reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

Anika widzę zmianę avatorka - świetna ta fotka:-):-):-):-)

Asiu podziel się słoneczkiem, proszę.... proszę ....proszę ....błagam...:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Przesyłam fotkę zrobioną w październiku zeszłego roku w Krakowie, nad Wisłą, ale mi tego brakujeeeeeeeeeee:zawstydzona/y::-:)tak::tak::tak::tak::tak::tak:

ajnfd5.jpg
 
reklama
dzięks Iwon :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
mi tez brakuje słonka, dziś mnie tylko wkurzyło bo od rana lekki romansik, promyczki te sprawy a jak się wygramoliłam z dzieckiem na spacer to się schowało za chmury, zaczął wiać zimny wiatr i tyle było z przyjemnego spacerku :-p a tak od rana kusiło..
 
Witajcie!

Byłam wczoraj, ale z pracy tylko zerknęłam, miałam straszny młyn, chyba najgorętszy dzień za mojej kadencji, po prostu w sam raz dla ciężarnej :baffled:
Makabra jakaś, chyba ludziska się zmówiły, żeby mnie zmordować, do tego zmiana cen, istna kołomyja.

Dziś też idę, zaraz wychodzę, tylko trawię obiadek przed kompem. Dziś jesteśmy razem z innym babsztylem, więc nie wpadnę.

Nie zdążę poczytać, ale mam nadzieję, że u Was wszystko ok.
Pa Dziubki:tak:
 
Ja już wróciłam. Słonka było sporo ale zimno jak nie wiem. Wróciłam i wciągłam jabłko. A teraz bedę tarmosić Antoniusza, bo się do nas przylansował:-):-):-)
 
Witam po weekendzie:-)

jakoś w weekendy mam ostatnio mało czasu żeby na BB zajrzeć:-( a poza tym mam taka ogólną niemoc, mam nadzieję, że szybko minie:tak:

Juluszka gratuluje obrony na 5, co dwie głowy to nie jedna:-D:-D:-D

Olivca w ciąży do dentysty najlepiej iść w II trymestrze, a jeżeli chodzi o znieczulenie to jak najbardziej dają, tylko takie specjalne bez adrenaliny, co by skurczów nie wywołać:tak:

Sylwia mój bejbisek na początku tez slabo o sobie dawał znać, niedośc ze ruchy poczułam późno, przynajmniej w porównaniu z Wami, to na początku tylko wieczorami jak się kladłam się ujawniał, teraz Julka jest bardziej aktywna:-)

Monia_Lipiec
super że urlopik udany i wyprawka na saksach zakupiona, no a przede wszystkim gratuluję dobrego samopoczucia, L4, no i chłopaczka:-)
 
Witajcie mamusie lipcowe, ja jestem jedną z was i może starsze bywalczynie pamietają, juz tu z wami pisałam na początku powstania wątku lipcowego. Niestety z powodu problemów ciążowych musiałam sobie zrobić przerwę komputerową, a potem jakoś się nie mogłam zdecydować na powrót, tzn. podczytywałam was czasami tylko pisać mi było głupio:zawstydzona/y:, ale teraz sie przemogłam i już was nie opuszczę:-). Pozdrawiam serdecznie wszystkie mamy lipcowe, te które pamiętam z pierwszych tygodni i te które dołączyły potem.
 
ja rowniez witam po weekendzie wszystkie mamusie;-)
u mnie tez przepiekne sloneczko ale strasznie mrrrrrrrrrroznie -18c:tak:
Imienniczko moja Monia lipiec 2009 : gratuluje udanego uropu i szczesliwego i bezpiecznego powrotu jak zarowno wspanialej wiadomosci CHLOPCZYKA:tak::happy:
Juliuszka : trzymam kciuki mocno :-)
Kingus : masz wsumie racje ale zawsze to juz jakas wiadomosc
CIUSZKI: a propo ich to rowniez zakupilam sobie pare chlopiecych rzeczy na weekend ale mocno trzymam rachuneczki w razie gdyby ,gdy decyzja by sie zmienila a dowiem sie za 3 tygodnie na 3d dokladnie:tak:
Dzisiaj na sniadanko zrobilam sobie twarozek ze szczypirkim i rzodkieweczka i do tego rogalik z maselkiem ale mialam straszna ochote od dluzszego czasu:tak:
 
Witam po weekendzie!
Jeszcze nic nie czytalam, przyszlam sie pozalic, zima mnie wykonczy, znowu nasypalo sniegu i mrozi jak u Moni.
Na nogach jestem od szostej, ale Madziula nie dala mi popisac, musialam czytac jej o Franklinie:happy:
 
reklama
Tomtom, super, ze wrcilas!!!:-)

Chyba teraz tez nie poklikam, Madzia wisi na mnie i jeczy. Niech sie wreszcie zacznie wiosna, to dzieciaki beda mogly sie wyszalec.
 
Do góry