reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Corin może klaśnij:)?
Hej kochane, jakoś ciężko mi znaleźć spokojną chwilę zeby napisać coś.Czasu mi brak ostatnio na odpoczynek a jakies jesienne przesilenie mnie dopadło i kiedy moge to kładę się.Na dodatek złego mąż drugi dzień chory, smarcze, chrycha i zamiast miłego 3 dniowego weekendu mamy "separację" pokojową zeby małej nie zarazić. No i rzecz jasna sama przy niej wszystko robię co odbija się na moim tytanowym kręgosłupie zbyt mocno ostatnio.
Natalka obudziła się poł h temu i walczy ze snem obok mnie więc sobie lapka odpaliłam i poczytałam zaległości.
psotka w zeszłym roku jadłam rogale, w tym popatrzę na Twoje:) za to robiłam dziś muffinki cytrynowe z kwestiasmaku.pl.BTW kiedy w wawie jesteś? rozmawiałam z Balkan że może spotkamy się na chwilę chociaż 5 grudnia bo ja wtedy będę u swojego neurochirurga
konwalianka pomysłowy Dobromir z tego Twojego małża:) A zięć mój niech nie szaleje wieczorami tylo grzecznie lula;)

Aneta słodki "buraczuś";)
miczka nie za wygodnie CI w tym aucie bylo hehe?
dodi świetna córcia!
Teśka to co powiedziała teściowa jest jakimś bełkotem, który nie powinien paść z ust kobiety która sama ma dzieci. Nie ma się czym przejmowąc kochana!
kkasiulka przykro mi z powodu wrzesniowej mamy:( życie czasem jest takie niesprawiedliwe...
 
Ostatnia edycja:
Heeej!!!wisienko psotko normalnie you can dance tu was ,nocne szlenstwa:-)dodi biianka slodziutka tak samo jak Filipejk Anety,setinko balkan dzieki no tesciowa mam taka ze mowi co mysli niestety ale przegina,obiecuje sobie w duchu ze ja bende dobra tesciowa;-)a ja wczoraj myslalam ze poleje sie krew ,maz poszedl do kumppla przed 15 mowi ze kolo 17 wroci a wrocil o 20:angry:domyslacie sie w jakim stanie:no:ale ja mam za miekkie serduswzko zeby dlugo na niego sie fochac niestety:sorry:basieniak slodziutka gadula,psotko fajny pomysl na drinkersa:-p
 
Ostatnia edycja:
i ja się witam.. ostatnie dni też mamy "wyjęte z życia".. mały jakś bardzo marudny sie zrobił, teraz np. marudzi w łóżeczku a ja już sił do niego nie mam.. edit: usnał dopiero w wózku..
nocka oczywiscie tragiczna, ale pewnie przeze mnie, bo wczoraj zjadłam słabą bo słabą ale ogórkową i małego brzuszek bolał:-( aż sie serce krajało.. o 3 zaliczyliśmy kupę no i o 6.30 znowu męczenie ale bez efektów..

u mnie jest obecnie siostra, więc już teraz życzę Wam miłego dnia

dodi, ja do inhalacji używałam soli fizjologicznej - super działa
 
Dziekuje sestinko i wzajemnie:)a dla wszystkich nierozbudzonych dziewczyn czestuje kawusia :-Dnapewno przyda sie dla nocnych tancerek wisienko ,psotko dodi;-)
 

Załączniki

  • 0101824595.jpg
    0101824595.jpg
    44,4 KB · Wyświetleń: 15
Witam Konwalianko, Sestina, Teśka!

A dziś Mateusz ma imieniny! Toznaczy na pewno w tym roku ma dziś, bo jeszcze się nie zdecydowałam, czy wolę 21 września, czy 12 listopada... :) a może 2 razy w roku będzie obchodził.... :)

Ja czekam na koniec skoku, bo noce z Mateuszem ostatnio do łatwych nie należą..... dziś jeszcze udało mi się z rana przetrzymać go we śnie do 8.30, ale toczyliśmy walkę ze snem między 6 a 7.... a ja byłam nieprzytomna....

śliczna pogoda za oknem, ale na termometrze -1,5 st..... a wczoraj na spacerze znaleźliśmy drzewo z pąkami bazi....:confused:
 
balkan WSzystkiego naj naj dla Mateuszka !!!!:happy:trzymam kciuki zeby wszystko wrocilo do normy,bee zimno dzis wychodzilam na balkon rozeznac sie w sytuacji pogodowej ,idzie zima a w niedziele ma u nas padac deszcz ze sniegiem ciekawe:eek:idzie zima juz na sama mysl mi zimno ja jestem z tych cieploubnych
 
Ostatnia edycja:
reklama
Heloł heloł :)

Za oknem faktycznie ładnie słonko świeci ale termometr pokazuje -3 brrr.. Nie wiem czy iść na spacer dzisiaj?

U nas nocka w sumie OK, bo Mateusz spał prawie do 5, ale o 1:30 zaczął coś marudzić ale go zatkałam smokiem i usnął :p chciałam żeby do 3 wytrzymał bo ostatnio właśnie coś wcześniej się budzi a on tak ładnie jeszcze zasnął :) mój szkrab kochany :)

Dzisiaj mam wielkie plany sprzątaniowe, ciekawa jestem co z tego wyjdzie ech.. no i zjadłabym coś słodkiego :p
Miłego dzionka!!!
 
Do góry