reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

ja sandomierz mi wedlug dodawania itp to na 8 lipiec a wedlug tego co ty to 10 lipiec :) a ty skad??
wisienko mialam nadzieje ze zapomnicie:) powiem szczerze ciezko i coo jakis czas zapale ale pociagne ze dwa razy i koniec...przyznaje sie bez bicia...ale zamiast teraz palic wcinam orzeszki laskowe:)kupilam wczoraj sporo do chrupania roznych rzeczy rodzynki orzeszki dynie :) zamiast smierdzieli bede je chrupac:)

Ja skarżysko :) Brawo, ja sie ciesze, ze mnie odżuciło od papierosó, chociaż nie powiem, mam ochote czasem zapalić.

ja bede miec wizyte 18tego to bedzie moj 7 tydzien od OM...

Ja tez mam 18, u mnie bedzie ostatni dzien 6 tyg.. Licze z zobacze serduszko.
 
reklama
Mathilda ales mnie pocieszyla:( no nie ma co wczesniej isc jak 6-7 tc bo wczesniej moze nic nie widac powie ci tylko ze wczesna i tak trzeba czekac...
elleth to dzieli nas jeden dzien 19 bedzie moj koniec 6t i tez mysle ze okaze sie wszytko bo co tydzien wydawa 100 za wizyte heh ale jak mus to mus oby bylo wszystko w porzadku ja juz nie pale w nosie mam:///
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Czesc Dziewczyny
DANUSKA ja na pierwszej wizycie mialam usg dopochwowe i zwykle badanie na fotelu, bo mialam jakies brudzenia

Ja dzis przezywam koszmar: podczas siku brudze na brazowo pomaranczowo, moj ginekolog mowil mi, ze gdy zobacze zywa czerwona krew to mam doniego dzwnic i od razu bedzie mi kazal do niego przyjechac. Ale narazie krwi nie widze, ale cala "chodze" z nerwow, ze stanie sie cos zlego :( Jak na zlosc moj Maz pojechal do Krakowa i siedze w mieszkaniu sama
 
Ja byłam na pierwszej wizycie w 5t6d (jestem po stymulowanym cyklu i bałam się ciąży pozamacicznej), i widać było pęcherzy tylko -wcale nie ta wizyta nie uspokoiła. Na razie byłam na NFZ u mojego przychodnianego lekarza (i szczerez mowiac jestem nim pozytywnie zaskoczona), 24 mam wizyte pryw u babi co chciałabym, zeby mnie prowadziła, bo parcuje w szpitalu w którym chciałabym rodzic.

Ja staram sie odganiac złe myśli, a przycągać dobre.
 
Anusia moze zadzwon do gina ja tez przy poronieniu mialam brazowo nie chce cie martwic ale czym predzej bedziesz u niego tym lepiej moze da ci przez tel leki moze dupka dzwon....
a mi odechcialo sie robic tych pierogow...to gniecenie ahh no ale mam czas do 18 bo maz dzis pozniej wraca z pracy :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Czesc Dziewczyny
DANUSKA ja na pierwszej wizycie mialam usg dopochwowe i zwykle badanie na fotelu, bo mialam jakies brudzenia

Ja dzis przezywam koszmar: podczas siku brudze na brazowo pomaranczowo, moj ginekolog mowil mi, ze gdy zobacze zywa czerwona krew to mam doniego dzwnic i od razu bedzie mi kazal do niego przyjechac. Ale narazie krwi nie widze, ale cala "chodze" z nerwow, ze stanie sie cos zlego :( Jak na zlosc moj Maz pojechal do Krakowa i siedze w mieszkaniu sama

Leć do gina, albo zadzwoń, lepiej dmuchac na zimne.

Anulka znalazłam jeszcze coś takiego takie kółko jak mają ginekolodzy
Terminarz ciążowy -- przychodnia Mater Pro Vita -- Elblag
 
jej na chwilę was z oczu spuścić a naprodukujecie.
Eleth, ansuia witajcie
anusia ja myslę, ze zadzwoń do niego zamiast się denerwowac. Ty masz krwaiaka? Przy krwiaku są częste takie plamienia. Połóz sie i nie wstawaj.:tak:
Anulka to gratki, i wytrwałości zyczę, a nie zapomnę bo kibicuję ci w rzuceniu smierdzieli:-)
Eleth a jak tam u ciebie objawy. Ja juz myslałam, ze będa dzis bo wczoraj mnie nawet piersi wieczorem pobolewały a tu znowu lipa.:confused2:
mathilda i dobrze, bo jak wczesniej nic nie widac to tylko nerwy są. Ja byłam w 18d po owu i nawet pęcherzyka nie było i teraz się zastanawiam czy on tam juz jest.:shocked2:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Anusia - ja tez przy poronieniu miałam brazowe najpierw a potem krew - przy czym mi szybko zapisała ginka duphaston i jak widac nie pomógl - okazało się ze najprawdopodobnie mialam cytomegalie. Sama nie wiem co Ci doradzić - może lepiej zadzwoń do tego lekarza - bedziesz miala pewność że robisz co sie da.

Anulka - przepraszam że było tak brutalnie ale nie pal w ciąży.

Wisienka ja poprzednim razem do 7 tyg zdazyłam 3 razy bete zrobic i lekarza zaliczyć i oczywiście nie było wiele widac - dlatego tym razem daje na wstrzymanie.

Ale i tak boje sie cieszyć ...
 
Ostatnia edycja:
reklama
CZesc Wisienko, u mnie nic sie nie dzieje. Piersi pobolewają tylko wieczorem jak zdejmuje stanik. A tak to nic. Może czasami mam lekkie nudności, ale to chyba od miksu jedzeniowego jaki czasem sobie funduje.
Ale postanowiłam zmienić swoje podejscie i mysle pozytywnie, przyciągam dobre myśli
 
Do góry