reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

Witam :-) Ja w nocy spie jak zabita ,a rano tzn. 10 :-) ledwo wsjae . Przesypiam ponad 10h , a czasem 12h heh A to chyba dlatego, ze mala mnie tak meczy w ciagu dnia i do tego remont w domu , wiec wieczorem padam!! Oj cos corcia sie w brzuchu za bardzo rozbrykala od kiedy przekrecila sie glowka do dolu.A do tego wymioty dalej mecza. I rozumiem - rano, ale wieczorem ??? Juz mam dosc :-( ADA - gratulacje dla siostry i zycze zeby ciaza przebiegala wzorowo :-)
 
reklama
Witam :-) Ja w nocy spie jak zabita ,a rano tzn. 10 :-) ledwo wsjae . Przesypiam ponad 10h , a czasem 12h heh A to chyba dlatego, ze mala mnie tak meczy w ciagu dnia i do tego remont w domu , wiec wieczorem padam!! Oj cos corcia sie w brzuchu za bardzo rozbrykala od kiedy przekrecila sie glowka do dolu.A do tego wymioty dalej mecza. I rozumiem - rano, ale wieczorem ??? Juz mam dosc :-( ADA - gratulacje dla siostry i zycze zeby ciaza przebiegala wzorowo :-)

witam ja po bezsennej nocy - powoli mnie to wkurza zwazywszy ze nigdy nie mialam problemow ze snem, no ja sie nie dziwie Stopi , ze ty sypiasz jak suseł, pewnie jakbym miala remont i tak pracowala jak ty to takze bym padala jak sznita, ze tak powiem !

Dziewczyny ja przypominam sie o kciuki za serduszko, niestety nie bede mogla wam dac od razu znac bo , po badaniu jade do mamy przyiwtac sie z rodzinką, pozniej na uczelnie , jakies zakupy i dopiero domek :( choc wolalabym jechac na badania i do domu napsiac co i jak i połozyc sie spac takze dzis za duzo ode mnienie wymagajcie na forum bo pewnie bedzie krótka notka i tyle ! o własnie zaczyna mi sie ziewac ehhhh chyba pojde klapnac kolo mojego, moze uda mi sie zasnac !
s wiec dobranoc i dzien dobry oraz miłego dzionka :]
 
Dzien doberek! Ja tez juz na nozkach, w sumie 6h snu to niezky wynik, niedlugo pewnie i ten czas sie skroci ;-) Chociaz mi jako spiochowi z natury trudno sie do tego przyzwyczaic.

ada gratulacje dla siostrzyczki; super sie wam zlozylo (ciuszki, rady, wspolne tematy) i dzieciaczki tez beda mialy towarzystwo :tak:

Kasiurek powodzenia, kciuczki zacisniete

Ja tez prosze o kciuczki bo musze sie znowu do urologa wybrac... Ciekawe jakie dzisiaj nowosci uslysze :-) Milego dnia, udanych wizyt jak jeszcze jakies sa w planie i fajnej pogody (u nas pewnie bedzie z tym ciezko bo zapowiadali ponad 30 st i bardzo duszny dzien brrrrrr)
 
Witam się poniedziałkowo
Dzisiejsza noc była nawet spokojna i przespana
W mojego męża coś chyba w nocy wstąpiło i rano wcześniej od mnie wstał zrobił śniadanko i nawet zawiózł Wiktorię do przedszkola bo teraz kawałeczek mamy do przedszkola a dla mnie już ciężko chodzić
Pozdrawiam wszystkich i zmykam ogarnąć mieszkanko dopóki nie mam gorączki w mieszkaniu
 
Witam poniedzialkowo,

Kasiurek, Annie22 kciuki mocno, mocno zacisniete.i czekamy na wiesci, na pewno beda dobre :-)

Slonce teraz niech maz Cie rozpieszcza, moze mu to w krew wejdzie i bedzie tak codziennie...;-)

ja dzis od rana na nogach bo trzeba bylo badania zrobic, jutro wizyta u gina...
milego dnia lipcoweczki....:-) :-) :-)
 
Witam sie i ja:tak::-)widze ze ruch od rana:tak:ja od godziny nie spie..ale nocka przespna całkiem niezle ,mi w miare upływu czasu sie wydłuza to spanie a i do kibelka wsałam tylko raz w porownaniu z poprzednia iloscia odwiedzin to niezł sukces:tak:moj M smacznie spi dzisiaj ma wolne wiec wkoncu spedzimy cały dzionek razem:-)pogoda okropna:wściekła/y:
lało cała noc...a teraz pochmurno...i co tu robic chmm jakies sniadanko chyba przygotuje...kawusia ...no i tv w ruch;-):-Dmiłego dnia i buziaki dla was:***
 
Witam poweekendowo :-) U nas po staremu. Tylko jakiś mleczny kryzys mam teraz. Chyba fakt, że mała potrzebuje coraz więcej mnie przyblokował. Muszę się znów psychicznie przestawić na wyższe parametry ;-)
 
cześć dziewczyny
ja dziś odwlekam chwile siadania do żelazka... sterta wcale nie zmalała i trzeba się wziąć do roboty
dziś byłam dobrą żonką i odwiozłam męża do pracy... a teraz mi się spać zachciało
 
Witam.
Ja też od rana na nogach i zaraz uderzam w kimono, bo ziewam niemiłosiernie.
Od rana badania, kolejki i tylko czekanie. Nie wyobrażam sobie jak to będzie po urodzeniu ja potrzebuję 12 godzin snu, żeby móc normalnie funkcjonować. A tu się raczej na taki luksus nie zanosi.
Miłego dnia życzę:-):-):-):-)
 
reklama
Witam,

U mnie też sterta prasowania. Pierwsza tura ubranek dla dziecka wyprana i wysuszona. Przydałoby się wstawić następne pranie i stanąć przy desce.

Dziewczyny, a prasowałyście już pieluchy tetrowe?
Ja jak wyjełam je z pralki, to się wystraszyłam, że zrobiły się z nich szmaty, ale okazuje się, że po naciągnięciu i wyprasowaniu są takie jak powinny być.

Widać jaka ze mnie niedoświadczona mama :-D



 
Do góry