reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Dawaj czekam :-D a ja miałam dziś iśc sobie na badanka to pojadłam i nici z badań,pójdę jutro :-D Hmmm ja mam takie dziwne wrażenie,czy tylko my tak rano wstajemy :-D ??
 
Jak sie odpada przed 21.00 ( w moim przypadku ;-) ) to ilez można spac rano?
IUśmiałam sie w nocy, bo obudzilam sie na siku (standart) patrzę na godzinę na tunerze a tam mi wyświetla 23.30. Myślę sobie, "matko jak krótko spalam..." Wchodzę do kuchni a na zegarze 2.30 :-D. Na szczęście odpadlam momentalnie i spałam do 7.00 :-) Oczywiscie jak wstalam rano to tuner wskazywał 20.30. Coś mu się ostro pozajączkowało :-D
 
Hhahahahaha no to niezły ten tuner :-D :-D no ja jak wstałam z moim o 5.30 tak już nie spię,znów w dzień będę miała oczy na zapałkach :-D aa tak jeszcze na marginesie to rano 20.30 ,że miałaś można dobę przespać u Ciebie hahaha
 
reklama
Hej mamuski!!
Mnie dziś znowu obudziło walenie, wiercenie, ściany sie trzęsły..eh...piekielni sąsiedzi (tzn. nie sąsiedzi - spoko, tylko ten piekielny ich remont). Teraz, kiedy juz zaczęłam jakoś normalnie sypiać, to mi nie dają. no co za świat!
a ja dziś zafundowałam sobie tościki z serkiem szyneczka i płatki czekoladowe na mleczku:)
Dziewczyny trzymam &&&&& za dzisiejsze wizyty. :-)
 
Do góry