reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

Olivca!! nie masz sie czym przejmowac!! specjalnie dla ciebie poszperalam na forum babyboom i znalazlam cos co ci humorek poprawi!! :-):-):-):-):-):-):-)
Kalendarz Ciąży - II trymestr - BabyBoom
tutaj w 26 tygodniu pisze dokladnie ze nie ma sie czym przejmowac jesli chodzi o wydzieine z piersi! Wogole sie tym nie zamartwiaj....na wszystko przyjdzie czas.Ja niestety mam to juz od 5 miesiaca ciazy i jest to dosyc uciazliwe i dalabym duzo zeby to bylo pozniej.kazda z nas jest inna i nie ma co na to patrzec.BEDZIE WSZYSTKO DOBRZE!! tylko nie denerwuj sie bo to sie na dzidzi odbija. :-(
ja znow mam duuuze bole krzyza i wszystkich stawow...ale nie biore zadnych tabletek przeciwbolowych-nie chce dzidzi zaszkodzic...
buziaki
 
reklama
Krew z nosa to też podobno normalne, tylko trzeba uważać, żeby nie wynikało z przemęczenia.
Ja też korzystając z pogody popracowałam sobie troszkę w ziemi,ale krzyż szybko dał o sobie znać, zgaga jak za dużo pochylona byłam i to taka robota z brzuszkiem:) Ale dziś to pojechaliśmy nad morze i pełen relaks, cieplutko, fajnie.
I mam takie pytanko czy w ogóle nie można opalać brzuszka? Bo słyszałam, że nie, ale pewna nie jestem.Jak patrzę jak mi ciemnieją włoski na brzuszku od hormonów mojego maluszka, to by się trochę rozjaśniły od słońca.
 
Poszperaliśy troszkę i okazuje się że 10% ciężarnych ma taką przypadłość i nie ma się czym zamartwiać jeśli nie jest to skutkiem wysokiego ciśnienia i poziomu cukru. Jeść więcej, dużo więcej witaminki c a więc kiszona kapustka, cytrusy, kiwi itd. I zaczęło ustawać.Więc moze spróbuj kochana najpierw takich naturalnych środków.

Wysokiego ciśnienia nie mam, cukier tez w idealnym stanie:tak:
Owoców chyba mam już dość bo właściwie do 5 miesiąca jadłam tylko cytrusy... teraz po pomarańczy mam taka zgagę że szok:szok::no:

Ale będę musiała znaleźć złoty środek. ;-):tak:
 
Witam się i ja wieczoronie:-)
Muszę nadrobić wczorajszy i dzisiejszy dzionek co tam u Was:-D Ale na razie to muszę wciągnąć coś konkretnego, bo rano wyjechałam po kanapeczce na śniadanko i wróciłam po 18. Rozpakowałam zabawkę mojej kocicy potem kąpiel i tak się zrobiła 20:-D Ale dzionek dziś był cudny, szkoda tylko, że nie miałam czasu na porządki i umycie okien...:-( Ale nic to moze w tygodniu, albo jak chłop wróci w czwartek to go zagonię;-) Idę w końcu coś pożreć:tak:
 



Witam Dziewczyny!!!
Pragnę i ja pochwalić się, że w lipcu zostanę Mamusią mojego Synka!!!!
Jednakze z każdym USG wychodzi nam inna data porodu - nastawiam się nawet na koniec czerwca! :-)

A korzystając z okazji chcę podziękować mojemu Misiowi, że dziś tak dzielnie umył okna! Bez żadnego "ale"!!!!

 
Ostatnia edycja:
Nalka !! - gratuluje synusia ! Oby sie zdrowo rozwijal :tak::-) A data sie nie przejmuj...u mnie tez zawsze inna :-D:-D:-D jak bedzie chciala wyjsc to sama wyjdze :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D i dlatego chce miec wszystko juz troche wczesniej przygotowane na wszelki wypadek :tak:
pozdrawiam Was dziewczynki i zycze milej nocy i kolorowych senkow :-):tak:
Do jutra ( tzn. do dzisiaj do ranka;-);-) )
 
Olivca!! nie masz sie czym przejmowac!! specjalnie dla ciebie poszperalam na forum babyboom i znalazlam cos co ci humorek poprawi!! Kalendarz Ciąży - II trymestr - BabyBoom
tutaj w 26 tygodniu pisze dokladnie ze nie ma sie czym przejmowac jesli chodzi o wydzieine z piersi! Wogole sie tym nie zamartwiaj....na wszystko przyjdzie czas.Ja niestety mam to juz od 5 miesiaca ciazy i jest to dosyc uciazliwe i dalabym duzo zeby to bylo pozniej.kazda z nas jest inna i nie ma co na to patrzec.BEDZIE WSZYSTKO DOBRZE!! tylko nie denerwuj sie bo to sie na dzidzi odbija.
ja znow mam duuuze bole krzyza i wszystkich stawow...ale nie biore zadnych tabletek przeciwbolowych-nie chce dzidzi zaszkodzic...
buziaki

Och dziękuje Ci Agniesiu, troszkę mnie uspokoiłaś i taką ulgę przyniosłaś.
Na bóle pleców polecam tą wielką piłkę i po prostu siadanie na niej, kołysanie się, rewelacja.
 
reklama
Olivca, właaaśnie!!! Muszę ją sobie znów od szwagierki pożyczyć ;-)
Poprzednio na niej siedziałam przy kompie zamiast na krześle no a później próbowałam zmusić lekkim skakaniem Filipa, by już w końcu wyszedł na świat :-D
 
Do góry