reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2009

Witam z rana.
Ja już też nie śpię. Wczoraj przespałam pół dnia, pewnie dlatego. Poza tym wstałam z myślą, że zrobię plan wydatków...co mi będzie potrzebne dla dziecka i ile mniej więcej na to wydamy...Lubię wszystko planować, więc sama przyjemność, zobaczymy tylko jaka suma mi wyjdzie.;-)
 
reklama
Witam
siedzę tak rano przed kompem bo mały ogląda bajki przed przedszkolem na szczęście jeszcze tylko jedna bajka :tak:


slonce1
gratuluję to święta będą dla ciebie bardzo udane
;-)
stopi69 no no ten szef chyba sobie dokładnie wszystko przemyślał
 
slonce1 - gratuluje!!! :-D
stopi69 - ciesze sie, ze szef nie okazal sie kompletnym dupkiem, ale po tym co wyprawial ja bylabym ostrozna, nie daj sie zwiesc milymi slowkami :no: Trzymamy kciuki za Twoje trafne wybory - corunia trzyma prawdopodobnie w buzi :-D
 
A ja chcę chłopaka zeby było do pary i zrobić mojemu braciszkowi (ma 2 córki)na złość bo wczoraj mnie bratowa wkurzyła
 
Witam się na krotko,

Sylwia gratuluje córeczki, w końcu zaczynamy przełamywać tę męską passę:-)

Słońce super że data ustalona, gratulacje:-)

Anika
może to taka antyprzepowiednia:-D Asia mówi, że chłopiec, a będzie dziewczynka;-)

no i zmykam:-)
 
Witam dziewczynki.
Anika tez wydaje mi sie ze Asia napisala tak na przekór. zeby wyszlo odwrotnie. mi tez sie marzy dziewczynka. wczoraj ogladalam takie male sukieneczki i mój mezus stwierdzil zebym nawet tego nie ogladala bo on "strzelił" chlopakiem.
Slonce gratuluje. do kwietnia juz niedaleko wiec przygotowania pewnie pełna para. masz pomysl na sukienke???
Stopi to super ze twoj szef wreszcie sie opamietal. mam nadzieje ze teraz bedzie juz dobrze.
ja dzis jade do szkoly rodzenia. co chche zadzwonic to nikt nie odbiera wiec stwierdzilam ze sie tam wybiore, od razu zobacze co i jak.
a wczoraj mialam jakiegos dola. plakac mi sie chcialo z byle powodu, na wszystko narzekalam. mam nadzieje ze dzis bedzie lepiej. choc pogoda za oknem sprzyja zlemu nastrojowi.
buziaczki
 
reklama
to prawda! a jak ten czas zapiernicza :-)

kciuki proszę trzymać aż do porodu, co by i w tym ostatecznym wyniku było na moje :-) kumplowi z pracy powiedzieli że będzie córa a był syn, wiecie oni już różowy wózek kupiony i te sprawy :-D za to znajomej powiedzieli chłopca a wyszła Iga :-)
hehe to tak jak u mnie, Michaś uroczo wyglądał w różowych śpioszkach w domki i kwiatuszki ;-) kombinezon mam do dziś, różowiutki jak świnka hehe
Stopi
miło że szef się zreflektował a może ktoś mu podpowiedział jak się powinien zachować? ;-)
Słońce gratuluję i powodzenia w przygotowaniach :-)
Anika ja trzymam kciuki za Twoją dziewczynkę a Ty trzymaj za moją :-)
Ja zaraz zmykam do mojej babci, później dziecko na basen jedzie z Pawłem a ja muszę ale musze koniecznie zjeść pizzę z duuuuuużą ilością sera, chodzi za mną od wczoraj ale o 23 już nie dało się zamówić hehe
 
Do góry