reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

No szkoda, szkoda, bo już sie nastawilam, że sie doweim, skoro niektóre się dowiadują tak szybko a tu dupa..
No ale, tak ogólnie to się cieszę, bo mówil, że dzidzia zdrowa i wszystko ok. A to najważniejsze..
 
reklama
Pewnie,że tak zdrówko dzidziulka najważniejsze ;) No to się doczekałam na wszystkie dziś brzuchatki,które miały wizyty i moge spokojnie połozyć się nynać :D Życzę dobrej nocki i spokojnych snów dla Was i szkrabów Waszych :*:*:*
 
A ja tak póxno bo jeszcze koleżanka u mnie była,która ze mną była u lekarza..A ja juz nie mogłam sie doczekać aż wam napiszę, bo tak myslałam, że będziecie czekały!:-)
 
No to dzidzie zdrowe , dzie3wczny się odmeldowały mozna spokojnie spać. Super, że dzidzie zdrowe:-) Moja chyba z tych nerw postanowiła zapukać do mamusi i ją uspokoić, że wszystko Ok. :-)

Marzenko możesz mi jeszcze raz napisać tytuł ksiązki, którą czytałaś z córkami? Bo nie mogę znaleźC a jutro będę na bieżąco.
 
reklama
witam
trochę doczytałam
mailuj super ze córcia się znalazła ;-)
dodi super ze wszystko dobrze ;-)
i tyle zapamiętałam:cool:
 
Do góry