reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Hej.

Widze ze grupa na fb ruszyla iwec forum umiera. Przepraszam, ale ja do grupy nie dolacze, naleze juz do kilku i i tak zaczynam sie w tym gubic;) Wole napisac raz na jakis czas tutaj:)

U nas chorobowo, ja w poniedzialek to sie z lozka zwlec nie moglam tak sie zle czulam:/ Teraz juz lepiej, ale Karole rozklada i dzisiaj popoludniu mamy wizyte u lekarza.

Napiszcie czasem cos tutaj!:)
 
Hej Aniu!!

Dużo zdrówka dla Was!! Współczuje, niedośc ze pewnie brzuchol już ciązy to jeszcze choróbsko się przypałętało. jak sie czujesz? termin juz tuz tuz..ale ten czas zasuwa szok. usciski!!!!1
 
Marzena197235 mam do ciebie tylko jedno pytanie i mam wielką nadzieję, że staniesz na wysokości zadania i odpowiesz mi na nie, ale tym razem zgodnie z prawdą. 15 grudnia 2012 roku dostałaś od nas (dziewczyn z forum lipiec 2011, na babyboom.pl) wielką paczkę z jedzeniem, pampersami i prezentami dla Klaudii. Jedna z nas osobiście ci go przywiozła.W ciąży dziewczyna była i targała ci siaty z jedzeniem i rzeczami dla Klaudii do domu. Jej mąż zasuwał z towarem a twój Misiek siedział na piwku u sąsiada i nawet nie raczył im pomóc. Wytłumacz mi proszę, dlaczego 4 dni później żebrałaś i kłamałaś że nie masz za co świąt zrobić? Za mało dostałaś? Poszło na was kilkaset złotych.

Tu masz link do twojej wypowiedzi, gdybyś nie pamiętała jednak że taka sytuacja miała miejsce https://scontent-b-lhr.xx.fbcdn.net...=988558601f554d8d9fa55b5ebef0d8f3&oe=5282A6FC

Oczekuję od ciebie wyjaśniej, bo nie ukrywam, że jestem mocno wkurwiona. Dla mnie jest to zwykłe wyłudzanie pieniędzy, które kwalifikuje się do zgłoszenia na policję. Oczekuję wyjaśnień, ja i dziewczyny. Uważam że nam się należą!
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny.
Wieki mnie nie było. Nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie. ostatnio pisałam jakieś kilka miesięcy temu. Było podejrzenie, że mój synuś ma epilepsje. Niestety to sie potwierdziło.odpukać, już jest lepiej, tzn nie ma ataków, ale niestety codziennie musi brać syrop. Co pół roku musimy robić mu badania kontrolne ( morfologia, próby wątrobowe ze względu na ten syrop, ilość tego syropu w organiźmie i eeg głowy). Jest to padaczka łagodna i są szanse na wyleczenie. Mam wielką nadzieję, że tak będzie.
Poza tym w lipcu w końcu dotarlismy do jego taty do Irlandii z czego bardzo sie cieszę bo 8 miesięcy bylismy osobno.

No i mam jeszcze jedną wiadomość. W lipcu 2014 zostaniemy kolejny raz rodzicami. Ciąża nie była planowana :) Właściwie to do dzisiaj do końca w to nie wierzę :) Jestem pełna obaw, ale powoli zaczynam się oswajać z myślą, że będzie nas więcej.
Nie nadrobie Was , ale troszke czasami podczytywałam i wiem , że nie tylko nasza rodzinka sie powiększy więc wszystkim które spodziewają się kolejnego dzidziusia życzę dużo spokoju i co najważniejsze zdrówka dla Waszych dzieciaczków.
Pozdrawiam wszystkie mamy i dzieci.
Nawet już nie obiecuję, że będę częściej pisała, bo jakoś mi to nie wychodzi :) Podziwiam, że macie czas i siłe zajmować się szkrabami i jeszcze pisać, hmm może ja jakos mało zorganizowana jestem...

A co do marzeny to o co chodzi? coś mi chyba umknęło. Ja też wysłałam Marzenie paczke, ale troszkę wcześniej, nie na swięta. Byłam bardzo symboliczna bo sami niewiele wtedy mieliśmy, ale gdyby okazało się, że wysłałam paczkę niepotrzebnie, tzn. nie wydałam tych pieniędzy na własne dziecko bo myślałam, że są osoby bardziej potrzebujące, a to było kłamstwo , to też będę wku,,,
 
Witam się po długiej nieobecności. Chociaz na bb mi nie po drodze bo fb mam w każdym urządzeniu mobilnym a kiedy zaganiana mama ma czas jak nie przy karmieniu, pomiędzy pieluszką czy obiadkiem, w czasie pilnowania starszaka w wannience czy gotowania obiadu żeby odpalać kompoa.A tak klik, klik z telefonu i gotowe. Łatwiej jest równiez wcisnąc lubię cię niż pisac odpowiedzi.Jakby nie było sentyment pozostał.
U nas bez zmain.Czekamy na wizytę u hematologa, która będzie w Mikołajki.Boję się bardzo, mimo tego, że tłumacze sobie, ze bedzie dobrze.Antoś ma kłopoty z waga a przede wszystkim nie je. Od grudnia będe brała 60% macierzyńskiego.jestem przerażona jak podołamy finansowo.Mamy niewiele odłozone ale jeszcze zostało becikowe, 13stka i zwrot z podatku.Może uda się dociągnąc chociaz do kwietnia. Potem będe musiała wrócić do pracy, która mnie przeraża, której się boję i która zniszczyła moje serce ciągłym stresem i kieratem. Odsuwam te myśli od siebie i staram cieszyć się dniem dzisiejszym. Wczoraj bylismy we Wro na Jarmarku Bozonarodzeniowym. Milusia nie goraczkowała , chyba udało nam się odegnac zestawem tradycyjnych leków to zapalenie krtani,jest juz "ładny" w porównaniu do krtaniowego mokry kaszel.Na dworze było chłodno i wilgotno więc czuła się dobrze. Oczywiście masa kasy idzie na takich wyjściach. Szsoook.Wszystko drogie, to całe rękodzieło ceny ma zaskakujące.Pomysły natomiast fajne do podpatrzenia. Na pewno je wykorzystam.Na razie produkcja Gwiazdek, choinek i prezetów rękodzielniczych trwa a pochwalę się jak skonczę. . Pozdrawiam wszystkie serdecznie
 
witajcie, dawno to ja nie zaglądałam.. wieki całe..wisienko, masz czas jeszcze na prace - rękodzieło? szacun:tak: pracą narazie się nie przejmuj..masz jeszcze 4 m-ce spokoju.. a nie myślałaś o zmianie? może jest praca podobnie płatna w innej firmie, ale mniej stresująca?
ememte, przykro mi, że padaczka okazala się właściwą przyczyną ataków, dobre to, że ma łagodny przebieg; gratulacje przeprowadzki i oczywiście powiększenia rodzinki!!!

a u nas niewiele.. Tymek od stycznia do przedszkola, obecnie choruje.. my planujemy starania na kwiecień..
buziaki
 
Witam !!!!!!

Nie wiem czy ktokolwiek tu zagląda ,ale cóż piszę ,jakoś zatęskniłam za forum;-)U nas pomalutku ,święta bardzo skromne ,bo z pieniędzmi bardzo krucho ,czasami dobija mnie to kompletnie .ale jakoś radzić sobie trzeba .A Nadusia zaraz kończy 2 i pół roku ,kurczę kiedy to zleciałó ???Rozgadała się że hej ,pampers póki co tylko na noc jeszcze został ,a w dzień normalnie woła na siku i kupę .już od kilku miesięcy .
Ja od listopada wzięłam się za siebie ,ćwiczę i musze jeszcze jakąs dietkę wprowadzić .chcociaż w sumie to nie problem ,bo staram się sie w tym kryzysie finansowym na sobie oszczędzac jak tylko sie da więc nawet jem duzo mniej ,więc może to wpłynie dobrze na moja figurę :-D
konwalianko zdrówka dla Tymcia :*
ememte dobrze że juz razem ,a jak Ci sie mieszka w obcym kraju ???bo my tez myslimy wyjechac jak nadarzy się kiedys okazja ,ale mnie to z lekka przeraża ...a no i gratulacje :-)
wisienko kochanka ,duzo siły Wam !!!! sciskam mocno ,i tak jestes dla mnie autorytetem ,bo wszystko ograniasz dzielnie i jeszcze szyjesz i wogóle
pozdrawaim wszystkie mamusia !
 
reklama
Do góry