reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

Witam,
Ja tylko na chwilke...
urodziłam 15 lipca o 18.15 SN moją córcie:-D
Lenka ważyła 3370 i miała 55cm.

Poród długi i niestety bolesny :-( ale opieka na inflanckiej dobra. Trzymali mnie trzy dni bo niunia ma żółtaczke ale że za niską to jej nie będą naświetlać więc nas wypuścili w poniedziałek mam przyjść na kontrole. Ale ogólnie starają się wypisywać na drugi dzień.

Pozdrawiam wszystkie mamusie i te jeszcze oczekujące :-).
 
reklama
Sysia_waw serdeczne gratulacje a dla Lenusi duzo zdrowka i trzymam kciuki ze wszystko bedzie dobrze.

Natalia Sliczny jest Twoj Filipek, ja juz nie moge sie doczekac mojego no chyba ze bedzie to Amelka.

Dziewczyny mam jedno pytanie, czy ten skurcze to czyje sie tak w dole brzusia czy to te ktore promieniuja na pachwiny, bo po poludniu zlapalo mnie pare razy tak w dole brzusia wlasnie i dosyc bolesnie ale da sie wytrzymac, tak trzyma chwile i puszcza...ale nie robie jeszcze sobie zadnej nadzieji .Podpowiedzcie mi prosze.
 
"Lena Zoja przyszła na świat dziś o 2:25. Jest malutka, ale swoje 3200 ma i w ogóle nie płacze. Musiałam ją podszczypać troszkę, żeby jakiś odgłos dała :biggrin2:. Buziaki!"

Gratulacje dla Stopi!!!!
 
Stopi, Sysia serdeczne gratulacje, dużo zdrówka!!:-)

Stopi jak dobrze, że z małą wszystko ok, trzymaj się:happy:
Iwon witaj z powrotem:-), mam nadzieję, że z twoim maleństwem też już wszystko w porządku:tak:

Witajcie, a ja dziś mam termin i nic po za tym:baffled: Myślałam, że te ogromne burze małego wystraszą, ale nic z tego;-) Ten to mi się obrócił na drugi bok a w nocy z powrotem. On chyba nie wie, że dołem się wychodzi:-D
Wczoraj udało mi się pomoczyć nogi nad jeziorem i taka ulga w ten upał, super.

Gustliczek, mam nadzieję, że choć u ciebie się rozkręciło, niby tylko 5% rodzi w terminie, ale zawsze jest szansa:tak:
 
Witam
Zuzia śpi Wiki się bawi a tatuś właśnie się budzi po opijaniu córeczki będzie zdrowa bo mówi że nic nie pamięta
 
czesc Dziewczyny!:-)
Sysia i Stopi mega gratulacje z okazji rozwiązania!!!!:-D:-D:-D

Ciesze sie,ze u Stopi wszystko sie skończyło szczęśliwie!!!!!:tak:

Makro no to prosze dzis meza molestowac przez cały dzień!!! chociaz Pani doktor mówila,ze działanie ejakulatu na otwieranie sie szyjki nastepuje chba po kilkunastu godzinach,ale jak mąż sie postara to na skutek Twojej satysfakcji, moze wystąpią skurczyki,które sie juz nie uspokoją,bo jednak termin zobowiazuje ;-)

Ja wczoraj z mężem byłam na Epoce Lodowcowej 3D, podjadłam se popcornu i popiłam sobie coli- dziwne nawet mąz nie śledził dokładnie jakie ilości tego wypilam...:-Dchyba mi odpuścił przed porodem:tak:
bałam sie ,ze po popcornie bede miała dziś jakies opuchlizny i zastój w nerkach,ale arbuz przed filmem zrobił swoje chyba, bo dzis zadnych skutków nie odczuwam!:-)

Slońce no to niezle tata zabalowal!!! Ciekawe jak mój sie załatwi... bo u niego jest tak,ze jak o jeden dosłownie kieliszek za duzo wypije,to na następny dziń z miednica sie nie zegna przez cąły dzień, czasami mu rosół tłusty pomaga,ale ciekawa jestem kto mu tn rosół ugotuje!!!!chyba,ze przełoży popijawe na czas,jak ja bede bardziej mobilna:tak:

u mnie niestety zadnych obiawów czegokolwiek:-(, w zasadzie gdyby nie brzuch to nawet nie czuje,ze w ciąży jestem... także Fioletowa nie bój sie moze nawet pierwsza bedziesz!!! Dzis przytulanie mamy zaplanowane,ale po nim to ja raczej sie nie spodziewam rozpakować!!!:no:

mąz sie obudził, a i aj dopiero o 11 wstałam swierdziłam o 7 jak sie obudziła,ze odsypiam sobie poprzednie nocki i zostaje w łóżku i udało sie do 11 pospać!!!
idę zrobic cos do jedzonka, potem do Was zajrzę!

miłej niedzieli i buziaki:-)
 
reklama
SYSIA STOPI GRATULACJE :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)

stopi dobrze ze z Lenka wszystko dobrze

Dzien doberek,dobrze ze sie ochłodziło troszke to bedzie czym pooddychac:happy:
Mnie wczoraj wieczorkiem jakies bolaczki złapały i skurczyki co 5 min po 15 sek.strasznie mnie mdliło i mały jakies nerwowe pozy przybierał,ale po godzinie sie uspokoiło,tak że nadal czekamy:happy:a dziś spokój i nic sie nie dzieje,ale rozgrzewka jakaś była to jest szansa że coś sie samo ruszy.:happy:a czop nadal mi nie odszedł,ale sie pocieszam ze czasami odchodzi tuż przed wodami,..
miłego dzionka lipcóweczki:happy:
 
Do góry