reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2009

Po wizycie- na odpowiednim wątku szczegóły.
Jak czytam jak piszecie, ze sprzątacie, myjecie okna to mi wstyd, bo ja się niczego nie łapie. Za dużo ważę i jest mi coraz ciężej z brzusiem coś zrobić. Tak sobie ubzdurałam, że chyba nawet nie będę karmić piersią tylko od razu na jakoś dietę ze wspomagaczami a z drugiej strony wiem, że moje mleko jest najzdrowsze dla Hanusi i mam teraz problem. Chyba pozostawię podjęcie decyzji matce naturze.:-):-):-)
 
reklama
Wybij sobie z głowy ten pomysł!!!!:wściekła/y::szok: Jak będzie czym to masz karmić.... Nie pozbawiaj Hani takiego dobrego pożywienia:tak:;-):tak:

A na dietkę przejdziemy w większości i grupowo będzie raźniej:rofl2::happy::rofl2:
 
No jeśli będę tylko mogła karmić, bo mi się zdaję że mam za małe sutki a po za tym nawet trochę mi piersi nie urosły. W miejscu stoją i nie pojawiły się jeszcze te kanaliki z mlekiem. Moja siostra miała je od razu jak zaszła w ciąże. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
 
Asiu mnie biust poszedł w górę tylko o rozmiar!!! I wcale sie tym nie przejmuję.... Mam nadzieję, że będzie tylko dużo mleczka...
 
Asia- nie ma lepszej diety niz karmienie piersia!!! ja w I ciązy byłam 22 kg na plusie. karmiłam przez 9 miesięcy a w I urodziny mojego syna ważyłam 3 kg mniej niz przed ciążą. Taki mały ssak sciąga wszystko. Oczywiście pod warunkiem, że nie przesadza sie równolegle z jedzeniem.
A kształtem piersi sie nie martw. Sprawa indywidualna. W szpitalu pokażą Ci jak przystwaic maleństwo, żeby ssało.
 
Ostatnia edycja:
Po wizycie- na odpowiednim wątku szczegóły.
Jak czytam jak piszecie, ze sprzątacie, myjecie okna to mi wstyd, bo ja się niczego nie łapie. Za dużo ważę i jest mi coraz ciężej z brzusiem coś zrobić. Tak sobie ubzdurałam, że chyba nawet nie będę karmić piersią tylko od razu na jakoś dietę ze wspomagaczami a z drugiej strony wiem, że moje mleko jest najzdrowsze dla Hanusi i mam teraz problem. Chyba pozostawię podjęcie decyzji matce naturze.:-):-):-)

Asia ja takiego samego zadnia co fela_76 niema to jak mała przyssawka :-p wyssie wszystko i zbędne kg też ja karmiłam dosyć długo i myślę że dzięki temu tak szybko straciłam te zbędne kg :tak:;-)
 
hihi dziewczynki, ale zakupowe szalenstwo sie zaczelo. ja poluje na ikee. fajne maja komplety pośscieli i inne rzeczy dla dzieci. juz zrobilam sobie liste zakupów i planujemy na weekend jechac do Krakowa...

Tylko "uważaj" z Ikeą ;-) bo jak kupisz tam pościel to tylko na kołdrę również stamtąd. Mają inną rozmiarówkę niż normalnie. Wiem, bo ja kupiłam tam 200x200 kołdrę do sypialni, a jak chciałam gdzieś indziej kupić drugą poszwę to już nie mogłam, bo standard dużej kołdry to 200x220.

Asia, podzielam zdanie dziewczyn!!! Jak tylko będzie czym, a raczej będzie to trzeba karmić!!! I potwierdzam, że przy karmieniu i normalnym jedzeniu (a czasem to też jest dietka, kiedy dziecko miewa kolki itp) dobrze się chudnie!


No! Zrobiłam sobie nowy suwaczek i w końcu liczy mi dobrze i tygodnie i dni :)
 
Ostatnia edycja:
Asia co to za pomysły:szok::szok::szok: tak jak piszą dziewczyny nie ma lepszej diety niż karmienie piersią, niedość że musisz uważać co jesz zeby maleństwo kolek nie miało, to na dodatek dzieć wszystko z ciebie wyssie:-D:-D:-D

Aniszka ja też używam tego kremu już dlużej, od grudnia, pierwszy raz też kupiłam taki dwupak, z tymże nie aż tak korzystnie, jak ostatnio pytałam w aptece to jedno opak. 108 zl kosztowało, więc uważam to za niezłą okazję:tak::tak::tak:
 
reklama
Do góry