reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

jeju znów powiało pustką :-(

wczoraj M kończył 32 lata, mialam plany na ten wieczór , no i okres dostałam . M zły, ja też. Ale nic, można się bawić inaczej. I co z tego jak się zdążyliśmy pożreć i do tej pory się nie odzywamy. M się wkurzył na mnie że w koszulce i majtkach wlazłam na parapet żeby powiesić firanke bo mała zerwała. No i się zaczeło że świece tyłkiem itp. WKurzył mnie bo to tylko chwilkę trwało a koszulka zakrywala tyłek całkowicie. Ehh ci faceci, zazdrośnicy.

Mała księżniczka wstała o 8, zjadła śniadanko i teraz wariuje. Ja skończe robić zupkę dla niej, potem ciacho i idziemy na spacer. Ciekawe czy tatuś też pójdzie :-D Pójdzie na pewno tylko ciekawe jak długo w milczeniu będziemy iść, pewnie jakieś 200m :-D

no to ja mykam, roboty w kuchni jeszcze troszkę mam.
 
reklama
Witajcie kochane!

U nas dziś pogoda do d****. Leje i grzmi :/ Wojtek zabrał Tomka na basen, a Adaś jakiś ciepły, ma podwyższona temperaturę i żadnych innych objawów (są dwie opcje: 1. ząbki, 2. trzydniówka)... Kuzyn Adaśka miał niecałe 2 tygodnie temu trzydniówkę, od tamtej pory widzieli się 2 razy - może ją podłapał od niego... ale kto to wie... czekam co będzie dalej się działo.


----------------
Moje dziecię płacze, nie chce jeść drugiego śniadanka. Dałam mu Paracetamol, na zbicie tej temperatury i położyłam do łóżeczka, ale jeszcze troszkę popłakuje... mam nadzieję, że mu przejdzie i zaśnie...

----------------
Poszłam, pogłaskałam, popatrzył i zasnął...
 
Ostatnia edycja:
U nas dzis tak samo leje grzmi beznadziejnie jest... a tak mialo być dzis ladnie ..
akurat jak M dzis w domu trioche dluzej bedzie to nie mozna nigdzie wysjc..ehh
a dzwonilam do kuzynki do Płocka i tam mają super pogode.. mam nadzieje ze to szybko przejdzie.
Zycze udanej niedzieli!
 
To chyba całe południe tak ma bo u nas jak zaczęło w nocy padać tak leje do teraz. :-( Ciemno w mieszkaniu jakby noc miała być.... Brzydko!! :no:

A miałam jechać do Żywca na Kwaśnicę... Perfekt i Feel maja grac... ciekawe czy impreza w ogóle się dziś odbędzie? :baffled::happy:

Ja chce słoneczkooooooooo:-)
 
hej laski

ja z pracy ;-)

dmuchawcu wszystkiego najlepszego :-D




Pobujalam tak troche Lene dzis i zajarana byla... ale tylko tak delikatnie, na wiecej sie nie odwazylam :-) :-) :-) FIOLETOWA masz racje, dziecku krzywda sie nie dzieje ..

ja zrozumiałam że on to lubi po tym jak próbował się podciągać w tej pozycji... hmmm w końcu... znacie ten tekst "ze swoim ojcem masz wspólnych 50% genów, z małpą 98%" ;-)
 
witajcie kobitki :)

dzionek fajnie się zaczął chociaż Julka zrobiła nam pobudkę przed 7. Słoneczko świeci, duchota jest więc pewnie po obiedzie popada, albo tak jak wczoraj dopiero późnym wieczorem.
Niedzielę spędziliśmy bardzo rodzinnie i było cudnie. Po podwieczorku spacerek i wygłupy na dworze. Mała bawi się teraz w niańkę , ma swój wózek, wielką gadającą lalkę (swoją drogą odziedziczyła ją po mojej siostrze najmłodszej, więc lala ma 15 lat ) . Daje jej swojego smoka, butelkę , tuli, karmi i całuje. A jak zabawnie robi buju buju żeby usnęła. Jeszcze nauczę ją zakładać pampersa i będzie umiała się niemowlakiem zająć :D:D:D

Dziś w pracy mam na rano, tak jak cały tydzień więc popołudnia wspólnie z córcią będę spędzać. Teściowa pojechała na wczasy , to trochę od niej odpocznę. Szkoda tylko że na tydzień, ale z drugiej strony dobrze, bo ja teraz mam nawał roboty więc mama mi na rękę idzie że pracujemy po 4h. Od przyszłego tyg praca będzie po 8 albo i więcej i tak do połowy września conajmniej. Zapłaczę się za moim szkrabkiem :(

Miłego dzionka Wam życzę !
 
reklama
Czesc!
A u mnie upalnie, leniwie i ciążowo:tak: Znowu sie arbuzem opycham, a przed chwila zjadłam śledziki.

Dziękuje za wszystkie zyczenia, kochane jestescie!!!!!
 
Do góry