reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2009

Witam się z Wami serdecznie :-).

Ja jak zwykle cała w skowronkach, bo dziś piątek i miła świadomość, że jutro nie trzeba wcześnie wstawać :-D :-D :-D.

robaczku, ja tez męczę się z tym cholerstwem. najpierw gin przepisała mi pimafucin, ale tylko troszkę złagodziło. Teraz przez 10 dni mam brać gynalgin. Niby na ulotce jest napisane, że ciąża jest przeciwwskazaniem do brania tego leku, ale gin twierdzi, ze tylko w I trymestrze. Nic, chyba wie co robi i muszę Jej zaufać. Przed zajściem w ciążę też miewałam stany zapalne, ale objawem były jedynie upławy. Teraz to szału dostaję tak swędzi i piecze :crazy:. Oby to lekarstwo pomogło !!!

AsiaJan86 -
akwarium dla męża :-D :-D :-D. Fajnie :-D.

Anika_79 - moja kuzynka też piła duuuużo coli w ciąży. Miała straszną na nią straszną ochotę i sobie nie odmawiała. Mi też to doradziła i dodałatak jak Ty mówisz, że teraz to pół biedy, że okres karmienia to dopiero masakra !!!
Gratulacje dla dzielnego synka :-).

izabell96 - narobiłaś mi apetytu na gofry z bitą śmietanką i owockami albo jakąś dobrą polewą. Mmmmmmm...... ślinka cieknie :-p.

kasiabzymek - ja też słyszałam, tak jak napisała Mama Helenki, że bardziej chodzi o to, żeby nie spożywać produktów, które są z niepasteryzowanego mleka. Sery feta produkowane u nas w kraju są z pasteryzowanego. Ostatnio sama sprawdzałam opis na kartoniku. Na sylwestra miałam straszną ochotę na sałatkę grecką, ale mój M definitywnie mi zabronił (bo tez słyszał, ze feta w ciąży zabroniona). W zeszłym tygodniu sama sobie zrobiłam dużą michę tej sałatki, z dużą ilością serka :-).
Sery pleśniowe mogą zawierać (albo zawierają) jakieś bakterie. Tym się jednak nie przejmuje bo nigdy za nimi nie przepadałam.
 
reklama
Witam sie i ja przy piątku...
dziewczyny ale Wy piszecie dużo... dwa dni mnie nie było i chyba nie ogarnę wszystkiego... nie zagładałam bo byłam w pracy i wracałam tak wykończona ze nie wiedziałam co sie dzieje...... w pracy klimat w kratkę wiec dał sie odczuć.....

Anika gratulacje dla dzielnego synka, tak jak napisałaś - na pół roku spokój :-) nie doczytalam jak Twoja wizyta ostatnio, wszystko ok, dostalaś zwolnienie i możesz odpocząc od Pani O?;-)
Goteczko mi tez każdy mówi korzystaj teraz bo potem jak bedziesz karmić to już nie bedzie tak prosto... hehe.. kiedy ja teraz nie mogę:baffled: ale wczoraj fryty wciągnełam i odrazu mi sie zrobiło lepiej.. a dzisiaj znowu grzecznie owocki, warzywka, domowy obiadek.....
Magduśka sałata grecka mniam - znowu chyba podłapałam smaka i coś czuje ze zawita i do nas na stół w weekend... nie było mnie dwa dni i juz nie wiem - mam nadzieję ze Michas już zdrowy?...
Dosiu no czasami sie śnią takie głupoty nie wiadomo skąd przychodzą do głowy... :baffled:
Izabell ale Ci zazdroszczę ze czujesz już maluszka :tak:, ja jeszcze chyba nic nie czuję.. albo mi sie wydaje ze nic nie czuje.... a chciałabym oj chciała.... a co do wyczynów małżonka w kuchni to znam to kochana, mój tez potrafi dac popis:tak:

Kasiabzymek super, ze wszystko w porządku .. no i ze zgoda jest:-p

Agorana ja tez dziś w domu a co tam...:-D:-D

Dziewczynki bede teraz częściej zagladać bo siedze w domu i bedzie chwila na kompa.... póki co lece robic zupke - barszczyk :-p
 
uff przebrnelam:tak::tak: produkcja na sklae swiatowa:-D:-D:-D

olivca co za sen:-) hehe i jak, mezusiowi sie podobalo???:-D:-D:-D
ja na basenie wczoraj bylam z mamuska, suuperr bylo:tak::tak: odprezylam sie za wszystkie czasy;-);-) a teraz sie wybieram po moja ukochana pralke:-D:-D a potem niestety do pracy:baffled::baffled:
co do wyjazdu to zazdroszcze:zawstydzona/y::zawstydzona/y: my mielismy jechac w kwietniu do polski ale cos tak czuje ze nie damy rady:-:)-:)-(ehh
milego dzionka zycze:-):-)
pozdrawiam dziewczynki:-D
 
No ja po badaniach...wrrr nie lubię jak mi pobierają krew, czuję się jakbym miała paść trupem hehe
Anika gratulacje dla Tymka, to poważna sprawa :-) mój też od tego wieku mniej więcej bez śpi :-) czasem się zdarzają mokre noce ale zawsze jest ceratka pod prześcieradłem i nie jest tak źle hehe
Coś jeszcze chciałam ale zapomniałam...
 
Posprzątałam mieszkanko łącznie z domyciem podłóg i padam na nos - nie myślcie że ze mnie mięczak jakiś ale mam do wysprzątania dwie łazienki, 5 pokoi i dwa długie korytarze plus schody też liczone razy dwa (piętrowe mieszkanie fajna sprawa ale do sprzątania masakra :-D) jeszcze pranie na mnie krzywo patrzy, obiadek to w ogóle nie zerka bo go jeszcze nie ma :sorry: teraz muszę urządzić w domu rajd samochodowy bo się pierworodny uwagi domaga.

calla tak, jestem na L4 w domu i właśnie próbuję go odgruzować :laugh2:
 
Tymuś dziękuje za gratulacje i przesyła buziaki kochanym cioteczkom :-)

ps. on teraz jest na etapie że pani w sklepie to też jego ciocia :-D
 
witam się i ja w piątkowe przedpołudnie:-)
znów wstałam po 10, bo znowu spać nie mogłam, poległam dopiero po 3:-(, w ramach zajęcia czasu oglądałam jane eyre na kompie, jakoś potrzebowałam takiego babskiego filmu do płaczu, a powiem że książki sióstr bronte jakoś bardzo dzialaja na moja wyobraźnię, uwielbiam "wichrowe wzgórza" i może sobie je przeczytam znow poraz setny:-)

będąc w filmowym nastroju mialam sen jak film, dosłownie nawet epilog był:-) sniło mi się, że zakochałam się w wampirze (w tej roli mój małżonek) i wbrew przeciwnościom losu mielismy być razem:-D:-D:-D krew się lała jak to przy wampirach, a w rolach złych wampirów byli prawdziwi aktorzy:-):-):-) lepiej niż w kinie

Dosiu jak czytałam posty Aniki, Sylwi i Magduśki o przyjaźniach nawiazanych na forum, tez mi przemknela taka mysl, czy u nas tak się też ułoży... poza tym niezły sen z ta macicą:-D:-D:-D

Anika
gratulacje dla synka, masz już w domu dwoch mężczyzn;-)

a propos serów to slyszalam, że generalni plesniowych nie powinno się jeść, ale co do fety nie ma przeciwskazań
 
Ja fety nie dostałam i będzie sałatka z Mozarellą :-)
kasiakom no piękny sen hehe uśmiałam się :-)
Anika widze że Twój synuś też amator samochodów, jejku mój to tylko autami by się bawił, teraz bajki ogląda... a później razem będziemy robić pizzę:-) sprzątania nie zazdroszczę ;-) na mnie łypie groźnym okiem sterta prasowania, dziś będę się musiała do tego zabrać, chyba że znów padnę o 21
 
hehe widzę, ze na tapecie temat sprzątania....u mnie też sie troche nazbierało, dzisiaj zamierzam sie z tym zmierzyc
Anika masz pałer kobieto:tak:
...ja tez jeszcze dwa tyg na l4, troche sobie odpoczniemy od tych naszych firmowych przyjemności....
 
reklama
Witam się i ja. normalnie nie daje rady wszystkiego przeczytać. strasznie jestem dzisiaj ospała ale to może dlatego że wczoraj robiłam morfologię i za mało hemoglobiny i czerwonych krwinek mam i to pewnie od tego. ale twardo dalej w pracy siedzę chociaż się mnie lekarz chyba ze trzy razy pytał czy zwolnienia nie chcę. szczerze mówiąc to dzisiaj żałuję że nie wzięłam;-)
 
Do góry