reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Hej dziewuszki. Wczoraj zniknełam i zeszło mi do dzisiaj. Juz jestem po gotowaniu obiadku i po zakupkach, ktore pawie przypłaciłam omdleniem.
A widze, że wy tu nie jestescie grzeczne. Ej nie kłóćcie się bo zepsujecie watek. Nie wiem o co wam chodzi i nie chce wiedzieć.Pamietajcie tylko, ze to tylko forum a nie własne podwórko czy rodzina. Tu nie wszystko musi byc idealnie takie jak chcemy. Więcej się nie wypowieadam bo bardzo mi się ten temat nie podoba
Veronia Corin robi nową listę, więc spokojnie doczekasz się czytelnej. No ale jesli chcesz zawsze możesz załozyć nowy ątek. Każdy moze przecież. Nie ma powodu do kłótni.

Orchidea ja tez, nie zauwazy6łam ale może za mało wpadam i tyle
Witam nowe mamusie i ślę buziaki i kciukaski za brzusie.
Kto ma ochotę na ogórkowa???
 
reklama
Ale ja sie nie kloce... tylko wyrazam swoje zdanie zreszta Anulka mysli podobnie ... nie uwazam abym zachowala sie jakos nie wiem nie wlasciwie , ja na nikogo nie naciskam ... tylko napisalam co mysle ...
 
orchidea udała mi się jak nigdy to wlatuj na talerzyk.
gon1a a jak teraz z przepływami. Dziewczyna z moich staraczek też w pierszej ciąży miała problemy a w drugiej oki i urodziła sporego synka niedawno.
 
Czesc Weronika, jak samopoczucie??

gon1a a dokładnie o co chodzi z tym przepływem jeśli możesz coś więcej napisać na ten temat byłabym wdzięczna,zawsze lepiej takie rzeczy wiedzieć :zawstydzona/y:
przepływ odpowiada za ilość krwi i tlenu dostarczanego do łożyska i do dzidzi, zreszta poczytaj artykul tam lepiej to tłumaczą
Łożysko - przepływ krwi
jak byłąm w zaawansowanej ciazy lekarz kazał spac na boku a nie na plecach bo ponoc jak dzidzia duza to moze gdzies tam ten przepływ byc zakłócony
 
Ech dziewczyny, chcialam dobrze a wyszło jak zwykle. Wyszłam przed szereg ale juz sie cofam. Tak jak pisalam wcześniej, nie będę bawić sie w chronologię w tabeli bo moim zdanie jest to robota glupiego. Ciągle ktos dochodzi, ciągle coś się zmienia. Za chwilę posypią się terminy porodu wg OM, a potem będa się zmieniały wg USG.

Chcialam dobrze, ale nie nalegam, ta tabela wcale ale to wcale nie musi zaistnieć. Wolicie mieć ot tak poprostu wpisane, prosze bardzo, będzie prościej bo Wisienka tylko będzie edytować swój post - i obejdzie się bez zakładania dodatkowych wątków.

Nie wiem o jakich klanach piszecie i kto tu jest ważny a kto ważniejszy. Szczerze mowiac w szoku jestem, bo do tej pory wydawało mi się że atmosfera tu jest swietna i wszystkie super się dogadujemy.
 
reklama
ja powiem tyle nie to ze wyszlas przed szereg ale jesli ktos sie zobowiazuje to zeby jakos to wygladalo bo na innych miesiacach maja ladnie i przejrzyscie az milo popatrzec a jak ci sie nie chce bawic trzeba bylo nie brac sie za to jest nas ponad 30 wiec ktos chetny by sie znalazl i nie masz o co sie obrazac to jest moje zdanie i Veronique wypowiedziala swoje.
 
Do góry