnie śmiał:zawstydzona/y: Muszę nad nim trochę popracować:wściekła/y::wściekła/y::-D Dlatego wieczorami i weekendy tu nie zaglądam:zawstydzona/y: Zazdroszczę wam tej swobody wizyty u lekarza... Ja muszę się tu rozejrzeć i może zadzwonie dziś gdzieś i dowiem się czy jest możliwość wizyty odpłatnie. Jeśli nie to będę musiała czekać do powrotu do Polski a to będzie dopiero jakiś tydzień przed świętami:baffled:
Po za tym pojawiają się mdłości jak się budzę i póki czegoś nie zjem, piersi bardzo wrażliwe i... i tu moja wątpliwość:baffled: Piszą co niektóre z Was że boli was krzyż. Możecie opisać ten ból? Bo ja też to mam tylko boje się bo ja ogólnie mam problem z kręgosłupem sporo przez niego nasiedziałam się na L4. Wczoraj cały dzień chodziłam obolała a wieczorem bolał mnie krzyż miednica i ciężko było mi się poruszać chodzić a ból promieniował po całym kręgosłupie... Teraz też ledwo siedzę na krześle bolą mnie żebra i cały kręgosłup:-( Boje się bo wcześniej przyjmowałam mocne środki przeciwbólowe i różnego rodzaju neurologiczne a teraz przecież nic nie mogę brać:-(
Martwię się że w późniejszym okresie ciąży będę skazana na leżenie w łóżku bo mój kręgosłup może ciężaru nie utrzymać:-(
 
Witam wszystkie przyszłe mamusie :)
Chciałabym do was dołączyc. Jestem w 7 tyg ciąży ( termin na 2 lipca) i jest to moje pierwsze maleństwo. Bardzo bym chciała żeby wszystko było w pożądku i jestem przeszczęśliwa :)))
Pozdrawiam serdecznie
 
Alutka witam i gratuluje:-)
Dziób mnie na samym początku bardzo bolała kośc ogonowa jakby taki mocny ucisk... teraz zaboli raz na jakis czas... wspólczuje Ci problemów z kregosłupem bidulko:-( nie martw się jakoś to bedzie.
A ja przespałam sie z lekka nawet nie wiem kiedy oczy mi się zamkneły jestem jak nowonarodzona i umysł znowu razniejszy ;-)
Dobra dziewczyny zmykam robić pierogi z kapustą dla córki i kluski śląskie dla syna:no: nie lubia tego samego ja kiedys padne przy gotowaniu:dry:
 
Ostatnia edycja:
hejka laski ja dalej siedze z mala na szzescie mi padla i spi na podlodze bo ona na lozku nei chce i wes se radz hehe a ja normalnie na siedzaco usypiam dajcie zapalki :) chyba dzis nei zrbie wam tej konstrukcji na jezyki chyba ze wieczorkiem bo cos czuje ze jak wroce do domu to padne jak kawka...a mojej zmienniczki nei widac to chyba bede siedziec do konca pracy kolezanki ahhh nigdy wiecej :) gorzej bo nie wiem co z moja suka zostala sama w domu cuda moga byc jak wroce :)
 
reklama
Dziewczyny ratunku!!!

Jakieś fatum czy co? Czytałam o plamieniach Patrycji i własnie sama zobaczyłam w toalecie podbarwiony śluz na brązowo przy wypróznianiu więc może to dlatetgo... Wtedy tez tak to się zaczeło - od plamienia do krwi. I wciąz nie ma tych cholernych objawow - juz chyba moze zapomniec o dziecku. W dodatku lekarz dopiero za tydzień i co tu robić? Płakać mi się chce na to wszystko. Rano robiłam bete zobaczymy jak wyjdzie ale nie powinnam miec chyba nadziei wiele...
 
Do góry