reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
wisienko bez glutenu :-) zbozowa, bo u nas nie ma tych smakowych jak w polsce. Tu ewentalnie kakaowa jeszcze sie znajdzie :confused2:
ucaluje ucaluje, noz taka piszczala z niej ze mi glowa peka, a ona uchachana po pachy :-D
 
Ostatnia edycja:
Wisienka ja zazwyczaj mam czas przy karmieniu... ;) przy moich godzinnych seansach można całe zaległości nadrobić;) no i nie licząc dzisiejszego dnia to mała zazwyczaj sama się sobą zajmuje na macie byle tylko miała mnie w zasięgu swojego wzroku;)
 
boziu, wykapana, najedzona lezy w lozeczku i dalej dokazuje piszczalka jedna. Wyciaga sobie smoczek i nawija i nawija i nawija a ja jej wkladam smoka a ona wyciaga wyciaga...:rofl2:
 
Konwalianka no właśnie według tej całej ekspozycji na gluten wprowadza się go w 5-6 miesiącu a jak sie przegapi to dopiero chyba w 10. A 5 to my już mamy, a niedługo będzie 6 leciał. A jakie problemy miały czerwcówki?
 
Właśnie konwalianka jakie problemy... kurcze ja też nie wiem co z tym glutenem zrobić, bo tydzień temu jak pytałam lekarza to mówił, że po 6 miesiącu co z tym wszystkim się nie zgadza. Poczekam do kolejnej wizyty za tydzień i upewnie się jeszcze raz bo też mi się wydaje, że to już pora...
 
Emka Milcia spi Dzięki Bogu. Te smakowe sa pyszne:-D
Basieniak no tak ty masz seanse karmienia. Mila w dzien nadal łyzka a w nocy , wieczor i rano cyc. mamy 3-4 razy cyca i 3 posiłki inne. Duzo tego w sumie. A;e ten cyc to tez pojenie
 
Ciekawe ile u nas jest posilkow, bo w sumie to nie wiem... 2 sa inne niz cycus tyle ze ona obiadek czy jablko tez musi popic mlekiem bo inaczej krzyk... ale sam cycus nie wiem ile razy, w kazdym razie duzo. w nocy 2x + rano+ wieczor to juz 4 a w ciagu dnia to nie wiem bo nie liczylam nigdy;)
 
reklama
Ania no Mila odkąd je zupki mniej ma tych posiłków. No i jak nie jadła to nie jadła a teraz kaszki, Zupki i Sinlacu młóci po 200:szok:Do tego deserek i 3-4 raz cycuś.:-p

Ide zrobic wianek adwentowy bojutro jestem sama a nie wiadomo jaki Milcia a pojutrze jedziemy do kuzynki na andrzejki
 
Do góry