reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Danuśka, ja nie słyszałam tego serduszka, miałąm zapytać zresztą Gina o to, ale oczywiście zapomniałam w jednej sekundzie o co chciałam zapytać, jak buzię otworzyłam, no po prostu taka byłam rozdygotana.
Może ja trochę emocjonalnie jestem nadpobudzona, ale tak długo staraliśmy się o hipka, tyle złych emocji było po drodze, a ile wątpliwości, to już nawet nie wspomnę, w każdym razie na to moje przeżywanie składa się chyba również to dłuuuugie oczekiwanie. Ale nagroda jest warta wszelkich starań.
No dziewczyny, czekam teraz na Wasze wrażenia z tej niedozapomnienia chwili.
 
reklama
witam drogie lipcóweczki 2011:-) jejku jak ten czas leci-dopiero co ja bylam lipcoweczka 2010-w koncu zostalam mama majowa(synek urodzil sie 5 tygodni przed terminem) a tu juz kolejne mamy:-).
moj synek ma juz 5,5 miesiaca i nawet czasami sama zapominam ze jest wczesniakiem, rosnie jak na drozdzach i dogania rowiesnikow.
zycze wam spokojnch miesiecy duzych brzuszkow oraz szczesliwego rozwiazania.

:-)
 
Slimakowa to jak to jestes na przelomie 6/7 tc ja tez mialam ostatnia @ 1.10 i mi suwaczek pokazuje 6 tc...a lekarz nie okreslil po wielkosci malenstwa??
 
W końcu doczytałam, ale naprodukowałyście :)
Gratuluję nowych fasolek, udanych wizyt u gin i poprawy humorów u drugich połówek :) Mój mąż sam namawiał mnie na zrobienie testu a jak przyszło co do czego to nie mógł uwierzyć, że to prawda, tak w ogóle nie wiedział o co chodzi z tymi kreskami, czy ma być jedna, dwie a może trzy... eh faceci :szok: Ale jest bardzo szczęśliwy i dumny :cool2: pyta jak się czuję, czy coś mnie boli, nie pozwala mi dźwigać i nosić ciasnych spodni, czasem nawet śniadanko mi zrobi :-)
A mnie jakoś tak mdli, nie mam za dużego apetytu, najgorzej jest po luteinie - mam tą podjęzykową - paskudztwo, brrr
 
Anulka, to jest koniec 6go i początek 7go tygodnia. skoro @ zaczęła nam się 6 tygodni temu w piątek (1.10) to teraz właśnie kończy się 6ty i zaczyna 7my tydzień.
A np tu możesz sobie sprawdzić: Który to tydzień ciąży? - Kalkulator ciąży - Ciążowy.pl

A na określenie wieku dzidzi to za wcześnie, jedynie zapytał o termin om - to jest na razie podstawą do wyliczeń.
 
ślimakowa to ja juz nic nie rozumiem hehe a zobacz na tym z bb jutro bedzie 6t 1d czyli w piatek przyszly bedzie pelne 7 tygodni ahh juz sie zamotalam
oszqrde wyczytalam ze z podkarpacia jestes ja swietokrzyskie a dokladnie skad jak to nie tajemnica??:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Anulka, jak masz skończonych pełnych 6 tygodni i np 5 dni, to znaczy, że jesteś w siódmym tygodniu. W 6tym tygodniu byłabyś gdybyś miała 5 pełnych tygodni i kilka dni.
 
Do góry