reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Ja nigdy tej bety nie robiłam. Zawsze tylko testy z apteki. Pytałam lekarza czy mam sobie zrobić dla potwierdzenia jeszcze testy albo hcg w ciągu tych 2 tygodni do nastepnej wizyty a on że ciąża jest i jak nie zacznę krwawić to nie ma czym się martwić. Dziewczyny czy tak jest rzeczywiście? Nie musimy się martwić póki nie ma plamień?

Co do tabletek, ja biore Folic, ale zastanawiam się na tym zestawem wit dla kobiet w ciąży. Tam chyba już jest kas foliowy czy trzeba osobno brac?

Z mężami tak już jest, że ciężko im pewne sprawy zrozmieć. Często też udają że się nie przejmują, dodająć zdawkowe; wszystko bedzie dobrze, po co panikujesz", żeby nas usokoić. Nie zdają sobie sprawy że wtedy wydaje nam się że mało ich to interesuje. Ja chyba przez te hormony to raz bym rzucała czym popadnie a za chwile mogę się przytulać i jest ok. HEHE jakbym miała rozdwojenie jaźni i nie panowała nad alterego :p
 
reklama
heja dziewczyny:-) mnie zaczyna mdlić jupiiiii ...lekko ale zawsze coś..anulka nie denerwuj się olej to wszystko... złość szybko minie ...pocałuj męża w policzek teraz musicie trzymac jedną strone :sorry2:
koficzka zalecam ciepłą herbatke pod kołderką:-phanami czekamy na wieści i trzymamy kciuki.
danuska lekarz ma racje po co się martwić na zapas jak juz ciąze potwierdził ..pytasz czy tylko krwawienie jest oznaką ze coś jest nietak odp. ze niestety nie ....czasami az za dobre samopoczucie oznacza najgorsze ale ja tu nie bede nikogo straszyć .... My donosimy te ciąze i nie będziemy sie cały czas zamarwiały bo to bez sensu;-)
A co do witaminek jeśli zaczniesz brać jakis suplement dla cięzarnych nie musisz osobno brać kwasu.
 
Ostatnia edycja:
KOficzka; też wczoraj skusiłam się na ten film. Fajnie zrobiony, super pokazane te odczucia płodu :D oczywiście jak urodziła to się poryczałam, bo przecież przez 1h przeżyłam całą jej ciążę.

Anulka; gratuluję nie palenia:) mi dzisiaj mija 7 dzień niepalenia. jestem z siebie nieskromnie mówiąc dumna, bo bardzo to lubiłam. Mąż nerowy bo chory, a faceci są jak dzieci. Moj mąż jak ma 37,5 to już najchętniej by pod kołdrą leżał i czekał na herbatkę z cytrynka :p
 
u mnei nerwy sa blisko nie powiem czego hehe i napewno to nie ja wyciagne reki najwyzej bedzie cisza tyle spokoju...ja juz wykapana i nuda nie ma co robic ciagle mysle o wizycie co zobacze czy wogole cos zobacze luteina mi sie konczy postanowilam brac jedna dziennie a mialam 2 i magnez tez mialam 3 bede brac po 2 zeby mi do wizyty starczylo...kurcze moglam dzwonic w poniedzialek to po jutrze bylabym zalatwiona a tak to czekac...juz odliczam dni w glowie do wizyty...

Danuska tak w witaminkach jest dawka kwasu ale albo to albo to chyba ze lekarz zleci wieksza dawke foliku to sie bierze to i to...ja tez jestem na kwasie samym a jak bede na wizycie to zapytam wlasnie o witaminki...
a ja swojego za duzo nauczylam i wie ze sobie poradze ale chociaz raz chcialabym zeby on wyszedl z inicjatywa a nie pytac ciagle nieraz stwierdzam ze poprostu nie ma jaj i wlasnego zdania ciagle pyta gorzej niz dziecko no!!!

A co do stanu ciazy to powinien dobrze wiedziec bo jedno dziecko juz ma wlasnie w lipcu corka jego skonczy 3 latka i przezyl juz ciaze z kobieta...wiec powinien wiedziec co i jak postepowac...a nie tylko w niedziele drugie danie zrobic...ja mu mowie ze wszystko mnie boli a ten chyba od siedzenia i czy wam nie bylo by przykro bo mi bardzo tym bardziej ze jestem juz po stracie i teraz chcialabym dbac o kruszynke ktora nosze...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
No cóz znowu zasnełam, wstałam i popłakałam się bo nie ma w domu grejpfrutów. Pol popatrzył i pojechał po owoce, Kochany jest a ja dalej rycze ale juz teraz nie wiem dlaczego
Corin betka pozytywna , nie ma sie czym martwić, ja tez w tych normach się nie orientuję, bo one rozległe i pokopane są.
Myśa pedz do gina z tymi plamieniami, bardzo mi przykro, ze tak ci się dzieje. Może masz za mało progesteronu , będzie dobrze
Danuska w większości tych zestawów jest kwas foliowy ale trzeba patrzeć jaka jest jego ilośc bo w pierwszym trymestrze powinno być go 800 a w niektórych mieszankach jest 400.
koficzka wzmacniaj sie byle naturalnie, miodzik, herbatka jak najbardziej)))
hanami koniecznie się odezwij bo bardzo mnie ciekawi wizyta u połoznej w Hiszpanii
Anulka oby jednak cię nie zaraził a to był objaw ciązy, walnij sobie herbatkę z cytrynka i miodkiem
 
Margerita gratuluje mdłości. Ja miałam delikatne wczoraj i przedwczoraj, a dziś skończyło się delikatnie mówiąc fontanną po śniadaniu. Zatem uważam kolejny symptom jako zaliczony i już mam nadzieję się nie powtórzy. Ani to zdrowe, ani fajne.
Danuska nigdy nie myślałam, żeby betę tylko w przypadkach dziwnych robić. Wiem, że jest to najlepszy sposób na wczesne wykrycie ciąży. W końcu test domowy typu siusiu to też jest test bety, czyli w 4,5tym tyg kiedy jeszcze usg mało może pokazać beta daje wynik jednoznaczny. Wiem również, że nie tak ważne ile ma beta, ale czy dobrze przyrasta.
Koficzka uważaj na siebie, nie wolno się teraz przeziębić!
Wisieńka to Twój nastęny objaw - hormony :)
 
Ostatnia edycja:
Margeritta no, kochana jak chciałaś to masz:-D:-D
slimakowa wiesz, ze znam dziewczynę, jest z wro i tez na BB, która była w ciązy i maiła prawidłowe przyrosty i okazało się, ze jest puste jajo płodowe. Więc dla mnie beta to fikcja, oki jest w porządku dla potwierdzenia ciązy a w resztę nie wierzę.:szok:
 
Margeritta no, kochana jak chciałaś to masz:-D:-D
slimakowa wiesz, ze znam dziewczynę, jest z wro i tez na BB, która była w ciązy i maiła prawidłowe przyrosty i okazało się, ze jest puste jajo płodowe. Więc dla mnie beta to fikcja, oki jest w porządku dla potwierdzenia ciązy a w resztę nie wierzę.:szok:
Narazie są jak delikatny powiew wiatru.. a ja czekam na huragan:szok::-D wtedy się uspokoje
 
reklama
Do góry