reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2009

No nie mogę, cóż to za wielkie poruszenie. Piszcie częściej, a nie tak od święta! Mnie mąż znowu zostawił do piątku wieczora więc będę zaglądać :-D i Was męczyć.

A teraz spadam spać, bo jutro rano dzieciaki do przedszkola trzeba odwieźć i auto do mechanika odstawić. Już się boję tych porannych przymrozków :baffled:
 
reklama
Witam!

Beatko GRATULACJE !!!!!!!!!!!! Widzisz, wszystko tym razem poszło super! Jeszcze raz gratuluję :-D

Dziula u mnie w mieście było coś takiego organizowane po raz trzeci, w marcu też niby ma być. Kobiety wystawiają się ze wszystkim co chcą sprzedać po dzieciach, czasem naprawdę można coś fajnego niedrogo kupić. I przynoszą najróżniejsze rzeczy, od maleńkich ubranek i zabawek, po stoliki, foteliki, wanny...... Był nawet samochód na akumulator, ogólnie fajnie, tylko mało miejsca dla sprzedających, nie zostało uwzględnione to że matki tak dużo tego wszystkiego przyniosą, no i stołów brakowało
 
pomysł z taką giełdą jest super i sama bym chętnie poszła coś kupic małej. Szkoda tylko że u nas nic takiego nie jest organizowane.

Oj kobitki nastrój mam super, jestem taka szczęśliwa, że już mam za sobą te prawko, że buzia wciaż mi się cieszy. Jeszcze tylko niech Julcia wyzdrowieje, wypali mieszkanie i będzie gites majonez jak to mówi moje dziecko :laugh2:
 
Kamlotka a co to za miejscowosc dokladnie? jesli to nie tajemnica :-)
Tez jestem z pomorskiego i chetnie bym sie na tej gieldzie pojawila. Raczej jako kupujacy :-)
 
ja tylko na chwilkę zaglądam, i przede wszystkim
BEATKO GRATULACJE z okazji zdanego prawka !!

u nas na razie wszystko po staremu, mała zdrowa, no i niestety dziś rano po raz pierwszy zobaczyłam na termometrze temperaturę poniżej zera, niestety zima chyba się zbliża, mam nadzieję, że u was trochę cieplej, trzymajcie się cieplutko :)
 
WITAM!
Czytałam Was po krótce ,jakoś na pisanie brak chęci,ale czas najwyższy bo,aż wstyd.
U nas po staremu,Karol w przedszkolu Szkodnik siedzi i sie bawi obok z taką śliwą na oku,że nie widziałyście jeszcze.Teraz mu już zeszło,walnął o noge od komody mały niezdara .Dobrze,że tylko tak sie to skończyło.Kiedyś cos sobie zrobi,wiecznie sie poobija .

A po za tym Karol sie tak rozrysował ,że nie nadanżam z kartkami.
Mąż wciąż i nadal grzeczny i KOCHANY.
:-)
W zakładzie jakiś sztuczny kryzys próbują wytworzyć ,albo jak praca była teraz nagle nie ma ,dziadostwo sie robi.Tomek mysli ,aby za granice gdzies jechać na chwile,ja też bym pojechała na sezon.

i co jeszcze ...siedziałam w Komisji wyborczej ,zarobiłam parę groszy na prezent urodzinowy dla mężulka bedzie;-):-)

Teraz bylismy na ranczu pozabezpieczać budowe i uwędzić mięcho bo nie moge patrzec na te sklepowe barachło .

ewcia mąż wyjechał za to kaski Ci nawiezie .
A TY na balange możesz wyruszyć
;-);-);-).

beatko jeszcze raz GRATULLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLUJE!!!:tak::-)

BUZIAKI :*
 
Hejka Lipcu!

Słoneczko świeci, ale wcale nie jest ciepło, wieje i chyba na prawdę zima zbliża się wielkimi krokami, no ale cóż, taka kolej rzeczy :sorry:

Dziula to Kościerzyna, żadna tajemnica :-) Nie wiedziałam że Ty z pomorskiego, no chyba że zapomniałam :sorry: A Ty skąd w takim razie? Daleko masz do mnie? :-D
/
Justysia widzę że mały Kaskader nadal rozrabia, no ale dobrze że to się gorzej nie skończyło :no:

Beatko na pewno wszystko będzie układać się po Twojej myśli, prawko zdałaś, więc ten stres masz już za sobą, a to najważniejsze :tak:

W ogóle to ostatnio tak z głupoty wzięłam udział w konkursie na forum BB, no i jakimś cudem udało mi się wygrać jeden z dwóch rowerków biegowych First Bike dla Oliwki :-) W zamian za zdawanie relacji przez 4 tyg o postępach w nauce, dwoje dzieci zostało testerami. Wczoraj się dowiedziałam o wynikach. Trzeba było napisać (https://www.babyboom.pl/forum/first...-przetestuj-rowerek-biegowy-first-bike-54417/) dlaczego akurat to my powinniśmy go przetestować, sprawa rowerka po teście nie była do końca jasna, ale ostatecznie oznajmili że biegówki zostają w domach.
Chyba też po prawej stronie macie reklamę z nowym konkursem? (mi się to zawsze wyświetla) Jest kolejny, znowu można wygrać rower i kamizelki odblaskowe.
Forum jest sponsorowane, Ania Grzybek, która je prowadzi, jest moderatorką występowała nawet w Kawie Czy Herbacie Animacje
 
Co do rowerka biegowego - mój Adik strasznie lubi na takim jeździć. Na początku był bartdzo ostrożny, troszkę się chwiał, teraz już jedzie nawet dość sprawnie. No ale dalej skakać nie potrafi :-D tak śmiesznie przykuca i mówi "I hop! i hopsa!" No ale od podłogi się nie odrywa :cool2:

Justysiu co do kaski, którą przywiezie mąż - to prawda. Coś tam zarobi, gdyby się nie opłacało to by nie jechał. Ostatnio byliśmy na zakupach w Gliwickim Forum (Noc Zakupów - sklepy otwarte do 24:00). Promocje po 20% więc można było fajne sztuki wyhaczyć :-D

Dzieiciaki dziisaj wcześniej z przedszkola odebrałam, bo z mamą akurat z miasta wracałam. Ostatnio Tomi zostaje już bez płaczu. Adik w ogóle nie ma z tym problemu.
Łykają tran, MultiSanostol i BioaronC - wole wydać na to niż na nurofen czy antybiotyki. Trzymają się dzielnie, choć dzisiaj w nocy Adam kaszlał tak, że się obudził. Dałam mu Sinecod-syrop. Kiedyś przepisała mi go lekarka dla Tomka. Musze powiedzieć że się sprawdza. Tłumi suchy uporczywy kaszel.

Zaraz coś do jedzonka przygotuję, a później może chłopcy pomogą mi posprzątać. Jeden dostanie odkurzacz do ręki drugi szmatę i do roboty :-D
 
Kamlotka fajnie Ci ,Ja sie pochwale ,że też coś wygrałam z Aptek kangura na FB. Bilet do zoo wrocław,dzień po jak przyjechaliśmy z Ogrodu.:-D:-Ddaty ważności nie ma,może zaczeka do wiosny.:-):-)
A dobrze ,że wybralismy sie wczesniej bo jak mielibyśmy czekać na 1 bilet to bysmy nie pojechali bo juz pogody nie sa takie.Ale czuje miałam.
Chłopcy oczywiście zachwyceni,a Julek cały czas o LEE opowiada:-).Karol zaś był zachwycony naszymi przodkami,co jak co to ASY z tych małp.:-D

Mnie też sie podobają te rowerki biegowe,tylko problem z Tomkiem,powiedział,że już dość następnych gratów i szkoda kasy.
No ,ale jakbym wygrała to by nie wyrzucił:-);-),gdzie to trzeba napisać?

EWCIA fajnie macie w dużych miastach z tymi galeriami.My w środe po drodze na budowe zachaczylismy o Big star w Kaliszu.I też można wytargać tanio ciuchy.Spodnie nawet za 39złjuż .Są to ciuchy z jakąś wada,a to inny guzik ,nie tak nitka,guzik dobrze nie trzyma .Tomek się obkupił troche ,bo chodziliśmy goli i weseli,np. katane wytargał za 20zł i żadnej wady tam nie widze,zresztą wcale nie widze na tych ciuchach nic takiego.
Ja oczywiście zaszalał jedną bluzką bokserką i nic wiecej:wściekła/y:,były fajne spodnie,ale nie było akutat rozmiaru na mój gruby tyłek.Na chudzielców multum.Żałuje tylko ,że kurtki nie kupiłam tam bo fajne i tanie były,jakoś zapomniałam:dry:.


Julek jeszcze drzemie !
Tez mi w nozy sie rozkaszlał musiłam dać mu syrop.(bardzo suchy kaszel)
Karol miał przepisany ostatnio NEOSINE-czytam ulotke,a tu pisze ,że na opryszczke i myśle po chol..e przepisała,pozniej gadam z kolezanką ona mowi ,że jak poszla w miascie do lekarza i powiedziała o tym syropie bo tez miala to lekarka jej powiedziala,że wiescy lekarze tak mają.Ale odziwo pomógł i też nie mało kosztował.
 
reklama
Do góry