reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2009

reklama
Dosia24 wcale nie mam pomysłu na sukienkę a szczególnie jak patrze za okno gdzie strasznie pada deszcz i zaczyna mnie przytłaczać bo muszę wyjść po coś na obiad chce mi się zupy ogórkowej:dry::dry::dry:
 
mati u nas zajecia sa o 16.00 ale jade do mamy dzisiaj na ploteczki i pyszny obiadek w jej wykonaniu i razem pojedziemy. ona tez jest ciekawa chyba bardziej niz ja. w koncu za jej czasów czegos takiego nie bylo.
 
hej:-)

Sylwia
gratuluję córci:-) teraz już możesz poszaleć i kupić jakieś cudeńka dla dziewczynek
i fajnie że będziesz mieć chłopczyka i dziewczynkę
Słońce
gratulacje:-)ja też brałam ślub w kwietniu, fajny miesiąc na ślub:-)
 
u mnie przebiło się słoneczko, zupka od wczoraj więc muszę wymyślać coś na drugie danie, ale wcale mi się nie chce. Łoś ma ze mną na pieńku i kazałam mu się odwalić od moich obiadów. Chyba trzasnę po mielonym :-)

Magduśka trzymam mocno! tak bardzo pragnę dziewczynkę że nie dopuszczam myśli o chłopcu, kiedy usłyszę że jest siurek to pewnie przeżyję wstrząs.
Nie mam nic przeciwko chłopcom, ale mam już siurka w domu i przydało by się kobiece wsparcie ;-)
 
Wiecie co moje drogie, ja czuje ze i mnie zaczyna porządnie skręcac z ciekawości co tam siedzi w środku....
Pierwszy raz o tym powiem głośno ale mam wrażenie, że będzie dziewczynka..... Zawsze przed ciążą chciałam mieć chłopca a teraz mi to obojętne, byleby zdrowe było... ale myślę że kobita będzie.......
Ale pewnie jak Wy będę przy drugim juz inaczej do tego wagę przykładać...
Tak więc oczywiście trzymam kciuki za Wasze dziewczęta Anika i Magduśka:tak:
Slońce gratulacje :tak:bedzie się działo...;-):tak:
 
Witam laseczki :-)
Jejku ale tego napisalyscie :tak: Troche zajelo mi nadrobienie ale co tam.
Juz mi sie wszystko pokrecilo co komu wiec gratuluje wszystkim :-p
Nie mam dzisiaj pomyslu na obiad :-(a za okniem znowu deszczyk pada :-(
Milego dnia :-)
 
Serdenie witamy :-) Nareszcie chyba będzie działać ten mój pi....ny net :baffled: Wczoraj mogłam do Was wchodzić, ale jak chciałam cosik napisać to w chwili potwierdzenia wywalał mnie z netu ... cosik na zasadzie walki z wiatrakami :szok:
sylwia.m gratulacje potwierdzonej dziewuni :-):tak::-)
iwon3004 gratuleczki synusia :-):tak::-) ach szykuje się przypływ facetów ;-) szykuje dopiero będzie się działo :tak:
slonce1 SUPER NIUSKI :-):-):-) trzeba Ci kobitko forumowy panieński wyprawić :-):-):-)
Anika_79 ściskam za Ciebie kciuki z całych sił za dziewunie :-) a tak z ciekawości jakie masz przeczucia ? Kto siedzi po serdusiem ? ;-)
Mes28 ale Ci fajnie ;-) los dał ci wolność wyboru ;-) teraz musisz mocno pomyśleć co byś chciała i na następnym badaniu dostaniesz potwierdzonko :-)
stopi69 brawa dla Ciebie za silną wolę :-) warto było obrucić się na pięcie i wyjść z firmy z wysoko podniesioną głową :-) Teraz to Twój szef będzie chodził za Tobą jak pies i skomlił o Twój czas :tak:
dosia24 i śMagduska ciskamy kciuki z całych sił za Wasze dziewunie:-) mam pyanko takie samo jak do Aniki jakie macie przeczucie :-)

Uf ... udało się nadrobić choć częściowo :-);-):-)
Dużo uśmiechu , zdrówka i radości w nadchodzącym dzionku :tak: mojego TŻ znów pognało w trasę więc do soboty "słomiana wdowa" ze mnie ... Znów jak wróci będę go musiała pobałamucić :-);-):-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
beata1973 dzięki za dobrą radę :biggrin2: Ja po prostu chciałabym już tak wiedzieć prawie na 100 %. Tak mnie kusi, żeby coś kupić dla dzidziusia chociaż mam pełno rzeczy po starszej córeczce. Ale jakoś pzresądna jestem i nie będę nic kupować. W poprzedniej ciąży jak kupiłam to zaraz wylądowałam na badaniach bo okazało się że niby dziecko ma coś z przepływami w główce nie tak. Na szczęście to był fałszywy alarm ale jak sobie przypomnę co wtedy przezyłam. Teraz boję się o łożysko. Mimo że dziewczyny mnie tutaj pocieszają to i tak jakaś niepewność już jest czy aby przesunie mi się do góry. Bo naprawdę jest bardzo nisko położone. Może sama sobie problem stwarzam ale normalnie boję się, żeby nic się nie stało dziecku.
 
Do góry