reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Ja tez to ogladalam i moj maz nawet sie przewrócil i ogladał a mial spać.... a ja mówie do niego widzisz co kobiety muszą przechodzić hehe i smial sie ze ja nie mam koszul...ze od tesciowej <mojej mamy> musze pożyczyc bo ona w takich spi hehe głupek.
Wiecie do tego wszytskiego trzeba podchodzić z rezerwą.
 
reklama
teoria teorią, mi też położna mówila, żebym wzieła 3 koszule do szpitala, jedna na poród a dwie na pobyt,i nawet nie wiem kiedy mnie przyoblekła w szpitalną. Szczerze mowiąc to nawet sie potem cieszyłam, bo jak widzialam w jakim stanie ta koszula była po porodzie to...
 
Orchidea no tez mnie rozbawił, ale tak gadał bo zła na niego byłam za tą hurtownie z wyprawką dla malca hehe i się podlizywał..... no zobaczymy czy sie jutro wywiąże z obietnicy..... moj ten bolek.... wiecie burczy mi troszku ale jak otwieram lodówkę to nic się nie chce.... zjadlam platki z kakem i mlekiem i nie mam zachcianki..... ech.... może macie jakąś dobrą propozycję na kolacyjkę... tylko tak zeby nie leciec do sklepu heeh
 
Witam dawno mnie nie było... Przepraszam że tego miesiąca nie nadrobie bo poprostu nie dam rady chyba takiej ilości... Naskrobane jak w starożytności na ścianach :szok::-D Trochę spóźnione ale wszytkim najszczersze życzenia szczęśliwego 2011. (W tym roku napewno będzie:tak:)
Czytam że rozmawiacie o rutinoscorbinie. Ja jak byłam u gina i pytałam co mam brać bo męczył mnie kaszel i zaczynało mi się przyziębienie to powiedział żeby tego absolutnie nie brać. Lepiej wziąść czysty paracetamol. Później rozmawiałam z bratową to mówiła że jak ona była w ciąży to jej też nie pozwolił brać. Podobno ma jakiś w sobie skłądnik który powoduję rozszeżenie naczyń krwionośnych. Co może prowadzić do krwotoków w naszym stanie jak nasze ciało i tak jest już nabrzmiałe... :-( miałam pić syrop dla dzieci bez kiokodyny (jeśli dobrze pamietam:-D) Ale w aptece dostałam *spam*. Z naturalnych składników. Dobry w skutku choć ciężki do przełknięcia. Zapach malinowo- czosnkowy o smaku słodkiego czosnku. Rzucało mnie po nim że nawet zagryzka nie pomagała:no::szok: Termin przydatności 7dni od momentu otwarcia i koniecznie przechowywany w lodówce.
 
eeeeech... no i znowu mnóstwo czasu na nadrabianie...
a do tego jakiś mam dzisiaj strasznie śpiący dzień i w dodatku trochę mi niedobrze wiec tak ledwo ale nadrobiłam zaległości:) najgorsze, że mimo iż padam, to jak chciałam się na godzinkę położyć to oczywiście cały czas przeleżałam:(
A jeżeli chodzi o rutinoscorbin to to chyba właśnie jest praktycznie wit. c. Ja generalnie często choruję, i jednak jeden rutinoscorbin dziennie zazwyczaj mi pomagał profilaktycznie. Oczywiście na początku ciąży nie brałam i szybko mnie rozłożyło. I potem pytałam lekarza czy można brać przy chorobie, i tak profilakycznie i mówił, że nie ma problemu więc biorę, bo wiem, że choroba na pewno gorsza, a u mnie zawsze rozkręca się na całego.
 
Właśnie mi mąż opowiadał historię kolegi z pracy i tak się uśmiałam, że stwierdziłąm, że muszę Wam napisać. Nadmienię, że jego żona też jest w ciąży a mają dziecko ok 4 lat. No i bawili się jakoś na łóżku i przypadkiem przycisnął go troszkę pod kołdrą. To dzieciak krzyczy "udusiłeś mnie, udusiłeś!" to mu tłumaczy, że nie, to dzieciak dalej "udusiłeś mnie, udusiłeś mnie!". to znowu mówi mu, że go nie udusił, a dzieciak dalej swoje to w końcu mówi mu żeby przestał, bo zaraz go rzeczywiście udusi i w końcu będzie miał spokój... (oczywiście w żartach) na to dzieciek bez większego zastanowienia "wcale nie będziesz miał spokoju bo zaraz następne będzie..."
No normalnie nie mogłam jak to usłyszałam... :D
 
reklama
Witam wszystkie lipcowe mamy:) ciesze sie, ze znalazlam to forum, bo nikt nie zrozumie kobiety w ciazy tak jak inne w tym stanie;)

Pozdrawiam serdecznie:)
 
Do góry