reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

Asia i Fela gratulacje. Ciekawe, która następna się rozpakuje. Moja niunia coś się nie spieszy, a ciężko już mi jak i chyba wam wszystkim. Poza tym te problemy ze spaniem mnie wykańczają
 
reklama
ech coś mi ostatnio przeglądarka źle działa
nie wyświetla zdjęć, suwaczków, a dziś szwankuje też forum...
uciekam spać, życzę dobrej nocy i mam nadzieję, że jutro zobaczę to czego dziś nie mogę
spokojnych nocy, a chętnym rozpakowania życzę...
 
Monia sliczny ten Twoj maluszek :-D gratulacje!
Jak tak ogladam zdejcia Waszych pociech to jak najszybciej chcialabym miec swojego Igorka uz przy sobie... :tak:Gdyby nie ten porod.. badz co badz we wszystkich przypadkach bolesnych. :no:

Podziwiam, ze dalyscie rade :-) Ciekawe czy i ja dam :szok:
 
Witam sie i ja jeszcze w dwupaku po weekendzie u teściów wypoczęłam nawet dalej nogi popuchnięte ale mam nadzieję ze do środy do wizyty jeszcze wytrzymam chociaż już bym chciała żeby było po wszystkim
A dziś dopadły mnie czarne myśli i lenistwo
GRATULACJE NOWYM MAMUSIĄ ROZPAKOWANYM
 
reklama
czesc dziewczyny!
Monia, taka kruszynka z Twojego synka!!!ale jaki on uroczy!!!

noc w miare przespana,chociaz trzy pobudki na wc zrobiły swoje i czuje sie jakoś taka niedospana. Obiad na dzis mam, zakupy juz zrobiłam, wiec resztę dnia chyba na lezącą speze... a za oknami upał juz okropny.

czekam na kolejne rozpakowane lipcówki :)
popijam własnie kawusie i skończyłam Big milka
 
Do góry