reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Witam Kobietki :)

Gratuluje kolejnym Mamusiom, ktore znaja juz plec :)
Chcialabym czesciej brac udzial w dyskusji, ale ostatnio jakos mam mnostwo dodatkowych korepetycji - w sumie dobrze, dodatkowa kaska teraz sie przyda :)
Mimo to, zaczytuje sie w Waszych postach i ogladam nowe zdjecia z USG - cuda! :)

Hej dziweczyny,

Podobnie z miękkimi serami, pleśniowymi, mozarellą - jem tylko porządnie upieczone na pizzy, poza tym basta! zamówiłam sobie na porodówkę :) Jak urodze łapię za sera :)
Ten zakaz dotyczy przede wszystkim serow wyprodukowanych z niepasteryzowanego mleka. A Mozzarella, te ktora znajdziesz w supermarkecie jest zawsze z mleka pasteryzowanego, wiec spokojnie mozna jesc. Tymbardziej, kazdy ser poddany obrobce termicznej (np. na pizzy) mozna jesc. Mieszkam we Wloszech i uwierz mi, ze tutaj nie da sie zyc bez mozzarelli - jest obecna wszedzie i nikt jej nie zabrania kobietom w ciazy, szczegolnie, ze jest swietnym zrodlem wapnia, ktorego teraz tak potrzebujemy.
 
Real Madryt wygral z Sevilla 1:0. ALe nieczysta gra byla jakich malo :-D najadlam sie aperitivos i myslalam ze jak przyjde do domu to juz jesc niz nie bede. Otoz nie! skroilam prawie cala duza cebule, usmazylam, dodalam kielbaske, pietruszke i przyprawy a pozniej 2 jaja i zjadlam caly talerz jajeczniczki z cebulka :-D ja to mam spust :-D
teraz ide sie kapac i przygotowac do jutrzejszej wizyty. Oh chyba bede miala problemy ze spaniem, taka niecierpliwa jestem ^^ a teraz w TV leci fajny film z Angelina Jolie wiec dokoncze go ogladac i pozniej jeszcze wpadne na sekunde zyczyc dobranoc
 
Wpadłam na chwilę, bo dopadł mnie głod. Nie miałam danio, więc wsunełam szprotki w pomidorach, mmm pycha.
Emka, ja dzis chyba się za Ciebie stresuję bo całą noc kręciłam się, wierciłam i wszystko inne tylko nie sen. Może teraz jak pojadłam, to se pośpię.
tak więc trzymam kciuki, wpadnę jak się porządnię wyśpię.
 
Helodorka, cos gdzieś wyczytałam, chyba na wątku usg, że u Ciebie coś nie tak? o co chodzi? i jak to nie masz podanych wielkości dzidziusia na wydruku usg? tzn chodzi mi o obwód głowki, srednicę potyliczną itp?
 
Dzień dobry dziewczyny i szkraby Wasze w brzusiach :happy: no ja już pospałam,boziu ale ja mam sny jak nie bliźniaki to dziś trojaczki mi się śniło,że urodziłam :-D w domu rodziłam mój T przyjmował poród ale nie umiał odcinać pępowiny i sąsiadka to robiła.Nawet nie chcę myśleć co mi się będzie śniło jak będzie czerwiec,lipiec :-D dojdę do 8-o raczków :-D
 
ja się dziś przed 7 obudziłam i juz sie nie dało zasnąć..... ale na razie nie chce mi się z łóżka podnosić - nawet jeszcze zębów nie umyłam, ale zaraz chyba nadrobię.....

wczoraj odebrałam wyniki posiewu moczu, bo ostatnio walczyłam żurawiną z bakteriami coli i napisałam wynik do lekarza, a ten mi odpisał na pytanie, czy wszystko w porządku - Nie jest OK. - co ja przewrażliwiona przeczytałam, jako info, że nie jest dobrze..... :( na szczęście po jakiś 2 godzinach nerwów okazało sie jednak, że OK, a mnie już wszystko bolało - brzuch, pęcherz, nerki.....

Ostatnio mój mąż stwierdził, że jak mam się tak denerwować w ciąży to On już kolejnej nie chce, ale jak mam się nie denerwować, jak z mojej pierwszej ciąży byłabym kwietniówka 2011.....
 
balkan no czasem tak jest,że się lekarza źle zrozumie :happy: ja jak narazie nie mam problemów z moczem czy innymi badaniami i mam nadzieję,że tak zostanie ... hehe no nerwy nasze teraz są czasem niezłe,hormonki nam szaleją :-D
 
reklama
Do góry