reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

Z tego wszystkiego zapomniałam napisać, że pytałam o te bóle brzucha(zanim światło zgasło) usłyszałam, że trzeba iść do lekarza, bo to może być sygnał zbliżającego się poronienia i teraz zgłupiałam do reszty:baffled:
Anika Ty chyba błota nie widzialaś
muminka ja coś tak podejrzewałam, że to naprawdę nówki ale nie śmiałam zapytać:zawstydzona/y:Ja se strzelę jak karmić skończę a co...:-D
 
reklama
Moj M wlasnie dzwonil ze jeszcze w pracy i nie wiadomo o ktorej wroci:angry::angry::angry::angry::angry:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Właśnie takie przypadki jak Oli uświadomiły mi , że podjęłam słuszną decyzję o tym,że zdecydowałam się na prywatne wizyty. Miałam dość ginekologów do, których chodziłam Nawet nie pamiętali mojego imienia (kij im w oko) nie wspomnę o stawianiu diagnozy.Teraz raz na miesiąc płacę 70 zł ale wszystkie moje pytania i wątpliwości znajdują odpowiedź. Ale nie można też uogólniać. Moja siostra i znajome chodziły i nie narzekają.
 
No, no babeczki ale szalejecie. Nawet nie mam szans poczytac do tylu, bo zaraz wychodze na zajecia.
Mam dzisiaj pelen zasob energii, ciekawe czy do wieczora tak bedzie:confused:
Zimy ciag dalszy, w nocy dosniezylo, teraz mrozi, ale sloneczko swieci.
 
olcia w razie czego w miare mozliwosci sluze rada i dobrym slowem ;-)
a co do moich to mam tylko nadzieje ze po wykarmieniu nie gwizdna mi do pepka :-D
a jesli cjodzi o sluzbe zdrowia to mam to szczescie ze firma w ktorej pracuje wykipila pracownikom firmowe pakiety, tak wiec wszystkie badania mam za free. glupi to ma zawsze szczescie :D
 
Ostatnia edycja:
Olcia współczuje ci takiego badania ja tez chodze na kase dobrze ze moj lekarz nie robi USG bo jest juz starszy i deko slepy a napewno głuchy bo wczasie jednej wizyty pytal mnie 3 razy o to samo[/quote
Ale się uśmiałam:-D:-D:-D
Olcia na twoim miejscu domagałabym się kolejnego badania i pewnie czekała aż zapalą znów światło:-D
Muminka nudności w końcu znikną na kilka dni i znow się pojawią jak u mnie :-D
Robaczek nie przejmuj się reakcją siostry. Pewnie nie raz będzie cię pouczać co i jak.
pewnie powinnam poczekać ale ja jestem deko impulsywna i mogłabym komuś krzywdę zrobić:-)

Wracając do lekarzy na NFZ ja do takiego uczęszczam (choć pierwsze zapoznawcze wizyty robiłam prywatnie-sam zaproponwał bym chodziła na NFZ:-D) Badania mam robione na miejscu i na każdej wizycie + foteczki bez proszenia
Przychodnia przychodni nierówna ale takie jak Twoja to chyba jednak mniejszość:-(Ja robiłam usg genetyczne prywatnie i mam porównanie--jak dzień do nocy
 
Anika śliczny ten kolorek i chylę czoła naprawdę, ja za nic w świecie sama bym sobie tak równo i ładnie nie położyła hehe jakiś czas temu chciałam przyoszczędzić i mama mi zrobiła kolorek, to czekałam do kolejnej wizyty u fryzjerki bo jakieś żółte coś mi wyszło na głowie, albo pomarańczowe nawet
Olcia o rany, nie dziwię się że się zdenerwowałaś... o matko, ja miałam raz "przyjemność" w pierwszej ciąży w poradni k i nigdy więcej tam nie pójdę...
Co do mężów to mój złapał extra robotę i teraz jeździ na 2 zmiany do swojego biura, wrócił tylko na obiad i dalej do 23 ma siedzieć:baffled: no trudno mus to mus
...mam ochotę na coś dobrego...
 
Włożyłam galaretkę do lodówki bo córeczka sobie za życzyła
A mąż jak wyszedł do pracy o 7:30 to do tej pory a obiad już 3 razy odgrzewałam
 
Asia i ja też tak zrobię, bo za przeproszeniem rzygać się chce
muminka
dzięki pewnie skorzystam, bo moim już niedaleko do pępka:-D achhhhh starość nie radość

Miło tak z kimś pogadać:-) fajnie, że jesteście- od razu mi lepiej:tak:
Moj M śpi rozwalony jak byk w truskawkach i puszcza bąki po fasolce ot jaki mam z chłopa pożytek:-D
 
reklama
a moj malzon wyszedl do pracy o 4 rano a wroci pewnie ok 22-ej. pojechal gdzies na koniec Polski i taki z niego pozytek :baffled: herbatke sama musze sobie robic :baffled:
dobrze ze sa psy przynajmniej mam do kogo paszcze otworzyc :szok:
no i dobrze ze mam internet :D
 
Ostatnia edycja:
Do góry