reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Em_ka, Kkasiulka - ale Wam zazdroszcze... Pewnie jutro będziecie sie chwalić co nosicie pod serduszkiem :tak: Ja mam jeszcze z miesiąc czekania :confused2: Ale miło będzie jak chociaz Któras z Was będzie wiedziala, aż się nie mogę doczekać na wieści z Waszych wizyt :-)

Dlatego napisałam, że to cień nadziei - bo szansa jest w tej chwili niewielka. Z Mają wiedziałam po skończonym 18tygodniu.
 
reklama
Powiem wam ze ja poznałam płeć na początku 16 tyg ale na normalnym usg nie było widać :-(jednak sie uparłam coś marudziłam i przez usg dopochwowe się udało:-)








 
no ja tez cos taka jestem niepewna ze mi moga juz powiedziec w 14tc, jak dla mnie za wczesnie, wiec jesli teraz mi nie powiedza to pojde pozniej prywatnie albo bede czekac do 5 miesiaca ciazy..
Moj D idzie ze mna jutro na ta wizyte i juz uzgodnilismy, ze maja dwie opcje lekarze albo wejdzie albo ... wejdzie! bo czasami jak jest dopochwowo to nie zgadzaja sie zeby byl obecny partner, ale to jest moja sprawa czy chce zeby byl moj facet i ogladal mnie z sada w ci... ze sie tak wyraze. Miejmy nadzieje ze nie beda robili problemow bo sie zdenerwuje!
 
Ostatnia edycja:
Powiem wam ze ja poznałam płeć na początku 16 tyg ale na normalnym usg nie było widać :-(jednak sie uparłam coś marudziłam i przez usg dopochwowe się udało:-)

I co Ci lekarz powiedział? Chłopiec czy dziewczynka??
Na moim Forum z Września 2008 dwie dziewczyny miały mieć dziewczynki, a urodzili się chłopcy.
Nie będę sie teraz upierać, bo to faktycznie bardzo wcześnie, więc jeszcze lekarz nie może być do końca pewien, Maję mi powiedział na 80%, bo chłopak jest bardziej pewny - merda coś miedzy nogami i po prostu widzisz i już ;-)
 
Em_ka jak ja miałam ostatnie USG to też mój M ze mna wszedł. Wczesniej zapytałam lekarza czy moze, a lekarz na to - to pani decyduje. I tak powinno być, w końcu to my siedzimy z gołą ci..., jak napisałaś ;) to dlaczego ktos inny ma podejmowac decyzję!?
 
no katerina na pogotowiu lekarz nie pozwolil mojemu D wejsc do gabinetu, wiec widzisz ze rozne sa przypadki. Tlumacze sobie tym ze to bylo pogotowie i nie chcieli zamieszania robic bo na szybko wszystko, a jutro jak mam normalna wizyte to nawet sie pytac nie bede tylko wejde z partnerem, w koncu to jest nasza ciaza wspolna i ma prawo widziec i wiedziec tak samo jak ja.
 
I co Ci lekarz powiedział? Chłopiec czy dziewczynka??
Na moim Forum z Września 2008 dwie dziewczyny miały mieć dziewczynki, a urodzili się chłopcy.
Nie będę sie teraz upierać, bo to faktycznie bardzo wcześnie, więc jeszcze lekarz nie może być do końca pewien, Maję mi powiedział na 80%, bo chłopak jest bardziej pewny - merda coś miedzy nogami i po prostu widzisz i już ;-)
Chłopiec ja marzyłam o dziewczynce, narzeczony o chłopcu i lekarz powiedział ze nie ja będę skała z radości:-Dale ważne żeby zdrowe:-)





 
reklama
Ale ja to jestem lazega jednak...Bylam w sklepie art gosp domowego, facet mi pokazywal artykul, ja chcialam podejsc blizej, i nie zauwazylam ze schody byly, myslalam ze rowna powierzchnia...Dobrze ze sie na scianie zatrzymalam, w sumie opadlam 2 schodki w dol, tak mna troszke szarpnelo, ale nie upadlam...mam nadzieje ze dzidziolowi sie nic nie stalo...?! A jak mna zarzucilo to myslalam ze w jakas otchlan lece, boooziu....
Nic, teraz sobie leze, pewnie sie bidak zestresowal, jak ja zreszta...

Trzymam kciuki za jutrzejsze wizyty - zeby bylo wszystko cacy i zeby Wam powiedzieli plec, fajno by bylo! Emka, moj T. wchodzil ze mna do gabinetu na wszystkie wizyty, nawet te dopochwowe...

Ja wlasnie wciagnelam lody, a teraz cos slonego bym zjadla... Tez mi tutaj smaku co chwile robicie, szczegolnie na polskie potrawy...
 
Do góry