reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Emka moj i z tylu jest lysy:-Dale zaczyna pojawiac sie meszek:-D
Orchi, jesli ma duzo sliny i kaszel tak jak u Was ze 2 razy to podobno na zeby, my tak mielismy i tak nam lekarka powiedziala:tak:
Corin, ja mialam podobne wloski, podobno od poczatku mozna bylo spinki czepiac:-D
Ja juz po kapieli, biore sie za pisanie matur bo pare groszy sie przyda
 
COrin :-D mailuj sie tylko podlizuje, a pozniej bedzie zrzedna i upierdliwa jak wszystkie tesciowe ajahahah :-D:rofl2:

Magia na szczescie jak Stasio by mial wszy to od razu ze wyczaisz bo jest lysy, gorze z toba :szok:

anula ja ten meszek na glowie to ustami chwytam bo jest taki milutki ahahhaha to takie moje male zboczenie:rofl2:
 
Emko oczywiście. Na pewno nie wypadnę z roli;-) Na szczęście dzieciaki będa miały dom w górach i nad morzem i będa mogły sobie jeżdzić z deszczu pod rynnę, aż w końcu zamieszkają w Nowej Zelandii ;-)
Magia może zrób Starszakowi profilaktycznie szamponem włoski.
 
Emka nasz meszek jest tak maly ze nie da sie zlapac:-D
Magia kup szmpon i myj, moja siostra przyniosla ze szkoly i wiadomo od kogo zlapala.Mama dzwonila do innych matek one tez wiedzialy od kogo ich dzieci maja. Nauczycielka wysylala listy do matki dziewczynki ktora miala wszy i nic jedyna reakcja bylo scinanie dziewczynce coraz krocej wlosow teraz ma "na chlopka" i nadal roznosi. U nas Dominice mama 2 razy dziennie sprawdza i co jakis czas myje wlosy szamponem w razie czego. Czytalam ze to coraz czestszy problem:-(
 
EMka, moja też ma ogonek z tyłu, a nad nim łyse kółko wytarte- wyglada jak samuraj :-D:-D:-D
Anula, kiedyś za dzieciaka co chwile sprawdzali w szkole czy dzieci mają wszy i szybko się je tępiło. Teraz rodzice muszę wyrazić pisemną zgodę na sprawdzenie głowy dziecka w szkole i problem powrócił. U moich siostrzeńców jest to samo...

Magia, ale Staśko jest duży :szok:;-) ,a nogę ma zacną nie ma to tamto :-D
 
Emko oczywiście. Na pewno nie wypadnę z roli;-) Na szczęście dzieciaki będa miały dom w górach i nad morzem i będa mogły sobie jeżdzić z deszczu pod rynnę, aż w końcu zamieszkają w Nowej Zelandii ;-)
Magia może zrób Starszakowi profilaktycznie szamponem włoski.

Nowej zelandii nie radze, bo te regiony to moje marzeńie. Mieliby mnie u siebie na bank, hahaha
 
Danuska dokladnie, rodzice tej dziewczynki nie wyrazili zgody ale ciagle porzychodzi w krotszych wlosach, drapie sie i podobno widac jak chodza po wlosach:szok:a najgorsze jest to ze blisko rodzicow mieszkaja ci ludzie i ta dziewczynka przychodzi do Dominiki sie bawic niestety mama musi klamac ze jej nie ma...
 
reklama
Do góry