reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

anusia63 nie wiem, a co się robi na pierwszej ciazowej wizycie? jest usg? boję się żeby się nie rozczarował że nic tam nie widać. M. się bardzo cieszy na tę wizytę - to ja mam wątpliwości, chociaż na początku bylo dla mnie oczywiste że pójdziemy razem.
 
reklama
Ja dziś byłam z mężem, tyle że mąż został w poczekalni. Sama nie wiedziałam, jak będzie wyglądało pierwsze badanie w ciąży. Naczytałam się, że może być normalne badanie na fotelu, a w takim przypadku mąż chyba nie byłby mile widziany w gabinecie :-D Dziś miałam usg przez brzuch.
 
Witajcie lisiczkaa i Patrycjaa. Fajnie, ze jesteście dziewczyny.
lisiczkaa to prawda, ze czasem wystarczy dzień i będzie biło, zwłaszcza, ze mogła opóźnić ci się owulka o kila dni i wystarczy. Nie denerwuj się i czekaj cierpliwie. Trzymam za ciebie &&&&&. ja tez czekam na usg za 2 tyg bo na ostatnim nie było nawet pecherzyka ale to był dopiero 18 d po owu. Więc mogło tak być ale się denerwuję i tak więc rozume cię doskonale.
Patrycja gratuluję 2 kreseczek. A naszego watku nie ma jeszcze w wątkach głównych bo jesteśmy za młode. Będzeimy pewnie pod koniec listopada. Jest nas tez za mało i jestesmy pewnie za mało ruchliwe....Tak sobie to wymysliłam. Widzę, ze też jestes Aniołkową mamą. Dużo nas tu.
 
Lisiczkaa i Patrycjaa-moje gratulacje
oszqrde- super!

Ja mam wizytę w środę-nie ukrywam, że doczekać się nie mogę póki co jak czytam -to ja nie mam senności ani mdłości... i sie cieszę bo nie wiem jak dałabym rade z takim żywym srebrem jak mam hiihihi
 
Dziękuję za podtrzymanie na duchu, staram się już za dużo nie myśleć, tylko cierpliwie czekać.
Co do objawów, to pobolewają mnie piersi, wczoraj i dzisiaj trochę mnie zemdliło, ciągle chodzę siku, a w terminie przewidywanej miesiączki okropnie bolał mnie brzuch, już myślałam, że nadchodzi okres, teraz od czasu do czasu troszkę zaboli, jak będzie mocno boleć mam wziąć nospę, ale jeszcze nie było takiej potrzeby. Poza tym mam brać folik tak jak do tej pory, witaminki falvit i luteinę. Tylko że ja mam okropne problemy z połykaniem tabletek i niestety falvitu nie dam rady połknąć, muszę rozgryźć, a to takie twarde :-)
 
lisiczkaa ja tez nie mam zbytnio dużych objawów, czekam na nie z niecierpliwością. Najwieksze to sennośc i własnie mnie dopada więc mówie na dziś miłych snów i karaluchy
 
Witam nowe mamusie Lisiczkaa i Patrycjaa Gratulacje !!! :-) Poszłam wczoraj spać o 19 i to był błąd budziłam sie co 2 godziny z oczami jak 5 zł :wściekła/y: a to duszno a to siku masakra jakaś dziś przetrzymam do 21:-D i się zobaczy .
 
Nieśmiało się witam...wczoraj zobaczyłam dwie kreski. Mam za sobą wczesne poronienie -więc az sie boje cieszyć. Czy jest tu ktoś, kto to rozumie?
 
reklama
Witam się porannie.
margarita ja wczoraj nie mogłam zasnąc a potem co chwilę się budziłam. Wstałam tez wcześniej niż wczoraj bo około 9tej a nie 11tej. Kręciałam się do po 1szej i myslałam, ze zwariuje. Jakies mam takie wahania raz spie raz nie mogę wcale. Może dzis to emocje bo jednak ten notariusz. No zobaczymy.:rolleyes:
mathilda witaj i gratuluje. Ja tez niedawno straciłam dzidzusia i teraz tez bardzo się boją o tą ciązę. Z ustęsknieniem czekam na usg z bijącym serduszkiem.:tak:

Wczoraj wieczore pobolewały mnie piersi po bokachi myslałam, ze dzis już coś sie rozhula z tymi objawami. A tu poranek powitał mnie znów bez niczego. Dooopa.
Dzis musze iśc na pocztę po awizo i do banku po kasę dla tego naotariusza. Masakra ile to kosztuje:szok:
 
Do góry