reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

Na początek:
BEATKA GRATULACJE!!!! Zdrówka zdrówka i jeszcze raz zdrówka!

A ja przepraszam, że tak rzadko ostatnio piszę, ale co zasiadłam do kompa, kliknęłam "Odpowiedz" to coś się działo, ktoś mnie wołał, dzwonił albo coś się przypalało.

U nas w porządalu. Dzieciaki zdrowe. Pierwszy raz od "niepamiętamkiedy" nie mają kataru :-D:-D:-D

A poza tym to nic ciekawego się nie dzieje. Jedyne co to wyciąnęłam pudło z ubrankami dla noworodka, zeby zobaczyć co tam bartowej mogę dać dla dziewczynki - jakie to wszystko malusie! już zapomniałam, że dzieciaki takie malutkie były, i że kiedyś wogóle nie mówiły... wtedy musiało być fajnie - taka błoga cisza, bez ciągłego paplania...
Ostatnio Adamowi włączyło się pytanie "Dlaczego?" - normalnie czasami chciałabym nacisnąć "MUTE" żeby nie było go słychać :-D:-D:-D


Życze miłego dzionka!
 
reklama
BeatKo graulacje !!!! I spokojnych 9 miesięcy !!!
jejku coraz więcej Was Mamuśki:-)
Ja poki co nie mam w planach powiększania rodzinki i kurcze trudno jest mi wyobrazić sobie kiedy będzie na to czas, więc pozostawiam to losowi :)
A muszę sie Wam pochwalic, ze moj Fifi dzis pierwszy raz poszedł do przedszkola:-):-):-)
w ogóle nie płakał, bawil sie, wołał siusiu, więc jestem spokojna:-D:tak:
A tak poza tym to postaremu, domek sie buduje, teraz robimy wlasnie konstrukcje dachowa, tzn moj maz z bracmi ja robia, okna maja nam wstawiac początkiem marca, wiec powoli do przodu . Ambitny plan kolejne Boze Narodzenie na swoim, a już na pewno na moje 30 urodziny, czyli za niecały rok:-D:tak:
a jak tam Justynko u Ciebie?
Buziaki

 
maylah spokojnie masz jeszcze czas... ja w marcu 33 lata skończę, więc wolałabym już być w ciąży... a zdomkiem fajniutko, nie ma to jak mieszkanie na swoim :-D
 
cześć kochane :)
ja znowu mam jakiś taki okres, że z niczym się wyrobić nie mogę, czasu ciągle mało, jak już jest chwilka wolnego to spędzam czas z rodzinką a na komputer już albo brakuje siły, albo nie ma już po prostu ochoty, wybaczcie


ale jak tylko zajrzałam to od razu rzucił mi się w oczy nowy suwaczek u Beatki - kochana ogromne gratulacje fasoleczki, i życzę spokojnego przebiegu ciąży


Beacia82 gratki dobrych wyników po usg, no i gratki kolejnrgo synka, 3 chłopaków w domu - :wow:


Patra ty już w połowie, teraz to już pewnie poleci szybciej, nie zazdroszczę tych wymiotów, i bolącego brzucha, trzymam kciuki za lepsze samopoczucie


Wilsonka pozdrowienia dla ciebie i córeczki, i trzymam kciuki za dobre wyniki badań
Meylah pozdrowienia i dla ciebie, co tam u synka??


a Justynka to już się chyba dawno nie odzywała??
Kamlotka i ty też !! i co z twoją pracą dostałaś jakąś umowę??

u nas jakoś po malutku do przodu, mała tylko trochę zakatarzona, ale tragedii nie ma, my z M jakoś się trzymamy,

zdrówka wszystkim życzę i coraz większej ilości słońca za oknem,
 
Dziewczyny właśnie mam chwilkę czasu bo dzisiaj księżniczki śpią w tym samym czasie:-):-):-)
I od razu proszę o pomoc HELP ME!!! Michalina ma w wekend roczek, muszę zrobić tort bo ma być bez mleka a cukiernie kapryszą i postanowiłam zrobić sama. Mała uwielbia świnkę peppę no i chciałam jej taki zrobić ale nigdzie nie mogę znaleźć jak wyciąć takie ładne kolorowe obrazki z masy, czy one są malowane na masie??? nie mam pojęcia jak to ugryźć...
Zmykam szukać dalej, jak byście miały jakieś sugestie to plisss wpiszcie coś

No i maluch coś zrobił lapkowi, y się prawie nie wciska....
 
Dzięki kobitki :-)

nie pisałam bo dochodziłam do siebie że tak powiem. Wiadomość o ciąży serio mnie zaskoczyła. Dziś byłam potwierdzić ciążę, to dopiero 5 tydzień, termin porodu na 2 listopada:szok: za 2 tyg mam USG, więc może usłyszę bicie serduszka. Mąż się strasznie cieszy, ja powoli się oswajam z myślą, że znów zostanę mamą.
A ogólnie to wszystko dobrze, Juluś się zdrowo chowa i to najważniejsze.

Buziaki dla Was i maluszków :-)
 
Cześć matki wariatki!

U nas jakoś leci, mały jak zwykle szaleje. Dzisiaj mieliśmy cudownie wiosenną pogodę więc wybraliśmy się nad staw zobaczyć czy w koncu są łabędzie. Zawsze o tej porze sie pojawiały a w tym roku cisza. No ale staw zamarznięty więc nie dziwne że ich nie ma :-D Zaszalałam dzisiaj i kupiłam małemu ubranko na lato, spodenki plus koszulke z nike :-D Skusiła mnie cena, bo zestaw przeceniony ze 119 na 35zł. No a troche tego trzeba kupic bo ze wszystkiego powyrastał :confused2:
Samopoczucie już troche lepiej. wymioty pojawiają sie sporadycznie, ale za to odezwała sie piekielna zgaga :rofl2: Haha ja to mam wesoło z tą ciążą :laugh2:

Beatko no to gratuluje potwierdzenia ciąży przez dżina! Wychodzi na to, że rodzimy co 2 miesiące :-D Ja lipiec, Beacia wrzesień, a Ty listopad :-D

Viorka ja ci kochana niestety nie pomogę. Ja antytalent cukierniczy. Ostatnio robiłam zebre i wyszedł zakalec bo dorzuciłam do masy ananasu haha :-D:-D:-D:rofl2:


Adudz super że sie odezwałaś! Pokazuj się częściej.

I Ty też maylah też! Gratulacje dla Fifiego. Dzielny chłopak! No i życzę szybkiego zamieszkaniu w nowym domku!
A Ty Ewcia znajdz wiecej dla nas czasu. Za cicho i spokojnie tutaj :-p I oby już katar pozbył się na dobre!

Fioletowa
trzymam kciuki za szybkie zafasolkowanie! Jakieś postępy są?

Willsonka i jak w szpitalu? Wiadomo już coś?

Odzywajcie się dziołszki częściej bo nam lipiec zlikwidują!!!! :sorry::-p:szok:

Dobrej nocki!
 
hej
nie zlikwidują :-)

u nas postępy takie, że zrobiłam sobie badania na hormonki - wszystko ok, teraz w sobotę idę do ginki, żeby mi usg zrobiła bo po ciąży miałam jakieś mięśniaki i chciałabym się dowiedzieć czy to jest problemem...
 
reklama
Kuku :)
niechby spróbowali nam lipiec zlikwidować, nu, nu...:no:
Patra, jejku jak ten czas leci, ty już na połowie ciąży, bidulko niech szybko Ci miną te dolegliwości
Fioleciku widzę że bierzesz castangus, ja tez brałam i w 3 cyklu brania zafasolkowałam. Miałam krotkie fazy poowulacujne ok 8-9 dni, a po castangusie chyba zadzialało i Tobie życzę tego:-)
 
Do góry