reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

wisienka to tak jak ja 6 tc :) idziem razem przez to razem mi sie brodawki powiekszyly piersi bola...ale gruczoly jakies male takie...wlasnie bede dzwonic i sie rejstrowac na wizyte za tydzien w czwartek to bedzie koniec 6 to chyba bedzie cos juz wiadomo mam taka nadzieje...boje sie tylko ze serduszka nie zobacze:(
 
reklama
ale jazda wszystko sie przeciwko mnie odwraca:( nie ma wolnego terminu juz na 18tego:( no a wtedy dzwonilam pare dni wczesniej i sie udalo... bede do niego dzwonic w pon i z nim gadac...moze znajdzie mi miejsce...a jesli nei to wizyta na 22 dopiero:(
 
Anulka ja tez się tego boję, idę 23 listopada. Wtedy ju ż na 100% będzie wszystko widac. Celowo nie pisze powinno. Trochę uspokoiły mnie te objawy.
Dzwonię do mojego Pola i on pyta no jak się czujesz a ja mowię niedobrze mi a on to dobrze, ze ci niedobrze:-D:-D:-D:-D:-D
Ja dzis mam obiadek prawie zrobiony. Trzeba tylko obrać ziemniaki. Musze tez si eogarnąć bo o 15 przychodzi do mnie koleżanka a u mnie w tym wynajmowanym teraz mieszkanku jest tak ciasno, ze nie ma gdzie rzeczy trzymac i jak ktos przychodzi to trzeba upychac wszystko w Macka pokoju:szok:
 
Hej Wisieńka, wygląda na to, że masz w końcu swoje upragnione objawy :-) myślę, że jeszcze będziesz miała ich dosyć :)

No ja mam jakąś zniżkę formy, wkurza mnie wszystko :/ a najbardziej te humory...
 
Witajcie! Mi też się pojawił pryszcz, tyle że na czole :baffled:
Jesteśmy już po podpisaniu umowy przedwstępnej i o wiele spokojniejsi, własne m już coraz bliżej :happy2:
Idę teraz coś przekąsić
 
Wisieńko ja lubie greckie jedzonko :) powinno Ci smakować :)
Margeritko idź z sobą do lekarza-sparwdź co to i dla syna zdrówka
Anulka tak bywa z tymi urzędami

Ja byłam na spacerze z moją córą, zakupy, obiad sie robi - objawów ciąży brak, wizytę planuję jednak za 2 tygodnie to od razu sparwdzę czy serce bije- a dwa razy płacić za gina to mi się nie uśmiecha-więc też poczekam
 
Podzieliłam dziś los Anulki....czyli nic nie załatwiłam w przychodni tyle dzieci ze szok poza tym dzieci do 1 roku wpuszczali bez kolejki:dry: ja to rozumie ,ale tak mnie wkurzyło to czekanie ze zrezygnowałam ..jak syna znowu zacznie bolec ucho pojade na pomoc dorazną i juz ...mnie udo nadal piecze i boli ...nich się dzieje co chce ja juz siły nie mam..ogólnie to straszna złośnica dziś ze mnie:no: miejsca sobie nie moge znależć pfffff.
 
witajcie,
byłam dzisiaj u lekarza i zobaczyłam pecherzyk ciazowy z zarodkiem powyzej 13mm. Ale to jest super uczucie zobaczyc taka mala rodzynke! Lekarz powiedzial, że to 4-ty tydzien, wedlug moich obliczen od ostatniej miesiaczki uplywa juz 6-ty tydzien. Przyznaje, że zaczynam sie gubic w tych obliczeniach. Lekarz powiedzial mi, ze liczy sie od momentu zaplodnienia a nie od dnia ostaniej miesiaczki. Nie było słychac jeszcze bicia serca, mam sobie zrobic serie badan i pojawic sie za jakies dwa tygodnie. Martwi mnie jedynie fakt, ze przepisal mi Duphaston, mimo ze nie mam zadnych plamien i czuje sie nadzwyczaj dobrze. Powiedzial, ze lepiej dmuchac na zimne. A teraz sobie mysle, ze moze to przez cyste, ktora lecze od 2miesiecy. Generalnie jestem szczesliwa, duzo tych dobrych wiesci splynelo na mnie w jednym dniu. Moja przyjaciolka urodzila dzis dziewczynke, co prawda cesarskim cieciem ale mama i corka czuja sie dobrze.
A propo wymiotow, oprocz imbiru, bardzo dobrze sprawdza sie witamina B6, ktora zalecana jest kobietom w ciazy, oczywiscie w rozsadnych dawkach, nie nalezy przesadzac.
Ja na szczescie nie mam takich objawow, jedynie jestem wrazliwa na zapachy. Wczoraj do mnie na zajecia (ucze angielskiego) przyszla spozniona słuchaczka, ktora pachniala tak intesywnie, ze natychmiast musialam otworzyc okno.
Wisienka, gratuluje pomyslu z kolacja we dwoje raz w miesiacu, sama jestem juz 7lat po slubie i 14lat w zwiazku z tym samym facetem i wiem jak wazne jest aby nie wkradla sie nuda.
 
reklama
Ja sprzatam m. Jeszcze wynajete ale już niedługo.
ślimakowa mam takie pozytywne nastawienie do objawów, ze może mi się uda bardzo nie narzekać.
koficzko lubię greckie jedzenie bo chodziliśmy juz do greckiej knajpy, dlatego pójdziemy tam tyle, ze do nowej na Placu Solnym bo chodziliśmy na rynek zawsze.
lisiczkaa witaj w hormonalnej burzy, moje to na lini włosłw więc ich na szczęście nie widać
margarita oj to niedobrze, ze się nie dostaliście, masz rację jak coś na IP i zgłoś to swoje udo od razu, tak na wszelki.Tulę cię w złości.
 
Do góry