reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

o matko ale tu dzis pustki, pewnie moczycie nozki nad jeziorem ,a ja w domu dopiero potem jade do tesciow,

Alusia juz na pewno ma maluszka ze sobą :-Dale zazdroszcze tez bym juz chciala miec malucha ze sobą ;-)
 
reklama
Czesc Dziewczyny
U mnie tez pogoda sie popsula,a mialam plan,ze pospaceruje sobie dzisiaj troche:-)
IZABELL,SAM OGROMNE GRATULACJE!!!Rozpakowywanie zaczelo sie juz na dobre:-)I pewnie Marlena,Alusia i Fela tez juz sa ze swoimi malenstwani:-)U mnie w nocy odszedl czop,dzisiaj rano tez jeszcze,ale czytalam,ze odchodzic moze 1-2tyg,kilka dni albo godzin przed porodem,wiec nie wiadomo:-)Ale jedno jest pewne:juz blizej niz dalej:-):-)
Musze zmienic suwaczek,bo moj sie juz przeterminowal:-)
Annie a u Ciebie cos sie dzieje?
Kamlotka coreczka przesliczna,a takiego porodu to tylko pozazdroscic:-)czekamy na relacje:-)wszystkiego dobrego dla Was!
I juz wiecej nie pamietam,co komu mialam napisac
Milego popoludnia Kobitki
 
Kamlotka OLIWCIA cudna,śliczniusia..... !!!!!! Ja chce tez juz mojego przy sobie,wrrrrrrrrr......spadam szykowac sie na wesele,echhh co to bedzie za zabawa ;-):tak::-D.......miłego :-):-):-)
 
Kamlotka sliczna ta twoja coreczka i imie tak bardzo pasuje bo rzeczywiscie cera u niej oliwkowa :tak: Czekam na opis porodu, moze to mnie podnisie na duchu ze nie bedzie tak zle :-)

adddaaa u nas do teraz zdarzaja sie te drgawki, czytalam ze spokojnie po urodzeniu tez jeszcze troche to moze potrwac, takze narazie sie nie przejmuje

aniszka oprocz tego ze moj suwaczek oglasza godzine zero to nic sie nie dzieje:-) wiec i tak jestes w bardziej zaawansowanym stadium, chociaz mam nadzieje ze kiedys sie cos ruszy, bo wolalabym zeby sie to naturalnie zaczelo... a tobie zycze rozwoju sytuacji :-)

Zaliczylismy zakupki, troche przeczlapalam ale ilez mozna na ten upal :baffled: Dzisiaj mamy z moim M 5 rocznice 'bycia' ze soba wiec mialam nadzieje ze malutki sie zmobilizuje i nam zrobi prezent, ale najwidoczniej planuje urodzinki sam a nie swietowanie z rodzicami :-D Wieczorkiem wybieramy sie na festyn nad jezorko, zapowiadaja fajne fajerwerki i wystepy, moze malego kiedys zachece zeby poogladal swiat na zywo :-D
 
attachment.php
Witajcie dziewczyny,
niestety nie dam rady Was nadgonić w czytaniu, ponieważ nawet ledwo co siedzę. Dołączam zdjęcie mojej dziewczynki, która ma już swoje imię - Nikola.
poprostu jak ją zobaczyliśmy to stwierdziliśmy, że właśnie takie imię do niej najbardziej pasuje. dziś po południu wreszcie wróciłyśmy do domu. Nikola sobie teraz smacznie śpi, więc mogę chwilę sprawdzić co w świecie słychać:tak::tak::tak::tak:. pozdrawiam wszystkie mamy rozpakowane i nierozpakowane.
 

Załączniki

  • IMG_0131.jpg
    IMG_0131.jpg
    19,6 KB · Wyświetleń: 81
Marlena gratuluje córci,nikola przesliczna i jaka pieknie opalona jak by ze dwa tyg.na plaży z mama była .fajniuchna :-):-):-),pozdrawiam:-):-):-)
 
coraz więcej rozpakowanych... śliczne te wasze maluszki :-D
coraz bardziej nie moge się doczekać kiedy będe mogła moją dziewuszke przytulić
 
reklama
Marlena śliczna ta Twoja córeczka, ja już nie mogę się doczekać mojej, chociaż z drugiej strony cholernie boję się porodu
 
Do góry