reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

ale tu ruch wieczorem, ;-);-);-);-) aż miło :tak::tak::tak::tak::tak::tak:

a co do całuśnych dzieciaczków to moja tez tak lubi całować, a jak to śmiesznie wygląda :tak::tak::tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Beacia U nas jest odwrotnie. Kacper tak z tatą szaleje. A przy mnie się wycisza. Ostatnio męża poprosiłąm żeby usiadł przy małym to śruba łośkowi popuściła. I skończyło się na tym że ja usypiałam... Ach gdzie te czasy kiedy łosiek z kojca nie wychodził i go odkładałam i wychodziłam.. A teraz trzeba siedzieć aż uśnie bo inaczej tup tup i już poza łóżkiem.. :rofl2:

Faktycznie ruch jak na targowisku w sobotę :rofl2: Advokat sie leje to i babeczek przybywa :-D
 
No to zdrowie!!! Bo druga kolejka się leje :-D A Patrycję to już wiem jak zatrzymać na forum, bo podobno miała iść spać (hihihihi) A tak przynajmniej trochę dłużej nam potowarzyszy :-D
 
Kamilka to i ja kielicha nadstawiam,herbata nie zając ostygnie to na kaca na rano będzie:-)
No kocha i całuje ale w pyska z otwartej tez dzis zarobiłam:-p
 
PATRA Lena nie spi w dzien, ale wieczrem jak juz idze spac to do swojego łóżeczka i zasypia sama.. pgolnie w dzien jak ma isc do lozeczka to ejst histeria.. tak, wiec 2tyg temu jak zrobila mi niezla scene przy kolezance "za kare" wlozylam ja do lozeczka.. poplakala troche , potem poszlam po nia, mowiac, ze musi byc grzeczna, bo inaczej bedzie musiała spacw dzien... Od tej pory metoda - kara łóżeczkowa SKUTKUJE!!!!!!!!! Dzis tez, juz byla zmeczona.. marudna.. foszki pokazywala.. wsadzilam ja na 10min do lozeczka (ona oczyiwscie wali z calej sily w sciane, wyrzuca maskotki).. ale po wyjsciu z lozeczka jest jak anioł... Wieczorem nie ma urazu do łóżeczka :-)

BEATKO
moja Lena je sama juz dlugo.. pije z normalnego kubka czy szklanki tez dlugo (zaczela jak miala 8msc, bo ona butli nie chciala), je wszytsko, duze kawalki itd.. tzn. ja robilam tak,ze zawsze jej pozwalalm jesc i pic samej..oczywiscie na poczatku jedzenie i picie bylo wszedzie :-) trzeba przez to przejsc... :-) ale naprawde warto!!! Co do owocow to teraz moja je banany (tylko dostaje w calosci duzego do gryzienie) mandarynki, pomarancze, grejpfruty, cytryny, jabłka ... nie za bardzo jest teraz wybor jak sama piszesz, wiec jemy te owoce. daje jej tez dla urozmaicenia sliwiki i morele ze sloiczka. A co do gryzienie to pamietam ja ona miala tylko 2zabki i ladnie wszystko gryzla- dzieci tez dziaselkami ladnie gryza :-)

DMUCHAWIEC u na scale zabkowanie przeszlo bez jakis objawow - tzn nawet nie wiedzialm kiedy malej zeby ida!!! zero placzu, nieprzespanych nocy temp.. ale ztego co wiem przy zabkowaniu moze byc nawet i 38.. azel nie pomoze, bo on dziala tylko na wierzchnia warstwe dziasla.. a na glebsze jzu nie ;-( Wow y juz niedlugo rodzisz.. :-) :-) dzis byla u mnie siorka ciezarowka rodzi w polowie marca :-) Zazdroszcze Wam!!

AGNIESZKA super, ze juz po operacji!!!!!!!! :-)
 
Ostatnia edycja:
Kamcia a dużo tego masz?? Bo nie wiem czy drugie pranie nastawiać :-D

Co do całowania to Kacpra czasem coś najdzie, podbiegnie i nastawia buźkę do całowania. A tak to trzeba się go prosić.. Zbytnio uczuciowy nie jest :-D Za to jak całuje to od razu z języczkiem. Bo on jęzorek wystawia gdy daje buziaka :-D Komicznie to wygląda.
 
No po takim ciężkim alkoholu to i kac może być ciężki :-D No ja w pyska jeszcze nie dostałam, przynajmniej nie w złości, a jak przypadkiem uderzy to zaraz robi Aja i głaszcze lub dmucha :-)

Patra spokojnie nastawiaj pranie, wystarczy jeszcze na kilka rozlań, a jak się skończy to następna butla z czymś innym się znajdzie :-D
 
Ostatnia edycja:
Moja Agatka też całuśna ale gryzie równie dobrze i z płaskiej ręki nie raz pociągnie. Najgorsze że mówi ałała i gryzie mnie po sutkach bo dalej cycusia ciągnie. Wie, że nie wolno gryźć ale robi to. Normalnie ze strachem daję jej pierś bo boli mnie jak diabli jedynie w nocy ciągnie normalnie a wieczorem przy usypianiu to tylko się wygłupia i daję jej smoczek. Z butelki nie chce pić, z kubka też nie tylko normalnie ze szklanki albo przez rurkę. Kaszę tylko łyżeczką je. Czasami jestem zmęczona tym karmieniem łyżeczką i zagadywaniem żeby zjadła kaszkę, ale normalnego mleka nie ruszy a wapń dziecko potrzebuje.
 
reklama
No ja w pyska jeszcze nie dostałam, przynajmniej nie w złości, a jak przypadkiem uderzy to zaraz robi Aja i głaszcze lub dmucha :-)

no ja już dostałam, to w sumie też przy zabawie, bo kiedyś robiła "cacy cacy", i głaskałą ładnie po policzkach, ale w pewnym momencie jak dostałam z "plaskacza" w oba policzki na raz to aż zawyłam z bólu i łzy mi poleciały, nie myślałam, że ona ma taką siłę
 
Do góry