reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

hej, no i u mnie historia sie powtarza (z przesunięciem o godzinę)..mimo zrobionej kupy (bezboleśnie), teraz małego chyba brzuszek boli:( chyba mu nie pasuje jednak pieczarkowa..
ps. corin, Ty tez spać nie możesz?
 
reklama
Hej :-)
Ja moge spac, gorzej z Ewa ;-) 40 min temu byl czas na kupe, a poniewaz cala noc byla w 1 pieluszce urobilo sie dziewcze po pachy. Spiochy i pokrowiec na przewijak do prania, mloda do mycia. I zeszlo nam do teraz. Ale juz lezy i chyba odplywa, bo coaz dluzsze przerwy w gadaniu ma ;-)

W nocy od 12.30 do 1.30 zabawa, i tak krotko, a ja wiekszosc czasu z tego przedrzemalam. Bede chyba tak robic jak dzis. Zero nooszenia w nocy, tylko tyle zeby krzyku nie bylo. Moze wtedy skroci te przerwy albo i zlikwiduje zupelnie.


Czy jesli dziecko ma rano zapchany nos, tak bardzo ze chrapie i budzi sie bo nie umie oddychac, a potem przez caly dzien jest spokoj, to to jest katar czy nie?
Mialam isc w tym tyg na szczepienie i nie poszlam, bo nie wiem co z tym nochalem.
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry my tez miałysmy pare pobudek od 5:cool: pierwszy raz tak ....
Corin mam ten sam problem co Ty z noskiem hmmm sądze ze schodzą gluty i tyle bo gdyby miały katar leciało by wodniste .U nas jest tak ze zatyka ją wiec spryskuje wodą morską i wyciągam fridą ale dziś mimo to gdzies tam rzęzi teraz włączyłam nawilzacz z jonizerem i jak zasnie posmaruje jej pod noskiem maścią majerankową moze przejdzie.

A apropo chusty wczoraj zamówiłam pentelke..niedroga była wiec jesli mała nie bedzie chciala być noszona nie bedzie mi żal .
 
Ostatnia edycja:
Dzis rano zamotalam mala czwarty raz i mamy sukcesik, chyba sie przekonala :-)

Zrobilam cale sniadanaie, a Ewula rozgladala sie ciekawie, po czym wtulila sie we mnie i prawie odplynela. Prawie, bo pozycja zabki rozluznia jej chyba zwieracze i walnela mega kupsko ;-) musialam ja wyjac i przewinac, a teraz spi smacznie w lozeczku. Moze dzis sie odwaze na pierwszy spacer w chuscie.
 
Dzis rano zamotalam mala czwarty raz i mamy sukcesik, chyba sie przekonala :-)

Zrobilam cale sniadanaie, a Ewula rozgladala sie ciekawie, po czym wtulila sie we mnie i prawie odplynela. Prawie, bo pozycja zabki rozluznia jej chyba zwieracze i walnela mega kupsko ;-) musialam ja wyjac i przewinac, a teraz spi smacznie w lozeczku. Moze dzis sie odwaze na pierwszy spacer w chuscie.

A w której chuście ją nosisz? Elastycznej czy tkanej?

U nas to samo z nosem - po nocy chrapie i chrumka, a w dzień nie ma śladu kataru. Nie wiem co o tym myśleć.... Szczepiona była, lekarka ja osłuchiwała i było OK
 
no widzisz corin, to jak u nas.. tyle ze mój mały później nadal stęka i popłakuje(nie wiem czemu, bo kupy juz nie zrobił)..

dołączam do mam dzieci charczących, mój mały też tak ma.. u nas od 3 dni chodzi oczyszczacz z jonizatorem ale różnica niewielka (no moze teraz juz tak nie rzezi bardzo), wilgotnosc w sypialni na poziomie 60% a lekarka stwierdziła ze i tak mało - powinno byc koło 80%:szok:. Tyle ze ja się obawiam (i czytałam na ten temat), że większa wilgotność sprzyja namnażaniu bakterii, a te z kolei lubią osiadać na płucach.. i bądź tu teraz mądry:confused:
 
Ostatnia edycja:
halo!!u nas nocka - niezla, naprawde:) obyło sie bez nocnej przerwy w spaniu i Mała spała do 7 a teraz od 10 znowu spi?!!?!?:szok::-)

corin u nas tez w dzien kataru zero a noc - gilki:)
 
reklama
Do góry