reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2009

witam, czy moge sie do was przyłaczyć? również jestem mamą lipcowego chłopczyka, który jest strasznym śpiochem i trochę już mi sie nudzi jak on potrafi z 4-5 godzin po spacerze przespać więc postanowiłam sie przyłaczyć do was jeżeli oczywiście zgodzicie się. a co do kuchni daisy26 to uważam że w tych kolorach fajnie wygladać bedzie przy jasnych ścianach np. białych. a no i moj synek równiez urodził sie 27.07.
 
reklama
witam, czy moge sie do was przyłaczyć? również jestem mamą lipcowego chłopczyka, który jest strasznym śpiochem i trochę już mi sie nudzi jak on potrafi z 4-5 godzin po spacerze przespać więc postanowiłam sie przyłaczyć do was jeżeli oczywiście zgodzicie się. a co do kuchni daisy26 to uważam że w tych kolorach fajnie wygladać bedzie przy jasnych ścianach np. białych. a no i moj synek równiez urodził sie 27.07.


witaj basienka widze ze urodzilysmy w tym samym dniu napisz cos wiecej o synusiu ile wazyl jak ma na imie itp.:-):-):-)
 
Daisy ja wlasnie jestem w trakcie urzadzania kuchni. TO znaczy minie jeszcze troche czasu zanim kupimy meble, ale czas sie juz rozgladac. Mam juz pewien pomysl, wlasnie na ta czarwono-czarna kuchnie. I biale sciany, i biala podloga mi sie marzy.
Slyszalam juz opinie, ze ten kolor, zwlaszcza w kuchni - gdzie przebywa sie czesto - jest meczacy.

Czekam na Wasze opinie, moze ktoras zna to z autopsji :tak:
 
moj synek ma na imie Oskar, urodził się spory ale naszczęście przez cesarkę, mial 57 cm i ważył 3600. no a teraz to juz spora klucha jest, dzisiaj jak go ważyłam to ma juz 7400. może przez to ze go dokarmiam modyfikowanym. a jak tam Twoja się chowa?
niestety co do kuchni to nie pomogę tzn. nie wiem jak czlowiek sie czeuje przebywajac w niej dłużej, ja na wiosnę robiłam też kuchnie ale beżowe szafki na gorze, natomiast na dole w kolorze orzecha. ostatnio widzialam w sklepie takie super bordowe szafki-takie błyszczace, natomiast czarne uchwyty i blaty, a pomiędzy tym zamiast płytek czarne szklo. a nawet jak zrobicie czerwono/czarne kuchnie i bedzie was to przytlaczalo to bedzie okazja do zmuszania facetow aby oni gotowali wiecej :), ja wychodze z zalozenia, iż mebli nie kupuje sie do konca zycia, ale napewno nie bedzie z takimi kolorami zle.
 
moj synek ma na imie Oskar, urodził się spory ale naszczęście przez cesarkę, mial 57 cm i ważył 3600. no a teraz to juz spora klucha jest, dzisiaj jak go ważyłam to ma juz 7400. może przez to ze go dokarmiam modyfikowanym. a jak tam Twoja się chowa?
.


Moja Aduska tez urodzila sie duza 3650g i 56cm szybko rosnie juz ponad 7000g nie miala kolek ani nie ma skazy bialkowej jest zdrowa,dokuczaja jej jedynie baczki w nocy oraz brak kupy do 2 tyg. pozdrawiam i zycze milego obcowania z ciotkami z bb:-):-):-):-):-):-):-)
 
dziekuje. moj tez nie miał na szczescie kolek ani skazy. na brak kupy u Oskarka nie nazekam, codziennie jak lezy w lezaczku to widze tylko jak mu brwi czerwienieja i zaraz mam niespodziankę do przebrania. juz uciekam i milego dzionka zycze wam wszystkim
 
Dziewczyny mam pytanie zupelnie z innej beczki :-D

Czy ktoras z Was ma kuchnie w kolorze czerwonym/czarnym? Jesli tak to czy jest praktyczna? Czy wzroku nie meczy? Czy przyjemnie spedza sie w takiej kuchni czas?

Wdzieczna bede za odp :tak:

Kuchnia w takich kolorach to super sprawa :-) Ja akurat nie mam takiej kuchni, ale znajmomi maja. Wazne jest aby kuchnia byla widna i duza , bo jak jest ciemne i male pomieszczenie to takie meble przytlaczaja i robi sie ciemnica. No , ale zawsze mozna zrobic duzo roznych swiatelek, podswietlen itd :-) Z mojego doswiadzenia jesli chodzi o ciemne blaty i meble (ciemny brz co wyglada jak czarny) wszystko na nich widac i ze szmata trzeba chodzic codzienie, a nawet 2 x dziennie. No, ale cos za cos :-) :-)
 
witaj Basienka w naszym gronie. Oczywiście miło będzie Cię gościć, chociaż jak będziesz pisała o tym, ze Ci się nudzi bo mały za duzo spi to mozesz narazic się na lincz...np. z mojej strony:p...my właśnie wróciliśmy ze szczepienia. Nawet nie było duzo płaczu. Zapodałam małemu czopek przeciwbólowy, nakarmiłam i śpi...mam nadzieje, że bedzie dobrze. Waży 6500 i ma 72 cm...no nie jest źle uwzgledniając wagę urodzeniową 2470 i 52 cm i fakt, że jest tylko na piersi. On tyje a ja chudne. wcxzoraj ważyłam 50 kg...jak tak dalej pójdzie to zaczne kamienie nosić w kieszeniach.
Co do kuchni...hmmm wszystko zależy jaką dużą masz kuchnie. Przy małej czarny może przytłaczać. No i fronty, matowe czy z połyskiem. Z połyskiem mogą ciekawie wyglądać i odbijać kolory więc ok, ale te małe łapki poodbijane na drzwiczkach:)..ja planuje wymiane mebli w kuchni w przyszłym roku...po 10 katach chyba nalezy mi się mała zmiana.
 
reklama
Do góry