reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

pwa witaj :)
veronique nie do końca się z Tobą zgadzam. Z tego co przeglądałam forum, widzę, że każda nowa mamusia jest bardzo mile przyjmowana przez pozostałe. Nigdy nie dostrzegłam, żeby ktoś nowy został olewany. Co do dyskusji na temat tabelki to tak jak mówisz, każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie i to robi. Oczywiście możesz mieć inne wrażenie. Ale szkoda by było psuć miłą atmosferę forum małymi nieporozumieniami :)
monika84 do trzech razy sztuka - tym razem się uda!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
monika jak narazie czuję się perfekcyjnie badania super wychodzą,mdłości nie miałam wogóle dzidzia rośnie prawidłowo,także cieszę się i mam nadzieję,że tak już zostanie ... Veronique kurcze nie bardzo rozumiem o co chodzi przecież każda z nas zawsze pisze swoje zdanie i je szanujemy :happy2: nikt nie olewa nikogo,jedna drugiej pomaga słowem jak tylko może heledorka ee może tak źle nie będzie haha ale wogóle dużo dzieci w roku2011 się urodzi z tego co czytam czasem.. pwa83 witaj miło :D
 
heledorka dzięki za pocieszenie:) tak bardzo bym chciała żeby się udało. Mówią że po 16 tygodniu ryzyko poroniienia bardzo spada a u mnie już końcówka 17 tyg. :) CZy Wy kobitki czujecie już ruchy maleństwa?? albo podsłu****ecie przez stetoskop??
 
monika jest wątek o ruchach bąbelków możesz się zorientować która już czuje dzidziulka :-) Veornique ja się kłocić nie mam zamiaru,ale pisze za siebie nigdy nie pisze pod dyktando kogoś, jesli uważasz,że są klany to Twoje zdanie ja bynajmnej nic o takim czymś nie wiem :happy2: więc nie denenerwuj się i spokojnie podejdź do postów bo każda z nas jest inna i ma inny charakter
 
Ostatnia edycja:
ja sie zgadzam z Veronique jesli chodzi o kalny to jest to odczuwalne tez zauwazylam...jest pare osob i ich slowo jest najwazniejsze a reszta??kazdy ma prawo sie wypowiedziec...
co do forum to mysle najlepszym rozwiazaniem to zalozyc nowy watek i zrobic ladnie i przejrzyscie przeciez nikt nikomu sie nie narzuca czy ma robic czy corin sie podjela wiec zrobila moim zdaniem ta lista nie jest poukladana ani przejrzysta male literki itp a jak by zrobic normalnie posta i dopisujac sie kazda kolejna nowa mama mozna edytowac wiec nie wiem co za problem...zaczyna sie to wszystko chore robic...

pwa witaj :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
WITAM
nie przeczytałam wszystkich dzisiejszych postów ale widze ze mamy nowe mamuski, witam na forum im wiecej tym lepiej
Monika a czemu bierzesz acard, ja biore acesan 50 ale jak mi sie skonczy to bede brac acard75 ja mialam problemy z przepływem w 1 ciąży io dletego i dzidzia nie rosła prawidłowo tzn była za mała do długosci ciaży, a tak wogóle witam na forum
 
reklama
gon1a a dokładnie o co chodzi z tym przepływem jeśli możesz coś więcej napisać na ten temat byłabym wdzięczna,zawsze lepiej takie rzeczy wiedzieć :zawstydzona/y:
 
Do góry