reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Miczka, ja tam tez w cuda nie wierze, że Karmi działa jakos na pokarm, pewnie tak jak każdy inny plyn:) ale od czasu do czasu mam chec się "uchlac" hehe a herbatke też piję, ziołowa nigdy nie zaszkodzi, a może nawet pomaga na puszczanie bączków:)

Tez czasami mam wrażenie że w cyckach malo, glownie w dzień, czasami mała z dwoch ciągnie i wydaje mi sie że sa wtedy puste, ale nic bardziej mylnego, raz tak pomyslalam i nie włozylam wkładek do stanika, no i zaraz plamy na bluzce byly:) a jak mała po jedzonku sobie uleje to dopiero widze ile ona zjada:) no i czas karmienia sie już troche skrócił..szybciej malutka zajada:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Iwonus oby ci sie kochana udało , ja próbowałam tak własnie jak dziewczyny opisuja i niestety nic z tego nie wyszło zero pokarmu im bardziej chciałam zeby on był to nie miałam płakałam przez kilka dni dlaczego mnie to spotkało i w koncu rodzinka mi wytłumaczyła ze widocznie tak miało byc i nie krzywdze dziecka tym ze je karmie butelka tak ze sie poddałam , nie musiałam ani walczyc z tym zeby nie miec zadnego stanu zapalnego bo nic w piersiach nie było i wyschłam całkowicie bez wspomagaczy zadnych , zal mi ze nie mogłam karmic mojej kruszynki ale co miałam zrobic pokarmu nie było i juz
 
Dodi dokładnie - ja mam nadzieję, że mojemu chociaż trochę ta herbatka pomaga na bączki. Nie wiem ile w tym mojego chcenia a ile prawdy ale zaszkodzić na pewno nie zaszkodzi. Co do "chlania" to ja też od imprezy do imprezy hahaha :-D
 
Miczka, dokładnie, ja to nigdy nie trzeźwieję hehe!! a tak na powaznie to nie ciągnie mnie do alkoholu, to piwko karmi od święta mi wystarczy:) :-D i mam nawet kompana do picia, bo koleżanka w ciązy jest:) a potem tez będzie karmić więc imprezy z Karmi są na porządku dziennym he, normalnie KARMIące imprezy
 
Moja ewe obsypalo :-( policzki, uszy i za uszami ma pelno krostek i takich czerwonych plam :-(

Analizowalam co jadlam i wyszlo mi ze to wczorajsze mieso z grila (maz mi wrzucil je do teryiaki na godzine przed pieczeniem) :-(

Winogrona tez juz jadlam, po 4-5 kulek i malej nic nie bylo.
 
Kkasiulka tak mu sie spodobalo ze zasnal i przespal godzine kapania, ja wzielam prysznic i sie obudzil zrobilam spozniona kapiel , wlasnie skonczyl jesc zasnal przy cycu a moj oglada mecz strzelili gola a durny zaczal skakac az mi dziecko obudzil:wściekła/y:
Dodi ja tak samo myslalam ze mam malo pokarmu bo piersi za czesto niesa twarde ale bez wkladki ani rusz tak samo mam po nocy swedza i robia sie lekko czerwone, maly tak samo coraz krocej wisi na cycu ale po ilosci ulania widze ze soje musial zjesc no i przybiera na wadze, potrafi spac 4 godz wiec sie najada
Magia jakie to ciastka bo ja juz padam od niedoboru slodkiego
Corin czytalam ze mozna podac dzieciaczkom wapno, powinnno szybko minac
Zazdrosze tym ktore moga jesc wszystko ja pilnuje diety a i tak maly placze
 
Corin oby to nie był trądzik iemowlęcy. U mojego synka też pojawiły się takie krostki i pierwsze co pomyślałam że to po jedzeniu. Miały zniknąć do 6 tyg. niestety nadal sa, co prawda mniej, ale jeszcze są.
 
witajcie!

mogę dołączyć?

też jestem lipcówką-mam syna, ale dopiero znalazłam te forum -znaczy dowiedziałam się o nim od koleżanki- podczytuje was trochę i postanowiłam się przywitać -mam nadzieje, ze to nie za późno i mnie przyjmiecie do swojego grona :)
 
reklama
mały ma przeszło miesiąc a jak się mogę wbić to się wbijam i ja z karmi w takim razie :)

synuś nie ma kolek, jem wszystko bez diety szczególnej, więc spacery spanie dom ;) wchodzimy w rutynę i schemat :)
 
Do góry