reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Dzień dobry :)

Kurcze tyle stronek nie wiem kiedy nadrobię już po 6 a ja w tyle z pracą :/ oj

Pytanie właśnie wczoraj chłop mnie uświadomił że do któregoś tyg trzeba iść do gina czy któraś wie do którego tygodnia???

I tyg liczę od poczęcia czy od 1 dc???
 
Ja chyba dostanę na głowę... Przedwczoraj piersi mnie bolały tak, że nawet nie umiałam przytulić dzieci, wczoraj było już znosnie a dzis prawie wogóle mnie nie bolą(Czuję je tylko przy ucisku i tylko z boku). Za to pojawiły się delikatne mdłości i są na tyle delikatne, że zastanawiam sie czy mnie mdli czy sobie wmawiam.
I staram się nie przejmować piersiami, ale mi nie wychodzi...

Kiedy ja sie w końcu uspokoję i odgonię czarne mysli?
Jeszcze troche i zostanę hipochondryczka
 
Witajcie. Ja już nie śpie choć mam na prawię 12 pracę. Obudzi mnie tel ..... I teraz ogladam majkę, bo wczoraj nie obejrzaalam... Ale u mnie ble za oknem.... Az sie nie chce wychodzić z piernat. Dobrze ze juz sroda przejdzie i czwartek i w pt do gina juz sie nie mogę doczekać.... I jak tam myśia mam nadzieje że lepiej ze juz nie ma plamień!!! &&&&&&&&&&&
 
Dzien dobry! Ale duzo piszecie. Ja podczytuje, ale juz na odpisanie brakuje czasu:-(
Kurcze, od paru dni boli mnie podbrzusze, ale w 95% po lewej stronie, ciagnie, kluje...
Tak chyba nie powinno byc, prawda? Nie mam zadnych plamien, na kolejnym tescie od razu pojawily sie dwie grube kreseczki, pojawily sie delikatne mdlosci, piersi nadal sa bardzo bolesne, ale boje sie, ze to moze byc ciaza pozamaciczna. W ciazy z Adasiem mialam plamienie implantacyjne, a teraz nie zauwazylam. Wzielam folik i magnez, a do pracy zapakowalam nospe.:-(
Jak mi dzis nie przejdzie, to jutro wybiore sie do lekarza, choc on i tak mi pewnie nie pomoze, bo dla nich to jeszcze nawet nie jest ciaza. Ojjjjjj:-:)-:)-(
 
Ostatnia edycja:
Anagas ja coś kiedyś czytałam,że żeby spełnić warunki do becikowego to trzaba być pod opieką gina co najmniej na 10 (albo 15) tygodni przed porodem. I musi to być udokumentowane (myślę, że tu wystarczy karta ćiąży, a może jakieś inne zaświadczenie). W każdym razie o tej opiece lekarskiej mówi się, że jest ona wymagana, ale tak naprawdę, to dość późno.
 
Hej no wczesniej bylo tak ze do 8 tc trzeba bylo stwierdzic ciaze bo wtedy becikowe przepada z tego co pamietam zniesli to juz...nie chce wprowadzac w blad ale chyba tak juz jest...

Witajcie kochane Milego dnia w leniuchowaniu i w pracy zycze;)
 
Ślimakowa dzięki za inf jakoś późno to zrobili jak byłam w ciąży z Dominiką to było że od 6 czy 7 tyg ciąży trzeba było być pod opieką ;/ dla mnie to było bardzo kłopotliwe bo erminy na NFZ są baaaardzo długie i co ma zrobić laska która nie ma kasy na prywatną wizytę?? ehh jestem za wczesnymi wizytami ale żeby terminy były wolne a nie że laska która nie ma kasy musi cierpieć i nawet becikowego nie dostanie :wściekła/y:

emkamek co do bólu brzucha nie wypowiem 1 ciąża heftanko osyfiona gęba jak u potwora :zawstydzona/y: córa ok urodzona
druga samopoczucie suuuper i ni przypioł ni przyłatał zaczęłam krwawić aż dostałam krowotoku i w 6 tc koniec :(
trzecia pobolewanie jak na @ przez tydzień w 9 tc poleciała żywo czerowona krew strumieniem i od razu pojechałam do szpitala tam stwierdzili że nie mają pojęcia co to i od czego dupka brałam przez 2 trymestry tak na wszelki wypadek córa zdrowa i cała urodzona
czwarta zero heftanka pare razy zmulona nic nie bolało nic się nie działo i pewnego dnia brzuch jak na @ więc nospa leżenie usnęłam po 4 godzinach obudził mnie taki ból że nie wiedziałam co jest grane skurcze co 10 min po 4 kazałam chłopu po teściową do dziewczyn jechać a jak oni przyjechali to skurcze co 2 min :szok: i koniec ciąży

Myślę, że nie ma co się czym sugerować każda kobieta inna i każda ciąża u tej samej babki inaczej przechodzi

Zuzu u nas też pogoda do duszy mżawka i zamglone :(
 
reklama
A Ania nie widziałam Cię w podglądzie ;)

A możliwe że do 8 tyg ciąży. Kurcze muszę posprawdzać bo żal by mi było jak bym straciła becikowe :( a ja w 9 tyg będę szła do gina
 
Do góry