reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Asica niby czemu 5?nawet na mleku pisze ze 6 razy, poza tym sa jeszcze za male zeby im ograniczac:szok:gdybym mojemu nie dala w nocy nie byloby spania, ja co 2 dzien jedno karmienie odpuszczam i daje kaszke ryzowa lyzeczka na gesto jakies 60 ml ale chce wiecej:tak:
 
reklama
Asica ja probuje ale po trochu, u mnie samo jablko srednio je ale z marchewka chetniej a za kasza az placze bo chce wiecej ale bije sie dawac bo pewnie zjadlaby ze 100ml:-Dpoza tym dziwi mnie ze pielegniarka sie wypowiada jak juz to dzialka lekarza:tak:poza tym kazde dziecko rozwiaja sie w innym tempie, moj ma zabka, je wiecej niz trzeba i sie podnosi do siadania a na kazdej wizycie slysze ze to za wczesnie, ze zle ale co poradze:confused:
 
Hej Dziewczyny!

Psota, kciuki za wizytę&&&&

Magia, super, że z Tatą wszystko w porządku!

Wydrussia, oby mała szybko wyzdrowiała!!

A my dziś na 15.50 do lekarza, bo Mateusz w nocy kaszlał i ma zatkany nosek.... :( na szczęście temperatury nie ma, humor mu dopisuje, a dziś nawet do 8.30 spaliśmy, co rzadko nam się zdarza.... ale wolę na zimne dmuchać - a pojutrze mieliśmy mieć szczepienia.... trzeba będzie przełożyć.... :(
 
Asica wcale taki duzy nie jest wazy jakies 6700 ale ma 70 cm;-)Niezle Blazejek wazy biorac pod uwage ile mial po urodzeniu:tak:
Balkan oby bardziej sie nie rozwinelo, teraz tako okres ciagle dzie choruja:-(moj jeszcze nie chorowal gdy mial mies mial chore gardlo ale za to mamy ciagle problemy z brzuszkiem...
Danuska a jak wasze szczepienia?mieliscie juz pierwsze?
 
Witam się i ja:)
Sesti no ja też już skróciłam i to kilkanaście cm tak, żeby nadal móc spokojnie związać i przynajmniej są krótkie, ale jak biorę się za wyciąganie po czesani i już opróżnieniu szczotki to wyjmuję rękami i wyjmuję i wyjmuję aż w końcu się wkurzam i daję sobie spokój... Normalnie po tym jak kilka razy przejechałam rękami to już przestawałam wyciągać więcej włosów, a teraz to nie ma końca;) no nic... trzeba czekać aż się to skończy (tzn. jak mi to fryzjerka tłumaczyła aż wypadną włosy które w ciąży się trzymały i nie wypadły kiedy była ich pora...)
Dziewczyny życzę szybkiego powrotu do zdrowia wam i maluszką... ja to aż się dziwię, bo ja to zawsze strasznie szybko i co chwilę coś łapałam a teraz ze 3 razy coś próbowało się przypałętać ale szybka obrona i od razu przeszłó, i na szczęście mała też się trzyma a przynajmniej raz w tygodniu ma kontakt z większą ilością osób i w tym dzieci... oby tak dalej trzymała...
 
reklama
Do góry