reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

czesc dziewczyny bardzo prosze was o pomoc jestem w 35 tyg i 5 dni od wtorku mam skurcze raz regularne raz nie w wtorek wyladowalam w szpitalu przebadali mni estwierdzili ze wszystko jest jeszcze zamkniete i mam isc do domu a rana do lekarza ale moj gin zrobil mi tylko ktg i stwierdzil ze nadal mam skurcze i mam lezec i przyjsc w piatek wiec dzis tez poszlam i co znowu tylko ktg ni i dalej mam skurcze mam przyjsc w poniedzialek a jak narazie caly czas lezyec moje pytanie w jakim czasie trwa rozwieranie szyjki macicy i jakie sa objawy porodu bo niektore skurcze sa naprawde bolesne ze nie da sie wytrzymac zaczynam sie tym bardzo martwic a pozatym nie ufam swoiemu gin....
 
reklama
Iwon, Aniszka, Annie a wy to naprawdę już dogadajcie się ze swoimi maluszkami;-) niech już wyjdą, może jakieś negocjacje pomogą:confused:

A ja się właśnie dowiedziałam, że mój brat spodziewa się maluszka:-) :-)Może w końcu komuś dziewczynka wyjdzie, bo u nas sami chłopcy:tak: No i zabrałam się za poszukiwania materaca, bo miałam od brata, a jak mam później kupować to wolę już teraz nowy, muszę się cofnąć do wątku tego, ale chyba pisałyście że ten kokosowo-piankowo-gryczany jest dobry?
Właśnie porwałam sobie wiśni, myślałam, że się nie załapię na nie, ale małemu się nie śpieszy na świat więc mogę się jeszcze poobiadać:-)
 
jeśli masz skurcze, ale są one nieregularne i nie są coraz częstsze i weźmiesz kąpiel i przejdą to raczej są przepowiadające, pewnie masz jakieś leki przeciwskurczowe od lekarza [magnez, no-spa] bierz je w zaleconej dawce i leż

a szyjka rozwiera się u każdej dziewczyny w innym tempie, niestety tu nie ma normy
niektóre męczą się wiele godzin a u innych następuje to błyskawicznie

na pewno jedź do szpitala jeśli odejdą ci wody, jeśli skurcze będą regularne i nie przejdą po kąpieli to też

spokojnie, już niedużo ci zostało :-D
 
Dziewczyny znalazłam na innym forum coś o ciążach po terminie. Przeczytajcie.... Ostatnie zdanie jest najważniejsze!!!!:-):-)

"hej
ja mieszkam w UK i tutaj trochę są inne procedury jak ciąża jest przenoszona,ale ja Ci powiem jak ja miałam może to trochę podniesie Cie na duchu:)Nam tutaj położna mówiła ze do 14 dni po terminie to w normie, dopiero po 14 dniach zaczynają wywoływać poród.
Termin miałam na 2 sierpnia,marzyłam o porodzie każdego dnia po tym terminie, bo przytyłam w ciąży ok 30 kg!! było gorące lato ledwo żyłam :)
Wody odeszły mi najpierw w domu 6 dni po terminie, pojechałam do szpitala na sprawdzenie, kazali czekać następne 48 godzin i powiedzieli ze ( to było w sobotę rano) jak do poniedziałku rana akcja porodowa się nie zacznie to mam w pon, rano zgłosić się na wywołanie porodu.
No ale w niedziele rano ok 9 zaczęły się skurcze co 2 minuty od razu, i o 10 zaczęło się plamienie krwi ,wiec pojechaliśmy do szpitala.
Julia ur się tego samego dnia o 21.34 :) z waga 4710 i 60 cm:)....."
 
Ja tez sie nie wylamuje, dalej dwupaczek :) Dzisiaj spedzilam wiekszosc dnia na szmacie bo od jutra mam gosci... A postepow brak, na ktg dzis dla odmiany 0 skurczy ;-)

A teraz musze poczytac co tam u was ciekawego sie dzieje :-) I ktora mnie znowu scigla :-D
 
IWON - na czerwcowkach dziewczyna urodzila corcie (jak dobrze pamietam) 4990 SN . Jeszcze gdzies czytalam, ze ktoras urodzila po terminie klocka 5200 tez SN. Zle lekarze ocenili wage plodu , mysleli ,ze bedzie o wiele mniejsze dziecko:-D:-D:-D

p.s. mi to akurat nie grozi :-) :-) :-)
 
IWON - na czerwcowkach dziewczyna urodzila corcie (jak dobrze pamietam) 4990 SN . Jeszcze gdzies czytalam, ze ktoras urodzila po terminie klocka 5200 tez SN. Zle lekarze ocenili wage plodu , mysleli ,ze bedzie o wiele mniejsze dziecko:-D:-D:-D

p.s. mi to akurat nie grozi :-) :-) :-)

4990 SN?????????
Mistrzyni! Powinna dostać jakiś order!
 
reklama
stopi po pierwsze to dobrze ze sie juz tymi USG nie przejmujesz, jak widac co wizyta to inna spiewka, szkoda nerwow... a po drugie nie strasz :-D

A dalej nie wiem co mam komu odpisac jakos mam dziure w pamieci :baffled: W kazdym razie milego wieczorku Wam zycze
 
Do góry