reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Zuzu ojj to faktycznie masz dużo do przemyslenia ale ja bym chyba zrezygnowała dla dobra maluszka bo to jest jednak wysiłek dla organizmu i to początek ciąży. Ale ja się mogę nie znać:-)

Mathilda super, że nie jestem sama z tą myślą o objawach, normalnie ja w nocy się aż budzę z nadzieją, że rano będę miała mdłości, pewnie głupio to brzmi ale ja chcę mdłości by poczuć maleństwo:-) fajnie, że mamy termin na ten sam dzień:-) dodaj suwaczek, to Twoja pierwsza ciąża? dajz nać jak po becie:-)
co do auta to my mamy opla astrę 2 dwudrzwiową z średnim bagażnikiem, poza wózkiem to tam chyba nic wejdzie:-) ale w sumie wózka zasze wozić się nie będzie a pół siedzenia można zlożyć, ople chyba tak mają, ja btm chyba zaryzykowała:-)
 
reklama
Nowe auto to była pierwsza myśl na jaką wpadł mój mąż, kiedy pokazalam mu 2 kreski. Mamy toyote kombi, ale z 3 dzieci w fotelikach, będzie z tyłu ciasno. No i bagażnik jak na kombi tez nie jest za szeroki, więc nie wiem jak z wózkiem będzie. Poza tym oboje ciągle twierdzimy że teraz bliźniaki nam się trafiły :)

A co do tętna... W poprzedniej ciąży położna mi powiedziała, że jeśli dzieciaczek ma tętno 140 i więcej to bedzie dziewczynka, jesli 140 lub mniej - chłopaczek. U mnie się sprawdziło. 140 to niestety tętno graniczne, czyli na dwoje babka wróżyla :)
 
Ostatnia edycja:
heeh to teraz taki big samochód.... na 7 czy 8 os. i git Wiecie co ja chcę---- jedno niunio choć coś mi chodzi po głowie ze bliźniaki a mój maż mówi ze od razu chłopak i dzwieczynka, że by tak chciał.... hhehe
 
Ostatnia edycja:
Corin no więc jak będą blizniaki to juz o busie myślcie:-Dbez urazy oczywiscie bo nie mialam takiego zamiaru.... my mamy audi A6 więc jakoś się pomieścimy pod warunkiem,że urodzi się jedno :szok:
 
No pierwsze usg miałam już na początku 5 tygodnia, ale tam jeszcze nic nie było. Jednak ze względu na szkodliwe warunki w pracy musiałam pójść do gina od razu. A drugie po dwóch tygodniach czyli w ostatnim dniu 6-tego tygodnia i bardzo się bałam co jak nie będzi słychać jeszcze serduszka, ale już było:D
 
reklama
Patrycjaa z tymi objawami to jakaś paranoja normalnie. Mąż sie ze mnie smieje i powtarza że mam dać sobie czas ale co on tam wie :) Suwaczka boję się wstawić żeby nie zapeszyć - pierwszą ciąże poroniłam w 7 tyg - 1.07 - wtedy też nie było objawów dlatego mam taką paranoję.

Corin - bliźniaki mi przez myśl nie przeszły - wtedy to chyba takiego vana byśmy kupili :) A nie wiedziałam że w oplach składają się siedzenia pojedynczo muszę sie męża spytać. Decyzja na razie jest zawieszona - zobaczymy co będzie :)

Właśnie podgrzewam paszteciki ze szpinakiem z Lidla i już do nich czeka sos chilli - jak mnie po tym nie weźmie to nie wiem ;-)
 
Do góry