reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Ba juz jestem spokojna! Az normalnie mi adrenalinka się podniosła.....
Wisienko no to zeszło wam, ja już mam pokoik dla mełego lub małej. Jak robiliśmy remont to juz pod kontem niunia. Komode mam wenge zwykłą. Tylko zastanawiam się nad łożeczkiem. Ostatnio wszytscy prawie kupują łożeczka turystyczne plus normalny materac... wiec sie też zastanawiam ze zamiast drewnianego ech... nie wiem...
 
Popieram Gon1ę, zdecydowanie nie należy łykać pilsów "na wszelki wypadek", poza tym słyszałam, że rutinoscorbin to jedna wielka ściema, placebo nic więcej. Ponoć to jest największy mit, że wit. C strzeże przed przeziębieniem, szczególnie wirusowym.
Zdecydowanie polecam czosnek. Jak się go nie lubi, to można przemycić np. do zupy 1 ząbek wcisnąć, albo do sosu.
I jeszcze sobie przypomniałam, jak robicie sos do sałaty, to świetnie na grypę daje: oliwa+dużo soku z cytryny+czosnek. Gwarantuje, czosnku nie czuć, bo cytryna zagłusza.
 
hej dziewczyny,
oglądałyście dzisiaj może Rozmowy w toku?? Było na temat tragicznych przypadków na porodówce. Powiem szczerze, że się tym nie przejęłam jakoś, bo wierzę, że mnie to jakoś się nie przydarzy..
A wy co o tym sądzicie?
 
zuzqa no ja już pisałam też o tym :D rozwaliła mnie kobietka która nie wzięła swojej koszuli do porodu i narzekała wielce,że jej pupę widać było :D to co nie była w szpitalu lub nie dzwoniła co ma zabrać :D śmieszne to jakieś :D
 
reklama
Corin no własnie połóżna dzis w programie powiedziała,że nie ma oboiązku zakładać koszuli jakiejś ze szpitala że najlepiej wziąć dwie ze sobą jedna do porodu druga po i moja sis rodziła 1wrzesnia 2010 i miałą swoją do porodu taka krótką przed kolanko więc nie wiem od czego to zależy czy może coś sie od niedawna zmieniło
 
Do góry