reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2009

reklama
witam
czytalam sobie w poludnie posta Wilsonki, i tak sobie mysle ze moj kacper to akurat dzis grzeczny a tu nagle on się budzi z takim rykiem, jesc nie chcial, pic tez, nic chyba z 2 h byl do niczego, wrrrrrrr co zaa maly hałasliwy człowiek.Taki mały a najbardziej go wtym domu slychac.
Teraz spi od 16, wiec pewnie zaraz się obudzi M pojechał na uczelnie na zaliczenia, a ja znów sama,
dzis przynisósł mi jak co miesiac rozyczkę to juz/dopiero 35 miesiacy jak jestesmy razem w lutym mamy 3 lata, zawsze 22, dostaje jakiegos kwiatuszka czy coś nigdy nie zapomina, ciekawe jak dlugo ;-)
poczytam co tam wyskrobalyscie na innych wątkach;-)

Ewa- mojej znajomej syn ma 15 mcy i ma 15kg i lekarz kazał mu dawac mniej jesć bo to jest za duzo jak dla takiego brzdąca, a mojej kolezanki corka ma ponad 2 lata i wazy 13kg, to tez zalezy czy dziecko jest ruchliwe itd, a pewnie Twój Tomek taki jest.
Naszed maluchy za niedlugo tez nie bedą wazyc wiecej niz 10kg bo jak zaczną szaleć,biegac to zaraz ciałka stracą,
 
Ostatnia edycja:
Ojej...a co tu tak cicho?:confused:
Ja zaraz idę na swoje ćwiczonka:tak: Mąż kapie Zosię.
Mam nadzieję, że noc dzisiejsza da się przeżyć, bo juz sięboję:-(.
Dobrej nocki, cioteczki, bo nie sądzę, żebym tu jeszcze dzis zajrzała. Mężuś w domku, to ni ma czasa;-)
A! I nie martwcie sie jakby mnie jutro nie było:-D
Uwielbiam Was!!
Pa, pa!
 
dmuchawcu to milej zabawy zyczymy. i udanej nocy, Gdzie są wszystkie mamusie ??????????????????
Kamlotka, Justysia, aaa Antkowa juz tak dawno jej nie było..
 
W ogóle to wczoraj ponownie byłam u chirurga z kolanem. Dostałam skierowanie na rezonans magnetyczny. Dzwoniłam dzisiaj do szpitala w Rybniku i najwczesniej moge badanie mieć zrobione w połowie lipca!!!! W Jastrzębiu natomiast na początku czerwca! Bedę jeszcze dzwoniła do Katowic, może tam wczesniej mi zrobią :dry: I jak tu człowiek ma chorować :confused:
Patra to i tak krótko czekasz, moja bratanica czeka już 10 miesięcy, najszybciej załatwiła w Kędzierzynie- koźlu! Tylko ,że ona załatwiała w kwietniu zeszłego roku! Zadzwoń sobie tam , może będzie szybciej!

A u nas szpital domowy , wszyscy chorzy , tylko Maks już jest w formie ! Stasiu też w nocy miał atak i myśleliśmy ,że na szpital już pojedziemy , ale wziew za drugim razem zadziałał!
Mój Stasiu jak miał 13 miesięcy ważył 14kg i miał wpisane otyłość! Maks już ma zupełnie inna budowę waży 9 kg i jest na oko chudziutki , chociaż, wagowo jest powyżej 50 centyla! No , ale przy wadze nikt nie bierze pod uwagę długości! Co mnie strasznie dziwi, bo są takie siatki centylowe, patrząc na to ,że jedne dzieci są krótsze a drugie dłuższe, powinno być to uwzględnione!

Wszystkim małym mini solenizantom wszystkiego dobrego !
 
W ogóle Alusia powiem Ci tak:
Z nudów oglądam znajomych na NK. No i u mojego kumpla z liceum w znajomych widzę Ciebie! I dopiero zauwazyłam na profilu,że Ty do budowlanki chodziłaś tak jak i ja :-) Tyle, że ja edukacje w tej szkole zakończyłam w 2005, a Ty w tym roku ją rozpoczęłaś :tak: Więc się minęłyśmy :-D No i mamy spora ilośc wspólnych znajomych.

niuta3, Beata dzisiaj zrobiłam sobie liste miast gdzie robią rezonans. I w poniedziałek po kolei będę dzwoniła i pytała o termin. W Rybniku i Jastrzebiu juz wiem jak sprawa wygląda. Teraz jeszcze Gliwice, Sosnowiec, Katowice, Tychy, Kędzierzyn-Koźle tez na liście jest :-D ewentualnie jeszcze Bielsko-Biała :-p

Wieczorem robiłąm małemu inhalacje poraz pierwszy. Musiałam inhalator z przychodni wypozyczyć. Ale ten sprzęt buczy :confused: Piguła poradziłą mi żeby małego inhalować jak śpi bo wtedy się nie kręci. Szkoda tylko, że ten buczek Kacpra obudził :dry: i trzeba było usypiać na nowo.
 
Witam Was!!!
Ada, ja jestem :-)
U nas całkiem ok i dzionek i nocka. Mały śpi od kilku nocy całkiem ładnie. A było przez jakiś czas okropnie- jak u Beaci...:zawstydzona/y: Ale teraz to minęło.
Byłam dzisiaj w pracy, mały został na trochę z opiekunką, a później z moim mężem. Ponoć był bardzo grzeczny.

Patra- ja też miałam jakiś czas temu wypożyczony inhalator z przychodni. Też strasznie buczał:-( Sadzałam Matiego sobie na kolanach, przykładałam maseczkę do jego buźki i śpiewałam mu, kołysaliśmy się. I powiem Ci, że było bez problemu. Na śpiąco nie próbowałam, bo mógłby się wystraszyć tego hałasu.

Ada- nam te inhalacje przepisała lekarka jak małemu katar zaczął schodzić w dół i osiadał powoli na oskrzelach. Dzięki temu uniknęliśmy antybiotyków.

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA MILUSIŃSKICH SOLENIZANTÓW!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
W ogóle Alusia powiem Ci tak:
Z nudów oglądam znajomych na NK. No i u mojego kumpla z liceum w znajomych widzę Ciebie! I dopiero zauwazyłam na profilu,że Ty do budowlanki chodziłaś tak jak i ja :-) Tyle, że ja edukacje w tej szkole zakończyłam w 2005, a Ty w tym roku ją rozpoczęłaś :tak: Więc się minęłyśmy :-D No i mamy spora ilośc wspólnych znajomych.

niuta3, Beata dzisiaj zrobiłam sobie liste miast gdzie robią rezonans. I w poniedziałek po kolei będę dzwoniła i pytała o termin. W Rybniku i Jastrzebiu juz wiem jak sprawa wygląda. Teraz jeszcze Gliwice, Sosnowiec, Katowice, Tychy, Kędzierzyn-Koźle tez na liście jest :-D ewentualnie jeszcze Bielsko-Biała :-p

Wieczorem robiłąm małemu inhalacje poraz pierwszy. Musiałam inhalator z przychodni wypozyczyć. Ale ten sprzęt buczy :confused: Piguła poradziłą mi żeby małego inhalować jak śpi bo wtedy się nie kręci. Szkoda tylko, że ten buczek Kacpra obudził :dry: i trzeba było usypiać na nowo.
Patra ja mam nowy nebulizator i tez buczy, ale mały dość spokojnie przy nim siedzi jak ma ustnik bo sam go sobie przykłada do buzi , bo go chce gryźć! A co masz do inhalacji?
 
Do góry